ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Misja ekonomiczna - problem z 1 ruiną!?
Autor Wiadomość
kubaZW109 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 29 Październik 11, 11:38   Misja ekonomiczna - problem z 1 ruiną!?

Czy ktoś miał może podobny problem? W misji ekonomicznej - tam gdzie niszczymy wilki i ruiny - nie można zniszczyć jednej ruiny ;/ Kursor zamienia się w mieczyk ale niestety rycerzyki stoją jak kołki. To porażka w grze za takie pieniądze i z taką renomą ...
 
 
Chudy2000 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold i Stronghold Crusader
Posty: 19
Skąd: Dolny Śląsk
Medale: Brak

Wysłany: 29 Październik 11, 13:15   

Niestety Stronghold3 jest straaaasznie niedopracowany ;/
Wymienić pare przykładów:
-jednostki "zamarzają" w jednym miejscu
-nie ma sensu budować jedzenia bo i tak się nie wyrobisz( 3 jabłonki nie ogarniają 14 chłopów)
-nie działają te bitwy (historyczne bodajże)
Niestety albo poczekasz na patche albo wyrzucasz gre do kosza.
 
 
 
kubaZW109 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 07:58   

Tak im więcej prób grania tym więcej rozczarowań - dla miłośników Twierdzy I a nawet Legendy ... Twierdza 3 to chyba szczyt rozczarowania ;( NIE MA SENSU KUPOWAĆ - ja to zrobiłem i żałuję
 
 
wisnia_pc 
Wędrowiec

Posty: 19
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 12:09   

Ja ta misję przeszedłem normalnie może nie atakujesz włócznikami tylko łucznikami :) łucznicy też mi stali i nic nie robili. Obecnie jestem w misji 5 to jest dopiero hardcore misja na czas z mnichami.
 
 
michal1511 
Wędrowiec

Gra w: SHC, SH 2 Deluxe, SH1, SHC Extreme, SHC3
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 1 Listopad 11, 14:34   

Z mnichami? Chodzi Ci o ten obóz co musisz zniszczyć żeby pielgrzymki dochodziły do miasta? Czy o tą gdzie sciagasz sie z biskupem o zebranie 5000tys złota?
Ostatnio zmieniony przez Bordinio 1 Listopad 11, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
krystianek2234 
Wędrowiec

Gra w: stronghold 3
Wiek: 39
Posty: 6
Skąd: Lublin
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 18 Luty 12, 17:37   

Witam.nie tylko w ekonomicznej skopali , ja gram w 11 misję militarną i po prostu nie ma trebuszu a powinien być..Jest to oblężenie i jest na to chyba ze 4 minuty a bez trebuszu można sie podrapać..więc albo patche albo szkoda nerwów..

[ Dodano: 18 Luty 12, 22:37 ]
co to jest za chora gra mi też ci debile nie chcą rozbić tych ruin..
_________________
Kwasi84
 
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 21:28   

Chudy2000 napisał/a:
Niestety Stronghold3 jest straaaasznie niedopracowany ;/
Wymienić pare przykładów:
-jednostki "zamarzają" w jednym miejscu
-nie ma sensu budować jedzenia bo i tak się nie wyrobisz( 3 jabłonki nie ogarniają 14 chłopów)
-nie działają te bitwy (historyczne bodajże)
Niestety albo poczekasz na patche albo wyrzucasz gre do kosza.


jak by mój kolega u którego gram w twierdzę 3 miał takie podejście jak ty...oglądał bym gameplaye albo wyjął bym twierdzę z jego kosza i miał bym ją u siebie :)
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz