ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dążenie do utworzenia polskiej frakcji
Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 22:32   

Nie chcę być złośliwy, ale może lepiej już nic nie pisać niż wysyłać tłumaczenia z translatora.
 
 
vanGraff 
Wędrowiec


Gra w: Kingdoms
Wiek: 46
Posty: 9
Skąd: UE
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 22:56   

no mozna uzywac translatora ale trzeba wiedziec o tym że angielski nie jest taki jak polski, trzeba odpowiednio ustawic słowa zeby anglik zrozumiał o co kaman :) chodzi mi o to ze jak czytamy po kolei angielski to tez nie bardzo rozumiemy o co chodzi, tego języka nie da sie po kolei czytac ..... tak jak polskie slowa, znaczy da sie ale poczatek zdania nie okresla calosci czyli trzeba przeczytac zdanie a poźniej je pukładać tak żeby było wiadomo o co chodzi.....
 
 
 
MajorDecha 
Wędrowiec


Wiek: 32
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 29 Styczeń 13, 23:04   

zapomnialem dodac, ze poprawiam translatora i jest w miare spoko.
_________________

 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 13, 23:47   

Jak już przy tym angielskim, to w razie potrzeby mogę pomóc przy napisaniu czegoś, sprawdzić gramatykę czy przetłumaczyć w obie strony, bo znam język całkiem dobrze. Nie żebym uważał Was za analfabetów, ale niektórzy Angole przywiązują do tej poprawności językowej dużą wagę, więc jeśli nie ma pośpiechu, można tym trochę zapunktować.

Jedna uwaga: w samej grze nie można kopiować otrzymanych wiadomości, więc w razie potrzeby tekst wysyłajcie na PW tutaj, a w grze tylko dajcie znać, że to zrobiliście.
 
 
King_Sobieski 
Wędrowiec

Posty: 9
Medale: Brak

Wysłany: 4 Luty 13, 02:40   

Lordzie Smerfie: mam dobrą wiadomość: w grze można kopiować wiadomości. Klikasz prawym przyciskiem myszy i co prawda nie rozwija się chmurka z opcjami wyboru ale i tak pamięta i potem robisz tylko "wklej" i wklei.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz