ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Lagi w grze
Autor Wiadomość
Painless 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Crusader I i II, GTA: SA (RP)
Wiek: 25
Posty: 6
Skąd: Wielkopolska
Medale: Brak

Wysłany: 11 Październik 14, 13:10   Lagi w grze

Ktoś może wie, dlaczego w twierdzy 3 grałem na wysokich, a w Krzyżowcu 2 nawet na najniższych (gram na własnych ustawianiach, wszystko na niskich i powyłączane mapowanie, itp) mi zacina kiedy rozbuduje zamek? Nawet jak gram 1 vs. 1. Szukałem rozwiązań, ale dupa blada.

Right click on the desktop
Nvidia control panel
Manage 3D setting
Global setting
Manage graphics processor
Change to Nvidia high performance

Posługując się tą instrukcją, dochodzę do ustawień globalnych 3D, a dalej nie wiem co robić bo nie mam żadnej opcji zarządzania procesorem graficznym.

Sprzęt mam nienajgorszy, ale i tak po świętach kupuje nowy zasilacz i przede wszystkim kartę graficzną, bo mój brat kupił taki komputer składany, że przepłacił (po prostu kupić nie umiał, mogłem ja to zrobić i mu pomóc)
 
 
Centurionix 
Osadnik

Gra w: SH1,SHC,SHC2
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 11 Październik 14, 18:05   

Podaj specyfikację swojego kompa.

Taka jest prawda, że gra jest słabo zoptymalizowana, np. mi na sprzęcie na którym bf4 chodzi na ultra w full hd, tutaj potrafi się ciąć przy 5-6 graczach, na szczęście napisali na Facebooku że zamierzają to szybko naprawić, miejmy nadzieję że nie rzucają słów na wiatr. Było już co prawda kilka aktualizacji, ale dotyczyły one głównie balansu gry i drobnych błędów.
 
 
Painless 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Crusader I i II, GTA: SA (RP)
Wiek: 25
Posty: 6
Skąd: Wielkopolska
Medale: Brak

Wysłany: 11 Październik 14, 20:22   

http://scr.hu/2zrb/s5cqp + karta graficzna nvidia gt440 i zasilacz 440W. No komputer słaby, ale tak lagować nie powinno.
 
 
Centurionix 
Osadnik

Gra w: SH1,SHC,SHC2
Posty: 35
Medale: Brak

Wysłany: 11 Październik 14, 23:13   

No cóż, komputer słaby masz jednak. A np. Ja mam amd phenom II x4 965 (4x3.6ghz), 8 gb ram i radeona hd 7850, a też mi potrafi się przyciąć przy dużej ilości żołnierzy (najbardziej przycina, jak jest dużo machin oblężniczych.

Po prostu wina optymalizacji, i tyle. Jak to naprawią to będzie super.
 
 
Painless 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Crusader I i II, GTA: SA (RP)
Wiek: 25
Posty: 6
Skąd: Wielkopolska
Medale: Brak

Wysłany: 12 Październik 14, 11:26   

No..

[ Dodano: 12 Październik 14, 14:14 ]
Teraz w misji, gdzie jestem sam na króla niewolników odpaliłem na średnie i jakoś się nie zacina, może lekko.
Chciałbym się także doradzić, czy zmniejszenie rozdzielczości i gra w oknie zmniejszy nieco zaciny?
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Październik 14, 17:15   

Na pewno tak, ale znacznie ucierpi przy tym grafika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz