ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[kampania] Kryll
Autor Wiadomość
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 13, 19:26   [kampania] Kryll

Kryll

Witajcie !
Przedstawiam wam moją nową kampanię.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mapa świata:




------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rody:

De Sarkhen & De Porthol - Są to rody, które mają se soba wiele wspólnego. Zarówno ród De Sarkhen i De Porthol wywodzą się z tego samego szlacheckiego rodu zwanego kiedyś De Irkhen. W wyniku burzliwych dziejów rozpadł się on na dwa tejże rody. De Sarkhen prowadzi magnateria, a De Porthol szlachta niskiego szczebla wraz z mieszczaństwem. Jednakże De Porthol nie poradziłby sobie bez pomocy nadrzędnika, więc łączy je sojusz.

De Ghurt - opis rodu już wkrótce
De Samor - opis rodu już wkrótce
De Jorkh - opis rodu już wkrótce
De Durbeth - opis rodu już wkrótce
De Hershak - opis rodu już wkrótce
De Gryn - opis rodu już wkrótce


De Sekhron&De Talmath - Ród De Talmath odznacza się ogromną nienawiścią i spustoszeniem. To on ma władze na całej wyspie pomimo innych rodów. Natomiast De Sekhron to tylko karta przetargowa w razie buntu innych rodów. Są traktowani jak psy pomimo to jest zawarty sojusz pomiędzy nimi.

De Isteroth - Ród niegdyś potęga, teraz zapomniany wyrzutek. Za czasów panowania Iserotha Wielkiego ród ten przeżywał okres dostatku i świetności. Tereny były rozległe na całą wyspę oprócz zatoki Mer De L'Anneau, na której panował Talmaht Srogi. To jego działania doprowadziły do rozpadu naszego imperium.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fabuła:

Kryll, rok 1178.
Mrok, spustoszenie, chaos. Tak w skrócie można opisać wyspę Kryll i jej okolicę. Po objęciu władzy przez Talmachta II Kata sytuacja na wyspie pogorszyła się. Jego ojciec, czyli poprzednik, Talmacht Srogi pomimo podboju całego rodu De Isteroth(ród gracza, gdzie panował dostatek) traktował wszystkich równo i pozwolił na powstanie innych rodów. Niedługo po 20-stych urodzinach Talmachta II, w wyniku otrucia zginął jego ojciec. Podejrzewano o spisek samego syna lecz wszyscy świadkowie zostali powieszeni pod zarzutem kwestionowania władzy księcia. Talmacht II szybko zaczął rządzić i zabijać niewinnych ludzi dla przyjemności. Nazwano go więc Katem. Ma on w garści wszystkie rody, pomimo że jego ojciec dał im suwerenność. Otulił całą wyspę zarazami, głodem i agresywnością. Po długich latach wygnania i ukrywania się w jaskiniach, lasach syn Isertoha, David chce pomóc ludności na wyspie, zemścić się na Talmachtu II za śmierć matki i okaleczenie ojca oraz wyzwolić wyspę.......


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKT 1 - Powrót

Misja 1 - Baza surowcowa

Mapa:



Minimapa:



Odprawa:

Po wielkiej bitwie stoczonej miesiąc temu, wtargnęliśmy do bezbronnego miasta Termad. To miasto jest bazą surowcową miasta Harash, czyli zamieszkałych tam rodów Sekhron, Sarkhen i Talmath. Oczywiście ród Talmath, jak i na całej wyspie, to i także tu ma największą władzę. Wiedząc, że nasz ród wrócił i podbił bazę surowcową na pewno Talmacht II Kat(Obłąkany) nakaże zniszczyć i zmieść nas z powierzchni ziemii. Na początek możemy się spodziewać ataków ze strony De Sarkhen z miasta Sognath, ale na pewno zobaczymy zjednoczoną armię z miasta Harash.

KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ

_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 22 Grudzień 13, 17:10, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Grudzień 13, 19:50   

No no mapa naprawdę fajna. Wziąłeś ją skądś, czy sam robiłeś?
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 13, 19:55   

A ja i tak się boję :P . Nie obraź się, ale wiele było kampanii których nie dokończyłeś.

Mapa zaiste ciekawie się prezentuje.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 13, 20:02   

Siwy napisał/a:
No no mapa naprawdę fajna. Wziąłeś ją skądś, czy sam robiłeś?



Mapa robiona z moim angielskich kolegą ;)
Robi on wiele grafik do gier. Tym razem robiliśmy to wspólnie.

Maciek napisał/a:

A ja i tak się boję :P . Nie obraź się, ale wiele było kampanii których nie dokończyłeś.


Nie dokończyłem bo za długo siedziałem przy tej grze i mi się znudziła. Poza tym nie było jakiegoś ogromnego zaciekawienia moją kampanią, więc nie było sensu kontynuować.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 20 Grudzień 13, 20:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 13, 20:03   

Mapa wygląda ciekawie, ale wszystko "już wkrótce". Popieram zadnie Maćka, mimo to trzymam kciuki, ale i tak uważam, że kampanie powinno się wrzucać wtedy, kiedy będzie skończona.
Ostatnio zmieniony przez Siwy 20 Grudzień 13, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 20 Grudzień 13, 20:05   

Kupiec Hrupkuw napisał/a:
Mapa wygląda ciekawie, ale wszystko "już wkrótce". Popieram zadnie maćka, mimo to trzymam kciuki, ale i tak uważam, że kampanie powinno się wrzucać wtedy, kiedy będzie skończona.


To jest na razie prezentacja pierwszą mapę robię już od jakiegoś czasu nie chcę nic robić pochopnie bo jak wiemy nigdy to nie wychodzi na siłę.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 13, 10:32   

Jeśli mogę spytać: sam wymyśliłeś nazwy rodów, wysp, cyplów itd.?
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 13, 07:29   

Misja 1 - Baza surowcowa

Mapa:



Minimapa:



Odprawa:

Po wielkiej bitwie stoczonej miesiąc temu, wtargnęliśmy do bezbronnego miasta Termad. To miasto jest bazą surowcową miasta Harash, czyli zamieszkałych tam rodów Sekhron, Sarkhen i Talmath. Oczywiście ród Talmath, jak i na całej wyspie, to i także tu ma największą władzę. Wiedząc, że nasz ród wrócił i podbił bazę surowcową na pewno Talmacht II Kat(Obłąkany) nakaże zniszczyć i zmieść nas z powierzchni ziemii. Na początek możemy się spodziewać ataków ze strony De Sarkhen z miasta Sognath, ale na pewno zobaczymy zjednoczoną armię z miasta Harash.

KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 22 Grudzień 13, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Grudzień 13, 12:43   

surowniczą? ;P Swoją drogą, byłem pewny, że będzie to kampania do Jedynki.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 13, 13:50   

Siwy napisał/a:
surowniczą? ;P Swoją drogą, byłem pewny, że będzie to kampania do Jedynki.


Jaką surowniczą ? :-)
Zastanawiałem się i wybrałem sc może ze względu na piasek :D
Zawsze można zrobić remake w sh1... No i polecam zagrać w pierwszą misję, każda będzie co raz lepsza :-)
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 22 Grudzień 13, 17:09   

Zohan napisał/a:
(...) To miasto jest bazą surowniczą miasta Harash (...)
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 13, 17:10   

Dzięki poprawione ;)
Zapraszam do grania.
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 23 Grudzień 13, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz