ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Stronghold i oblężenie.
Autor Wiadomość
Baroniusz 
Wędrowiec

Posty: 7
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 14, 18:50   Stronghold i oblężenie.

Cześć mam problem a mianowicie jak ustawić złoto podczas oblężenia m.in na machiny wojenne itd. Gdy patrze na mapy graczy xxxxx przy oblężeniu,to podczas edytowania tej mapy widzę złoto,racje itd a u mnie tego nie ma to samo z opcjami scenariuszu,co zrobić żeby te opcje sie pokazały na normalnym edytorze?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Styczeń 14, 11:58   

Niemożliwe. Jak byk są takie dwa suwaki: "Początkowa ilość złota", oraz "Początkowa ilość smoły". Przyjrzyj się dokładnie ;) . Chyba, że masz jakąś starą wersję Strongholda, wtedy zainstalowanie łatki HD powinno pomóc.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 14, 12:12   

Mylisz się Siwy :P . Aby włączyć opcje odpowiadające za zmianę racji i podatków oraz początkowego złota, w menu edycji scenariusza należy wcisnąć Alt + '
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 18 Styczeń 14, 12:25   

Nie zauważyłem tego "itd" xd. Myślałem, że chodzi tylko o złoto. W każdym razie dobrze, żeś napisał.
 
 
Baroniusz 
Wędrowiec

Posty: 7
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 14, 13:41   

Dzieki za pomoc :) A jeszcze jedno pytanie czy sa jakie inne komendy np na dodatkowe warunki przegranej,wygranej inne wydarzenia.Bo jak sobie zobaczyl scenariusz jakies mapy to mi szczena opadla ze zdziwiena ze sa takie opcje wygrane itd a u mnie takich nie ma.Mam wersje hd. A i jeszcze jedno jak ustawic opcje poraki gdy wszystkie moje wojska zostana zabite podczas szturmu? Bo u mnie jest tylko warunek ilosc straconych wojsk cos w tym desen a jak daje np 84 i potem robie armie liczna 84osoby to i tak jak zgina to nie ma porazki. : (
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 14, 13:48   

Cóż, istnieje wiele wydarzeń, których niestety nie możemy samodzielnie dodać ( zrzeczenie zamku, auto binks wł/wył, zdarzenie specjalne itd. ). Co do drugiego pytania: musisz zaznaczyć opcję "Wszyscy ludzie odeszli".
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Baroniusz 
Wędrowiec

Posty: 7
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 14, 14:02   

A nie ma jakiegos innego edytora w ktorym te zdarzenia by byly?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 18 Styczeń 14, 14:21   

Nie. Co prawda można czyścić mapy twórców, na których owe zdarzenia się znajdują, aczkolwiek jest to bardzo czasochłonne.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Baroniusz 
Wędrowiec

Posty: 7
Skąd: Polska
Medale: Brak

Wysłany: 19 Styczeń 14, 16:16   

To szkoda mam nadzieje ze moze kiedys wprowadza,dzieki za pomoc temat do zamkniecia.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz