ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zwiadowcy
Autor Wiadomość
kajnawa 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Wrzesień 13, 13:20   Zwiadowcy

Witam mam misje przeprowadzić zwiad w zamku węża i szczura i za każdym razem gdy zwiadowca dotrze do zamku pisze że cel tego zwiadu nie jest już dostępny i zwiadowca znika ;p i co mam zrobić żeby było dobrze ??;D
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Wrzesień 13, 14:54   

Pewnie ktoś przed tobą już zniszczył ten zamek. Najlepiej postaraj się o przyśpieszenie zwiadowcy poprzez badania ;) Jeżeli będziesz miał szczęście, to możesz zobaczyć blisko siebie cel, który niedawno się pojawił, wtedy też masz szansę.

Aha, jeżeli zwiadowca znika, to znaczy, że wojska broniące zamku go zabiły, wyślij więcej zwiadowców następnym razem ;)
 
 
kajnawa 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 6 Wrzesień 13, 15:35   

Powód pewnie bedzie jak już coś to ten drugi bo wysłałem zwiadowce żeby misje zrobić ale wyskoczył komunikat " cel tego zwiadu nie jest już dostępny " a potem wysłałem wojsko i rozwaliłem zamek ;p
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz