ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Odwet
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 09:09   Odwet

Witajcie! Chciałbym wam zaprezentować kampanię pt. "Odwet". Robię ją razem z Zohanem.

Odwet

Rozdział 1, Powstając z Popiołu

Rok 1243. Cerber wraz ze swymi sojusznikami zaatakował Księstwo Światła. Stolica, miasto Norfolk, legło w gruzach pod naporem zjednoczonych wojsk wroga.
Przeżyło tylko kilku poddanych i książę sir Lambert. Podczas ataku porwano jego brata Corneliusa i matkę Lamberta. Ale najważniejsze: Cerber zabił ojca młodego księcia. Lambert postanowił, że odnajdzie porwanych i zemści się na Cerberze i jego sprzymierzeńcach za to, co zrobili jemu, jego rodzinie i poddanych.



Postacie:
Błękitny: Sir Lambert ( ty )
Czarny: Cerber
Żółty: Fatin
Niebieski: Abdul Aziz
Czerwony: Varg
Fioletowy: Cornelius
Zielony: Maria, żona Cerbera

Misja 1 - Odbudowa Norfolku



Dziennik Lamberta:
4 Styczeń 1245r.
Norfolk zniszczony. Mój ojciec nie żyje, a brat i matka zostali porwani. Zanim jednak wyruszę ich szukać muszę zapewnić jakąś, nawet prowizoryczną obronę moim niedoszłym poddanym. Pora odbudować Norfolk.


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ

***


Misja 2 - Na Ratunek!



15 styczeń 1245
Kilka tygodni temu odbudowaliśmy Norfolk.
Nadal nie mogę sobie wybaczyć, że nie udałem się wtedy z ojcem do Folkrot.
Teraz muszę ruszyć na pomoc memu bratu i matce.
Niech Bóg mi błogosławi !


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ

***


Misja 3 - Stary Przyjaciel



15 luty 1245
Uwolniłem Corneliusa z niewoli. Na własne oczy widziałem jak kat Cerbera urąbał głowę mej matki... Niedawno dostałem list od starego przyjaciela Fatina. Powiedział że ma niepotrzebny zamek ustawiony na granicy z Cerberem i Abdulem Azizem. Dziś przejmuję tamtejszy garnizon zamkowy. Chyba zwróciłem uwagę Cerbera...


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ

***


Misja 4 - Opactwo



4 marzec 1245
Kontynuuję moją podróż. Po drodze spotkałem grupkę mnichów. Mówili że ich opactwo jest męczone przez Varga - prawą rękę Cerbera. Idąc doszedłem do owego opactwa. Było właśnie oblegane. Grupka dzielnych mnichów walczyła z żołdakami Varga. Moi ludzie włączyli się do walki. Niestety zostało mi tylko kilku łuczników. Opat powiedział że pójdzie ze mną, jeśli pomogę mu wybronić się przed Vargiem i odbuduję opactwo.


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ

***


Misja 5 - Zdrada Corneliusa



21 marzec 1245
Odbudowaliśmy opactwo. Przedwczoraj przybył do mnie posłaniec. Cornelius zdradził! Podjechał katapultami pod Norfolk! Na początku ludzie z miasta myśleli, że prowadzi posiłki, ale okazało się że założył on obóz oblężniczy! Moi ludzie wrócili ze zwiadu. Cornelius całkiem nieźle okopał się w jakimś zamku. Nie wierzę że to mówię, ale muszę zabić mego brata!


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
Ostatnio zmieniony przez Maciek 31 Styczeń 13, 14:49, w całości zmieniany 7 razy  
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 11:59   

Misja 2 - Na Ratunek!



15 styczeń 1245
Kilka tygodni temu odbudowaliśmy Norfolk.
Nadal nie mogę sobie wybaczyć, że nie udałem się wtedy z ojcem do Folkrot.
Teraz muszę ruszyć na pomoc memu bratu i matce.
Niech bóg mi błogosławi !


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 16:25   

Nie oceniam grywalności, bo robię też swoją mapkę, ale jak znajdę czas to może ocenię.

Misja 1

Fabuła-2/5 Nie wyjaśnia zbyt wiele. Od razu wprowadza w akcję i nie wiadomo np. kto to Cerber. Co zdanie występuje Cerber i Lambert.

Krajobraz-4/5 Nie mam zastrzeżeń, ale też niczym nie zaskoczyliście. Najberdziej czego mi brakuje, to tricków edytorskich.

Całokształt-7/10 Mapa mi się podoba. Fabuła jednak nie zachęca do grania.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 16:54   

Jeśli chodzi o fabułę, sądziliśmy że wszystko będzie wiadomo z odprawy. Cerber to dawny wróg księstwa, podobnie Abdul Aziz i Varg. Fatin natomiast, jest sojusznikiem Księstwa. Maria - żona Cerbera. Podczas ataku zginął ojciec Corneliusa i Lamberta, natomiast sam Cornelius wraz z matką został porwany przez wojsko Cerbera.

Dzięki za ocenę. Jakby co, ta mapka wyszła z pod mojej ręki, misję drugą natomiast robił Zohan.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 16:56   

Misja 3 - Stary przyjaciel



15 luty 1245
Uwolniłem Corneliusa z niewoli. Na własne oczy widziałem jak kat Cerbera urąbał głowę mej matki... Niedawno dostałem list od starego przyjaciela Fatina. Powiedział że ma niepotrzebny zamek ustawiony na granicy z Cerberem i Abdulem Azizem. Dziś przejmuję tamtejszy garnizon zamkowy. Chyba zwróciłem uwagę Cerbera...


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ MISJĘ
_________________
Prawda jest tylko jedna.
Ostatnio zmieniony przez Zohan 23 Styczeń 13, 14:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 17:01   

Misja 2

Fabuła-4/5 W zasadzie to jest może być, ale mogła by być bardziej rozbudowana.

Krajobraz-4/5 Tak jak w poprzedniej misji jest dobry.Jednak dziwią mnie sarny na pustyni :D .

Całokształt-8/10 Mapa bardzo dobra. Nie podoba mi się twierdza Cerbera. Jest nie przemyślana. Do bramy powinien być jak najtrudniejszy dostęp.
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 22 Styczeń 13, 19:29   

Kurna, każdy robi swoja kampanię, i chyba
nikt nie ma czasu by zagrać w kampanię kogoś innego.

Fabuła: 3/5 Nie jest dla mnie zbyt ciekawa.
Trochę podobne do kampanii z twierdza Deluxe, bo książę że też traci ojca.
Mapy jeszcze nie sprawdziłem bo czasu nie mam.
 
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 23 Styczeń 13, 10:57   

Nidor dziękujemy za oceny !
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 31 Styczeń 13, 14:51   

Misje 4 i 5 dodane! :)
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Micholon 
Mieszczanin


Gra w: SH1, SHK, Gothic 1,2,3
Wiek: 25
Posty: 134
Medale: Brak

Wysłany: 1 Luty 13, 19:51   

Misja 4:
Krajobraz: 4/5
Misja zbyt łatwa, a potem przy zbieraniu kamienia, nudna.
Misja 5 ok
Krajobraz bardzo ładny, poziom trudności odpowiedni.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz