ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Funny Pack - dźwięki - porady.
Autor Wiadomość
wiktoro198 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec, Deluxe
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 14, 20:04   Twierdza Funny Pack - dźwięki - porady.

Siemano ludzie, tworzę z kolegami z którymi gram w twierdzę po sieci, taką paczkę, tylko dla siebie, wyszło że nazywa się funny pack. I poszukujemy dźwięków. Wpadliśmy na pomysł żeby dźwięki w twierdzy, wszystkie które są wypowiadane, czy to od Jina informującego o tym czy np siedziba jest otoczona, jak nam idzie, albo te sygnalizujące brak surowców, obelgi na klawiszach od F1-F12, tak wiem że obelg jest 20, czy to co mówią jednostki, zarówno europejskie jak i arabskie, na dodatek gdy atakują nas, albo powiadamiają nas boty, też zastępujemy ich słowa. Po prostu to kwestie które są używane w multiku chcemy podmienić, na jakieś inne, śmieszne, obecnie mamy ponad 100 kwestii, różnego rodzaju, najwięcej mamy tekstów polskich aktorów np Lindy, Pazury, czy innych aktorów z kultowych Polskich filmów, różnego gatunku, najczęściej komediowych, jak Chłopaki nie płaczą czy Poranek Kojota, naprawdę jest tego trochę. Czasami sami nagrywamy, najczęściej kwestie mówione przez Jina, a później głos jest przerobiony na ten niski ton. Lecz głównie staramy się z wiadomych względów sięgać po jakieś kultowe cytaty polskich aktorów. W trakcie rozgrywki jak idą jakieś teksty to śmiesznie to brzmi kiedy usłyszymy jakiegoś Pazure który palnie coś adekwatnego do sytuacji, ale w lepszy i bardziej dosadny sposób niż w oryginalnym dubbingu. Jeśli będziecie chcieli to wrzucę na jakiś hosting ten dodatek i wypróbujecie go sobie. I teraz do rzeczy, bo rozpisałem się chyba nie potrzebnie na ten temat, ale taki już jestem. Niektóre dźwięki są trudne aby je zastąpić, teraz głowię się nad tym, jaki śmieszny tekst mógłby zastąpić ''Potrzeba Drewna'', albo ''Ludzie cię kochają/nienawidzą, ludzie cię cenią/jesteś nie lubiany'' tego typu teksty określające naszą popularność. Więc mam prośbę, gdybyście mogli podesłać jakieś teksty na te dwie rzeczy, jakieś pomysły może usłyszeliście coś śmiesznego, cokolwiek. Mile widziane byłyby też dźwięki dla różnych jednostek w grze prócz europejskich łuczników, pałkarzy, assasynów i niewolników, bo do tych już mamy. Pozdrawiam.
 
 
Szyszek 
Wolny chłop

Gra w: SHC , SHC:E
Wiek: 23
Posty: 57
Skąd: Bolesławiec
Medale: Brak

Wysłany: 26 Luty 14, 21:24   

Mam pomysł do potrzeba drewna, może niezbyt śmieszny ale napiszę:

"Co drewno rośnie na drzewach? A fakt, rośnie."

A co do ludzie cię nienawidzą to "Wybuchła rewolucja"

Chciałbym żeby link do paczki został umieszczony na forum.

Liczę, że pomogłem.
 
 
wiktoro198 
Wędrowiec

Gra w: Krzyżowiec, Deluxe
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 14, 15:00   

Mi chodzi raczej o jakiś dźwięk sygnalizujący brak drewna, ale nagrany, np jakaś wypowiedź z filmu albo coś, nie żebyśmy sami nagrywali.
 
 
Wotan 
Wędrowiec


Gra w: Crusader
Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 14, 19:31   

Ciężko by było zmienić wszystkie dźwięki. Myślę, że jakbyś obejrzał kilka starych Polskich komedii to byś znalazł co Ci potrzeba. Mi samemu nic do głowy teraz nie przychodzi, ale życzę powodzenia i może kiedyś sprawdzę tą paczkę jak wstawicie ją na forum.
_________________
Prowadzę serie z twierdzy krzyżowiec.
Youtube:Twierdza krzżowiec Wotan.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz