ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Problem w zapisywaniu gry i map
Autor Wiadomość
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 11, 09:34   Problem w zapisywaniu gry i map

Witam.
Od pewnego czasu mam problemy z zapisami zarówno w SH jak i SHC, mianowicie wyskakuje mi okienko zapisywania, wszystko niby jest jak należy, ale jednak nie zapisuje, zapisu po prostu nie ma, a przy nadpisanej grze pozostaje taki, jaki był. Jednak to jet najmniejszy problem. Siedziałem kilka godzin w edytorze map SH1, zapisałem (wcześniej jeszcze kilka razy), wychodzę i postanowiłem sobie jeszcze coś sprawdzić. Niewiele brakło, a bym komputer przez okno wyrzucił! Już wiadomo co się stało? Oczywiście! KILKA GODZIN PRACY NIE RACZYŁO SIĘ ZAPISAĆ!!! Dlatego piszę tutaj i proszę o pilną pomoc.
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
Lowcakur 
Szlachcic


Gra w: Sh+SHC
Wiek: 29
Posty: 259
Skąd: Rumia
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 11, 10:52   

Reinstal dobry na wszystko. Skopiuj wszystkie mapki/ saevy do folderu na pulpicie, i zrob reinstal gry.
_________________
One, two Freedy's comming for you... Three, four better lock your door... Five, six grab a crucifix... Seven, eight better stay up late... Nine, ten never sleep again...
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Kwiecień 11, 11:14   

J/w reinstall. Może coś Ci się w folderach, nazwach pomieszało i nie może się zapisać bo nie ma odpowiedniego folderu na dysku. Skopiuj same mapy i save i odinstaluj wszystko, usuń pozostały folder po grze i zainstaluj ponownie.
 
 
Aragorn 
Mieszczanin


Gra w: SH, SHC, SH2
Posty: 136
Medale: Brak

Wysłany: 30 Kwiecień 11, 16:51   

Problem chyba nie polega na złej nazwie folderu, wtedy chyba w ogóle by nie zapisywało, a to zapisuje wtedy, kiedy mu się podoba :evil: !
_________________
I'm Richard the Undead Warlock, Master of Magma, Chief Warlock of the Broders of Darkness, Lord of the Thirteen Hells, Master of Bones, Master of Fire, Emporor of the Black, Lord of the Undead and the Mayor of the little village up the coast.
 
 
patol 
Wędrowiec

Gra w: stronghold crusader
Wiek: 41
Posty: 6
Skąd: Gliwice
Medale: Brak

Wysłany: 7 Styczeń 12, 19:27   

witam poradził sobie ktoś z tym problemem z zapisywaniem?ja mam ciągle ten sam probklem i niewiem co mam zrobić a bardzo chce się grać :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz