ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Mapa] Brama do piekła
Autor Wiadomość
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 29 Wrzesień 13, 20:32   [Mapa] Brama do piekła

Przedstawiam Wam mapę, którą planowałem zrobić już ponad rok temu. Postanowiłem ją dodać z racji, że dawno nic nie publikowałem, ze względu na mój udział w tworzeniu innej kampanii. Teraz jednak, kiedy zostało mi już tylko poprawić swoje mapy, mogłem się na chwile od tego oderwać i zrobić coś osobnego.

Brama do piekła
Zwą ten zamek bramą do piekieł, gdyż tylko przechodząc przez jego ściany, możliwe jest dostanie się na upiorny szlak, prowadzący do wnętrza góry, góry która co kilkaset lat sprowadza na pobliskie ziemie kataklizm w postaci ognistych wyziewów. Wśród ludzi krąży wiele legend na jej temat, w tym ta mówiąca o tym, że góra gniewa się wtedy, gdy zapuszczają się w nią podróżnicy, Ci natomiast rzadko wracają cali i zdrowi. Król nadał więc bezwzględny zakaz podążania szlakiem i zbudował na nim sieć umocnień mających za zadanie powstrzymać potencjalnych śmiałków i najeźdźców. Tych jednak może znaleźć się dużo, gdyż bogactwa jakie oferuje mistyczna góra są przeogromne. Niektórzy wracali stamtąd szczęśliwie z garncami złota i worami diamentów, o innych natomiast słuch zaginął. Czy znajdą się jeszcze jacyś śmiałkowie, którzy zechcą podążyć upiornym szlakiem? Pewnie tak, jednak najpierw będą musieli zdobyć zamek!

Download
Screen (lekko nieaktualny):

Porady:
* Otocz wioskę na północy palisadą i przygotuj ją do obrony przed pierwszymi atakami. Rozwiń ją i zadbaj o większą uprawę pszenicy.
* Przenoś wojsko na te mury, które właśnie szturmuje wróg.
 
 
Volda 
Wędrowiec

Wiek: 24
Posty: 23
Skąd: Żary (lubuskie)
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 13, 10:25   

Pierwszy raz widzę tak dopracowany krajobraz. Jak ty to zrobiłeś? :) C o do grywalności mapka jest w sam raz ale ciężko ją ogarnąć :)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Listopad 13, 22:39   

Przyjemna fabuła, krajobraz jak zawsze świetny, a najbardziej podoba mi się gra skał, wzniesie i fortyfikacji, która robi wrażenie rzeczywistej różnicy wysokości(co niełatwo osiągnąć w Twierdzy). Co prawda muszę znaleźć trochę więcej czasu, żeby zagrać, ale już pobrane i czeka na swoją kolej. :)
 
 
Kupiec Hrupkuw 
Rekrut


Wiek: 28
Posty: 417
Medale: Brak

Wysłany: 2 Grudzień 13, 23:12   

Dzięki za oceny ;) Może ktoś jeszcze pokusi się, żeby zagrać? Przy tej mapie chyba napracowałem się najwięcej ze wszystkich (oprócz konkursowej), dlatego chciałbym otrzymać jak najwięcej ocen :)
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 10 Grudzień 13, 22:16   

Mapkę pobrałem jakieś dwa tygodnie temu i kompletnie o niej zapomniałem :D , dopiero dzisiaj jak robiłem coś ze swoją nową mapką to sobie przypomniałem. Zamek jest świetny, bardzo dobrze rozplanowany i dopasowany do terenu, widać w nim dużo pomysłowości, mimo iż zbudowany jest tylko z podstawowych elementów. Krajobraz jest ładny, choć wschodnia część mapy jest dosyć nieciekawa, tzn mało urozmaicone podłoże. Bagna też jakieś takie nijakie. Reasumując mapka jest bardzo dobra, zwłaszcza zamek. Ja osobiście nie umiem robić takich idealnie rozplanowanych fortec, zwykle jak jakieś robię to wychodzą duże na co najmniej pół mapy :D . Później(bliżej nieokreślony czas) dodam ocenę z gameplayu.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz