ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Jak zarządzać gminą
Autor Wiadomość
Urban 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 13, 12:49   Jak zarządzać gminą

Wiatm jestem nowy a w srtongholda gram tydzień :) I tutaj moje pytanie zostalem zarzadca gminy moj poprzednik nawet nie wybudowal muru... Teraz buduje architektów a nastepnie budynek do lucznikow. Czy moge jakos naklonic aldo zarzdac dania surowcow na gmine, od innych?
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 13, 19:49   

Ta gra ma to do siebie, że można różne rzeczy robić wspólnie, więc wystarczy tylko trochę chęci. Porozmawiaj z ludźmi z gminy, żeby podesłali co trzeba (w gminie można korzystać jedynie z surowców do budowy zamku), ew. możesz kupić wymagane surowce za złoto, które ma ta gmina.

Tu masz mój poradnik dot. zarządzania parafią:
http://www.youtube.com/watch?v=BztRQ3jIwP0
 
 
Urban 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 13, 20:14   

Aha czyli zeby zbudowac cos w gminie musze dogadac sie z ludzmi ktorzy w niej mieszkaja, zajebis*** bo napisali mi ze maja mnie w dupi* :D
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 13, 20:27   

Nie, budujesz za flagi i złoto. Do budowy zamku musisz mieć surowce, ale możesz je kupić. Obejrzyj sobie mój filmik.
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 1 Marzec 13, 20:36   

A nie można nałożyć podatku dla gminy? Nigdy nie byłem zarządcą i dawno nie grałem w SHK, ale pamiętam, że ta rzecz była zmienna. Nie tylko od mojej majętności, bo raz było tego mniej, a raz więcej.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 1 Marzec 13, 21:08   

Podatki ściągają kasę, nie towary.
 
 
Janiuszko 
Wędrowiec


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Wysłany: 11 Czerwiec 13, 00:30   

Przede wszystkim dogadaj się z ludźmi, bo bycie nawet dobrym wójtem, ale prowadzenie gminy samemu to mordęga.. Może ktoś ma u ciebie wybujałe ambicje/kompleksy i koniecznie chce sam nią zarządzać to mu ustąp. A jak są nie do dogadania to podszepnij któremuś z sąsiadów lub członkowi frakcji, żeby leszcza przejął albo pomógł ci to zrobić ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz