ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Kiedy będą następne wojwództwa?
Autor Wiadomość
KuBBeN 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms,Medieval 2 Total War,WoT
Wiek: 27
Posty: 25
Skąd: Zambrów
Medale: Brak

  Wysłany: 14 Lipiec 13, 14:51   Kiedy będą następne wojwództwa?

Nie rozumiem Firefly.Zamiast pozwolić osiedlać się tam gdzie się chce to z góry narzucają nam miejsca,no trochę niesprawiedliwe.Bez przesady ile mamy czekać na Podlasie czy inne województwa?.Jestem z X to chce grać w X a nie w Y.I jeszcze coś,ten kto chce dostać 10 paczek,100 pkt kart i tokena na 7 dni to piszcie w tym temacie.A ja wam powiem jak je zdobyć.Pozdrawiam
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 15:50   

Ja nie chcę żadnych paczek kart itd, ale napiszę, jak je zdobyć, bo kolega powyżej chyba coś knuje. Instalujemy patch HD do SH1 lub Krzyżowca, kiedy gra prosi o podanie maila, podajemy maila. Dostajemy kod na maila, aktywujemy kod, dostajemy karty. To wszystko.

A województwa powinny być otwierane dużo szybciej, ale polska administracja liczy obecnie bodajże jedną osobę, do tego niezbyt kompetentną.
 
 
KuBBeN 
Osadnik


Gra w: Stronghold Kingdoms,Medieval 2 Total War,WoT
Wiek: 27
Posty: 25
Skąd: Zambrów
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 13, 18:04   

Dokładnie chciałem napisać identyczny sposób.:).No cóz trzeba czekać ;/
 
 
loonatyk 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 13, 02:25   

Lord Smerf napisał/a:
Ja nie chcę żadnych paczek kart itd, ale napiszę, jak je zdobyć, bo kolega powyżej chyba coś knuje. Instalujemy patch HD do SH1 lub Krzyżowca, kiedy gra prosi o podanie maila, podajemy maila. Dostajemy kod na maila, aktywujemy kod, dostajemy karty. To wszystko.

A województwa powinny być otwierane dużo szybciej, ale polska administracja liczy obecnie bodajże jedną osobę, do tego niezbyt kompetentną.


nadal działa ten kod żeby dostać karty itp ?
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 28 Lipiec 13, 21:12   

Działa i najprawdopodobniej będzie działał tak długo, aż Firefly zwinie interes.
 
 
loonatyk 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 13, 15:37   

a macie jakieś inne kody ? ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Lipiec 13, 16:02   

Nie i odradzam kupowanie z drugiej ręki.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz