ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Seria Assassin's Creed

Która z głównych części jest, Twoim zdaniem, najlepsza?
Assassin's Creed ("Jedynka")
23%
 23%  [ 3 ]
Assassin's Creed II
38%
 38%  [ 5 ]
Assassin's Creed Brotherhood
38%
 38%  [ 5 ]
Głosowań: 13
Wszystkich Głosów: 13

Autor Wiadomość
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Marzec 11, 20:34   Seria Assassin's Creed

Jak sądzę, każdy z nas miał jakąś styczność z tą serią. Główna część serii to "gry, które redefiniują gatunek gier akcji". Mają po prostu niepowtarzalny klimat, zarówno dzięki świetnej fabule, jak i wspaniałej grafice i klimatycznej muzyce. Wiele można na ich temat powiedzieć - przede wszystkim, jeśli zamierzacie w nie grać, przygotujcie się na przedstawienie Wam całkiem nowej wizji świata ukrytego pod widzianą na co dzień przykrywką. Zapraszam do wypowiedzi na temat serii, dzielenia się przeżyciami i ew. zadawania jakichś pytań - myślę, że wiem wystarczająco dużo na jej temat, aby znać odpowiedzi.

Ja sam grałem tylko w ACII(5 razy) i w "Jedynkę"(jedną sekwencję u kolegi). Mam zamiar w bliskiej przyszłości zagrać w AC: Brotherhood(swoją drogą chyba najbardziej udaną z całej serii).
Z gier "pobocznych" miałem styczność z AC: Project Legacy i Bloodlines. Tą pierwszą polecam, ale tylko znającym angielski - nie ma polskiej wersji językowej.

Wiem, że był już PODOBNY temat - odnosił się on jednak tylko do ACII, więc wypowiadanie się w nim na temat całej serii sprawiłoby, że stałby się nieczytelny.
 
 
Crixu206 
Osadnik


Gra w: Wszystkie jakie wyszły :)
Wiek: 30
Posty: 30
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Marzec 11, 21:06   

Jestem fanem Assasyna ale gram na Konsoli :)
Ukończone 1 , 2 i Brother hood wszystko w okolicach 100% tylko znajdziek nie zawsze chce się szukać przeczytana książka Assasins Creed:Renesans.

Jak znajdę swoją recenzje do wszystkich części to może wrzucę ale gdzieś mi się to zgubiło w archiwum ; p , gra jest wyśmienita ale niestety tylko dwójka i BH niestety jedynka była hitem mogę się zgodzić ale była nudna jak flaki z olejem ciągłe wykonywanie tych samych sekwencji nużyło Takie mam oceny
AC:1 = 7
AC:2=8.5
AC:BH=10 (Najlepsza w serii , tryb multiplayer , udoskonalona dwójka )

Nie chcę nic mówić ale po moich spekulacjach Nie jest to powiedziane ale Desmond To według mnie Kolejne Wspomnienie , o tym może świadczyć zakończenie w BH
_________________
Siemanko Ja Jestem Bielak206 i zapraszam was na mój kanał YT ; ) http://www.youtube.com/user/Bielak206?feature=mhee Pozdrawiam !
 
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 21 Kwiecień 11, 08:21   

Cóż "jedynka" spodobała mi się bardziej od "dwójki" ale to tylko moje zdanie, a najlepszą częścią jest bezdyskusyjnie Brotherhood. Najnowszy asasyn ma wspaniałą prawdę i ulepszony tryb walki.
Ciekawym urozmaiceniem jest także darmowe DLC na PC, a tryb Multiplayer wciągnął mnie najbardziej. Oceny dla poszczególnych serii:
AC:1 - 7,5
AC:2 - 6
AC:BH - 9,5
Niestety multi w Brotherhoodzie nie jest aż takie dobre. Wciąż pojawiają się błędy typu "Straciłeś połączeie z hostem" i "Ta sesja gry jest nieosiągalna", mimo to multiplayer może wciągnąć na długo. Niestety w trybie singleplayer też znają się bugi typu: Strażnik stojący za koniem cie nie widzi, albo pływanie w teksturach. To ostatnie można znaleźć w termach Diolecezjana (czy jakoś tak) , wystarczy bez wybudowania akweduktu wskoczyć pod miejsce w którym jest leże Romulusa i przepłynąć pod ścianą. Oprócz tego w obu trybach znajdą się też błędy których twórcy nie mogą naprawić. To jest takie sytuacje gdy 2 graczy zabija ten sam cel, ale gra się zacina i tylko jeden z nich dostaje punkty. Zakończenie jest dosyć ciekawe, ale niestety tuż po napisach końcowych pojawiamy się w animusie. Jest to dziwne ponieważ Desmond leży w końcu w miejscu w którym Ezio ukrył jabłko. Ale za to nie można winić twórców, ponieważ każdy lubi po przejściu główngo wątku fabularnego przechodzić misje poboczne. Uwaga spoiler! Desmond zabija Lucy ale Minerwa mówi 'Ona nie jest tym za kogo się podaje" więc możnasię domyślić że prawdziwa Lucy została porwana w nocy w pierwszej części AC:1 i podstawiono pod nią sobowtóra. Koniec spoilera! Ogólnie cała seria spodobała mi się i czekam na Assassin's creed 3! Pozdrawiam.
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 24 Kwiecień 11, 12:09   

tusilos napisał/a:
Desmond zabija Lucy ale Minerwa mówi 'Ona nie jest tym za kogo się podaje" więc możnasię domyślić że prawdziwa Lucy została porwana w nocy w pierwszej części AC:1 i podstawiono pod nią sobowtóra.


Żeby od razu sobowtóra? Niee... Bardziej mnie dziwi to, że Minerwa na końcu AC2 mówiła Desmondowi(zresztą, mówiła to w XV czy XVI wieku do Ezio), że wszyscy Ci, Którzy Przybyli Przed Nami odeszli z Ziemi/świata/wymiaru(jest masa opcji), a tu w Brotherhood pojawia się tamta, nie wiem, jak jej było(chyba Juno czy jakoś tam)
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Wrzesień 11, 10:47   

Ma wyjść "Assassin's creed Rewelations". W tej części wcielamy się w Ezio i Altaira.
_________________
Me Gusta koty :D
 
 
 
Bzyk 
Szlachcic


Gra w: Crusander
Posty: 281
Medale: Brak

Wysłany: 3 Wrzesień 11, 12:30   

Kolega zapomniał dodać, że będzie to mieć miejsce w połowie listopada.
Tak na przyszłość, ten tytuł pisze się przez "v", chyba, że go spolszczysz. :)

tusilos napisał/a:
Desmond zabija Lucy ale Minerwa mówi 'Ona nie jest tym za kogo się podaje" więc możnasię domyślić że prawdziwa Lucy została porwana w nocy w pierwszej części AC:1 i podstawiono pod nią sobowtóra.

Ta kobieta (zapomniałem jak ją nazywają) chciała wywołać pewnego rodzaju szok w Desmondzie po to, aby poszedł sam. Minerwa wcale tek nie mówi, tylko chce, aby Desmond odszukał sam te świątynie (nie wiem jakie). A w AC1 po prostu zwiodła lub pozbawiła przytomności Vidica (po prostu sprawiła, że nie było doktora przy niej), aby w drugiej części gry móc uciec z Abstergo.
 
 
 
Nidor 
Burżuj

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 6 Wrzesień 11, 19:01   

Ja nigdy w tą grę nie grałem,ale chyba sobię ją kupię.
 
 
Trndjava 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold Crusaders extreme
Wiek: 26
Posty: 52
Skąd: Łódź
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Marzec 12, 20:46   

klimat klimat i jeszcze raz klimat

wygrywa Altair
_________________
To, że mam słuchawki nie oznacza, ze was nie słyszę, testuje, czy obgadujecie mnie za plecami.
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Sierpień 12, 15:15   

Na półce mam zakurzoną i ukończoną jedynkę...
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz