ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Team Fortress 2
Autor Wiadomość
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 16 Maj 12, 21:39   Team Fortress 2

Witam, jak zwykle. ;)

W tym temacie rozmawiamy na temat gry Team Fortress 2, można ją pobrać za pomocą platformy Steam, jest to gra typu P4F. Bronie, owszem, można kupić, ale ogromnym plusem może być to, że z upływem czasu, nowe itemy same się dostarczają, za darmo. Można przyśpieszyć zdobywanie itemów, jak ich oryginalność, siłę, za pomocą kupna konta premium, 5 € - ok. 20 zł ;) - ja kupiłem i myślę, że warto kupić, jeżeli chce się w tę grać na dłuższą metę. Konto premium dodaje też możliwość handlowania z innymi graczami, przez co można zdobyć naprawdę ciekawe bronie i nie tylko - można przyodziać swoją postać w ładny strój. Postać nie zdobywa poziomów, można zmieniać 1 z 9 klas po każdym zabiciu, w każdej rundzie, m.in. Gruby, Pyro, Szpieg, Snajper, Skaut. Jest to naprawdę fajna gra i myślę, że warto w nią zagrać. ;)

A tak konkretnie - Piszę ten temat, ponieważ chcę znaleźć jakieś osoby które chciałyby pograć ze mną, innymi z forum w Team Fortress 2. Jeżeli macie konta Steam, to proszę - jeżeli chcecie - o podanie swojego Nicku. ;)

------------------------

Dodatek:

Jeżeli są jacyś młodsi gracze lub po prostu ktoś nie lubi zbyt dużej dawki krwi i flaków, to tu macie rozwiązanie - owszem, na niektórych serwerach może to częściowo nie działać, ale zawsze możemy mieć pewność, że nie zobaczymy latających kawałków mięsa w ekranie, a w części może nie działać, ponieważ niektóre serwery nie obsługują w całości tego moda, dlatego można niekiedy zobaczyć małą czerwoną plamkę po zabitym wrogu/ straconym kompanie.

http://gamebanana.com/tf2/skins/89389

Podany link zawiera angielski opis, screeny z gry na tym modzie i link do instalacji. ;) Sam używam tego moda i jestem z niego osobiście zadowolony. :)


A więc, zapraszam do udzielania się w temacie. ;)
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 12, 07:34   

Więc jeśli tego moda bym nie zainstalował to bym miał sieczkę jak w Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną? No nieźle... Chyba w to zagram, ale bez tego moda na brak "efektów".
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 17 Maj 12, 12:03   

maciekolos napisał/a:
Więc jeśli tego moda bym nie zainstalował to bym miał sieczkę jak w Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną? No nieźle... Chyba w to zagram, ale bez tego moda na brak "efektów".


Tak, sieczka jest. ;D Ja gram na tym modzie, bo nie za bardzo lubię takie widoki. ;)
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 12, 18:57   

Team Fortress 2 to świetna gra. Ciężko wyjaśnić, o co w niej chodzi, gdyż jest niezwykle złożona, co często ignorują nowi gracze, wybierając losową klasę i wrzucając wszystkie nowe przedmioty, które znajdą, do swojego loadoutu. Szukanie w niej realizmu nie ma oczywiście sensu, na co wskazuje zresztą komiksowa grafika. Mimo to jest ona bardzo skomplikowana, a opanowanie chociaż jednej klasy do perfekcji(nie chodzi oczywiście o poziom turniejowy, a zrozumienie roli danej klasy w rozgrywce i poznanie użyć każdej z broni) może zająć dobrych kilkadziesiąt godzin.
Kilka rad dla nowych graczy:
-na początek zagraj chwilę każdą klasą, poznaj jej podstawowe cechy. Skupianie się na jednej klasie od początku nie ma sensu, gdyż nie będziesz rozumiał, co robią inni gracze
-staraj się poznać mapy - zapamiętać kluczowe przejścia, miejsca na działka, rozmieszczenie apteczek i amunicji
-nie bój się map nieoficjalnych(customowych) - większość z tych granych na serwerach prezentuje ciekawe rozwiązania, a część z nich zostaje w późniejszym terminie dodana oficjalnie do gry przez Valve
Jeśli chodzi o serwery, mogę polecić serwery skillpoint.pl , zwłaszcza FFA#1. Rozsądne limity klas, przemyślany zestaw map(gracze sami głosują na mapy, na których chcą grać), no i w końcu jest to jeden z bardzo niewielu polskich serwerów.
Nieco lepszym graczom mogę polecić stronę tf2lobby.com. Można na niej dołączyć do rozgrywki przygotowanej przed rozpoczęciem - każdy wybiera klasę i drużynę przed rozpoczęciem, a opuszczenie gry przed jej zakończeniem jest karane. Są 2 rodzaje rozgrywek - Highlander(9v9 - 1 osoba na klasę) i 6v6(z reguły drużyny składają się z 2 skautów, 2 żołnierzy, 1 demo i 1 medyka).
A, no i najważniejsze. Pyro. To nie jest klasa do pushowania ani do walki bezpośredniej. Jej główne role to spycheck, odbijanie pocisków i bronienie medyka. Proszę, pamiętajcie o tym.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 31 Sierpień 12, 21:24   

Teraz w TF2 doszedł fajny tryb kooperacji, ala Tower defence. Naprawdę świetnie się prezentuje, tylko trzeba trafić na dobrych graczy któż stworzą świetny skład ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz