ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Telewizja Idzpodprad
Autor Wiadomość
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 22 Maj 16, 18:19   Telewizja Idzpodprad

https://www.youtube.com/c...KQEHq9cbxr0uFqg

To "telewizja" w której p Marian Kowalski razem z pastorem Pawłem Chojeckim od poniedziałku do piątku komentują bieżące wydarzenia z kraju i ze świata. Muszę powiedzieć ze kiedyś z przyjemnością słuchałem . Jednak ten cały pastoreł od pewnego czasu atakuje wszystkich z prawej strony i Kowalski powtarza za nim te brednie.Wg nich wszyscy są agentami i służą staremu systemowi (Korwin,Kukiz,Wipler,Kolonko,Braun). Poza tym wszystkie nieprzychylne komentarze pod filmami są usuwane , no cóż prawda w oczy kole. Bardzo ale to bardzo denerwuje mnie ten lewak chojecki kto to w ogole jest? Gdyby nie to wieszanie się na "pięknym Marianie" nikt nie wiedział by w ogole kto to jest. Nie słucham juz tego bredzenia bo po prostu się nie da .A wy co sądzicie na ten temat?
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 22 Maj 16, 18:40   

Oglądałem i przestałem bo stali się za bardzo pro-pisowscy i pro-amerykańscy, a każdego kto się z nimi nie zgadza nazywają rosyjskim agentem.

Ogólnie w polityce to praktycznie pod adresem każdego leciały oskarżenia o byciu agentem, co jest grubo przesadzone, bo jedyny potwierdzony agent to Bronisław Komorowski, który był agentem żydowskim i agentem WSI.
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 23 Maj 16, 09:22   

Raz coś oglądałem przez chwilę, ale to nie jest żadna telewizja. Jest to raczej kącik wzajemnej adoracji z Marianem w roli oświeconego "trybuna ludowego". Widocznie poczuł wiatr w żaglach i pakuje się w funkcje, do których się nie nadaje. Od dłuższego czasu brzmi, jakby się średnio orientował w ogólnej sytuacji i pikował w stronę - tak chętnie przez wszystkich używanego - oszołomstwa. Nigdy nie byłem za nim, ale mógł sobie gdzieś tam być. Obecnie mnie po prostu irytuje bo próbuje zgrywać kogoś, kto prześwietlił wszystkich i wszystko dawno temu, a teraz mówi "a nie mówiłem ?".

Podobną telewizję ma w planach KOD. Tak, jakby im GW i TVN nie wystarczyły...
 
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 23 Maj 16, 22:33   

Bordinio napisał/a:
Raz coś oglądałem przez chwilę, ale to nie jest żadna telewizja. Jest to raczej kącik wzajemnej adoracji z Marianem w roli oświeconego "trybuna ludowego". Widocznie poczuł wiatr w żaglach i pakuje się w funkcje, do których się nie nadaje. Od dłuższego czasu brzmi, jakby się średnio orientował w ogólnej sytuacji i pikował w stronę - tak chętnie przez wszystkich używanego - oszołomstwa. Nigdy nie byłem za nim, ale mógł sobie gdzieś tam być. Obecnie mnie po prostu irytuje bo próbuje zgrywać kogoś, kto prześwietlił wszystkich i wszystko dawno temu, a teraz mówi "a nie mówiłem ?".

Podobną telewizję ma w planach KOD. Tak, jakby im GW i TVN nie wystarczyły...


Piekny Marian za swoje wystepy co miesiąc dostaje około 20-30 tys .Ostatnio juz nawet zaczuł pluć na katolików zeby się tylko przypodobać temu pastorowi *******.

Edycja: Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 23 Maj 16, 23:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 16 Lipiec 16, 22:16   

Kowalski pod wpływem Chojeckiego zgłupiał kompletnie. Kiedyś go miałem za gościa z głową na karku, ale widać desperacja spowodowała, że stał się szczekaczem sekty samozwańczego pastora, z którym większość szanujących się kościołów protestanckich nie chce mieć nic wspólnego (Chojecki zresztą ich też chyba nazywał agentami bądź heretykami).

Z telewizji Idź pod prąd możemy dowiedzieć się m. in., że jeśli ktoś nie popiera PiS, jest zdrajcą Polski i KODziarzem, że Korwin/Braun/Kukiz/Jabłonowski/(dowolna inna osoba prawicy, która w jakikolwiek sposób nie przypadła do gustu Chojeckiemu) są agentami ruskimi, sprzedawczykami i KODziarzami, że za wszelkie zło na świecie winna jest Rosja Putina, a niepopieranie Ameryki zakrawa o zdradę stanu... i oczywiście KODziarstwo.

Co do telewizji KOD, to ponoć niedawno wystartowała. Cóż, widocznie każda grupa frustratów musi mieć swoją rozgłośnie propagandową :P .
 
 
 
Banshee 
Burżuj


Posty: 160
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 7 Wrzesień 16, 17:32   

Szaman Chojecki go omamił i teraz obaj zgodnie jadą po prawicy i katolikach. A to dlatego że dzięki telewizji szamana Marian dostaje kasę o jakiej wcześniej mógł pomarzyć ( i pomyśleć że sam na poczatku chciałem cokolwiek przesłać )
_________________
Andrzej Breivik
 
 
CebulakV1 
Wolny chłop


Wiek: 76
Posty: 89
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 14/3/3
Wysłany: 21 Wrzesień 16, 20:50   

https://www.youtube.com/watch?v=OY4PE_Y7Fmc


Ewidentnie niespełna rozumu. Nędzny pastor bardzo często tak robi z siebie debila.
_________________
CZERWONYM ŚMIERĆ!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz