ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja SH 3
Autor Wiadomość
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 17:45   

Tay napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Bordinio, przecież Wieprz był bandytą, gwałcił, rabował i żarł bez opamiętania :P .
Ci jego synowie są pewnie nieślubni, tak samo jak nieślubny był szczur, czy tam wąż (nie pamiętam dokładnie który :D ).


Nie sądzę, aby synowie zgwałconej matki chcieli się mścić za śmierć ojca...


Nie chodził mi o mszczenie się tylko o zyski i władzę.
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 19:55   

Artxt123 napisał/a:
Tay napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Bordinio, przecież Wieprz był bandytą, gwałcił, rabował i żarł bez opamiętania :P .
Ci jego synowie są pewnie nieślubni, tak samo jak nieślubny był szczur, czy tam wąż (nie pamiętam dokładnie który :D ).


Nie sądzę, aby synowie zgwałconej matki chcieli się mścić za śmierć ojca...


Nie chodził mi o mszczenie się tylko o zyski i władzę.


A skąd mieliby uzyskać tak dobrą pozycję? Nie sądzę, żeby samego Wieprza tak bardzo obchodzili, a ze względu na swoje raczej niskie pochodzenie nie mieliby od czego zacząć.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 20:58   

Lord Smerf napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Tay napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Bordinio, przecież Wieprz był bandytą, gwałcił, rabował i żarł bez opamiętania :P .
Ci jego synowie są pewnie nieślubni, tak samo jak nieślubny był szczur, czy tam wąż (nie pamiętam dokładnie który :D ).


Nie sądzę, aby synowie zgwałconej matki chcieli się mścić za śmierć ojca...


Nie chodził mi o mszczenie się tylko o zyski i władzę.


A skąd mieliby uzyskać tak dobrą pozycję? Nie sądzę, żeby samego Wieprza tak bardzo obchodzili, a ze względu na swoje raczej niskie pochodzenie nie mieliby od czego zacząć.


Pewnie Wilk ich zwerbował, a poza tym to Szczur albo Wąż (pisałem wcześniej że nie pamiętam, który był nieślubny:P) jakoś uzyskali dobrą pozycję.
 
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 21:22   

Artxt123 napisał/a:
Lord Smerf napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Tay napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Bordinio, przecież Wieprz był bandytą, gwałcił, rabował i żarł bez opamiętania :P .
Ci jego synowie są pewnie nieślubni, tak samo jak nieślubny był szczur, czy tam wąż (nie pamiętam dokładnie który :D ).


Nie sądzę, aby synowie zgwałconej matki chcieli się mścić za śmierć ojca...


Nie chodził mi o mszczenie się tylko o zyski i władzę.


A skąd mieliby uzyskać tak dobrą pozycję? Nie sądzę, żeby samego Wieprza tak bardzo obchodzili, a ze względu na swoje raczej niskie pochodzenie nie mieliby od czego zacząć.


Pewnie Wilk ich zwerbował, a poza tym to Szczur albo Wąż (pisałem wcześniej że nie pamiętam, który był nieślubny:P) jakoś uzyskali dobrą pozycję.


Przecież podobno cała czwórka się przyjaźniła :P ! A po śmierci Ojca (czego musieli zrobić, aby przejąć jego terytoria), podzielili się władzą, bo przecież, gdyby ziemiami panował - powiedzmy - tylko Wieprz, łatwo straciłby kontrolę nad królestwem, a Król ( nasz Ojciec ), miał przecież Marszałka i Sir Długorękę. Poza tym wszyscy byli na początku bardzo znani i bogaci, a potem, po śmierci swoich rodziców, odziedziczyli majątek... Więc dlaczego Szczur oraz Wąż, mieliby zaczynać ze słabej pozycji? Oczywiście wiem, że Szczur jak i Wąż, nie byli zbyt doświadczeni w kierowaniu zamkiem oraz wojskiem. :P
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 22:42   

Erek napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Lord Smerf napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Tay napisał/a:
Artxt123 napisał/a:
Bordinio, przecież Wieprz był bandytą, gwałcił, rabował i żarł bez opamiętania :P .
Ci jego synowie są pewnie nieślubni, tak samo jak nieślubny był szczur, czy tam wąż (nie pamiętam dokładnie który :D ).


Nie sądzę, aby synowie zgwałconej matki chcieli się mścić za śmierć ojca...


Nie chodził mi o mszczenie się tylko o zyski i władzę.


A skąd mieliby uzyskać tak dobrą pozycję? Nie sądzę, żeby samego Wieprza tak bardzo obchodzili, a ze względu na swoje raczej niskie pochodzenie nie mieliby od czego zacząć.


Pewnie Wilk ich zwerbował, a poza tym to Szczur albo Wąż (pisałem wcześniej że nie pamiętam, który był nieślubny:P) jakoś uzyskali dobrą pozycję.


Przecież podobno cała czwórka się przyjaźniła :P ! A po śmierci Ojca (czego musieli zrobić, aby przejąć jego terytoria), podzielili się władzą, bo przecież, gdyby ziemiami panował - powiedzmy - tylko Wieprz, łatwo straciłby kontrolę nad królestwem, a Król ( nasz Ojciec ), miał przecież Marszałka i Sir Długorękę. Poza tym wszyscy byli na początku bardzo znani i bogaci, a potem, po śmierci swoich rodziców, odziedziczyli majątek... Więc dlaczego Szczur oraz Wąż, mieliby zaczynać ze słabej pozycji? Oczywiście wiem, że Szczur jak i Wąż, nie byli zbyt doświadczeni w kierowaniu zamkiem oraz wojskiem. :P


Wilk ich zwerbował? Jeśli synowie Wieprza zostali spłodzeni w ustalony przez nas wyżej sposób, zapewne nawet nie wiedzieli, że są jego dziećmi - a tym bardziej nie wiedział Wilk.

Przypadek? Coś za dużo tu tych cudów. Zmartwychwstanie Wilka, cudowne odnalezienie synów Wieprza... Nie, aż tak chyba FF nie odbiło.

Btw, "Wielka Czwórka" się raczej nie przyjaźniła... Chyba pamiętacie, że to Wilk pomiatał nimi wszystkimi, a dobre stosunki z nimi utrzymywał tylko jako silniejszy.

A, no właśnie. Wychodzi na to, że jednak jakimś cudem Wieprz przekonał do siebie jakąś zacną pannę(ustaliliśmy, że poczęte w inny sposób dzieci raczej nie osiągnęłyby takiej pozycji). Bardzo interesuje mnie, jak to zostało rozwiązane...
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 11, 22:56   

Cytat:
A, no właśnie. Wychodzi na to, że jednak jakimś cudem Wieprz przekonał do siebie jakąś zacną pannę(ustaliliśmy, że poczęte w inny sposób dzieci raczej nie osiągnęłyby takiej pozycji). Bardzo interesuje mnie, jak to zostało rozwiązane...


Może to była panna Prosiak, która robiła dokładnie to samo co on? :mrgreen:

(Mam na myśli to że jadła tłuste prosiaki jak on :D )
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 11, 08:49   

Ja mam nadzieje, że w ogóle zostało rozwiązane bo nie będzie miło jak dadzą jakąś fabułę z kosmosu i każą się cieszyć. W SH 1 była genialna, oby tego nie zepsuli np. całkowicie odcinając się od historii z 1 części i całkowicie ją zmieniając.
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 10:29   

Kolejne pytania !

1.)Na filmiku w SH 1 było, że przebiłeś mu brzuch to co niby mu się stało w oko ?
2.)Skąd wzięli się synowie Wieprza ?
3.)Czy pomysł na fabułę jest oryginalny czy przereklamowany ? (rozpisać się)
4.)Czy będziemy mieli do dyspozycji potężne królestwo czy tylko małą wioskę ?
5.)Co sądzicie ogólnie o grze ?

Kolejne pytania już wkrótce !
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 10:33   

Co do pierwszego pytania skoro przeżył przebicie brzucha mieczem i upadek z wieży to równie dobrze mogą powiedzieć, że.... wpadł mu do oka komar? Albo co gorsza mucha? :shock:
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 11:12   

1)Może główny bohater tak naprawdę z wrażenia nie trafił w brzuch, tylko w oko. :shock: A Wilk uciekł po schodach z całym skarbcem, dzięki czemu mógł w 10 lat odbudować swoją potężną armię i znowu nas zaatakować...
2)Może po prostu ich przygarnął czy coś... W końcu do tej jego bandy dołączali losowi ludzie z ulic.
3)Przede wszystkim trochę zbyt nierealny, myślę, że nie trzeba tłumaczyć, dlaczego. Czy oryginalny? To zależy, jak to rozwiną - oceniać będę mógł po zagraniu.
4)Na początku będziemy trochę bronić, potem i tak dużo stracimy, więc będziemy zaczynać od nowa... Naprawdę nie wiem, jak to rozwiążą.
5)Jeszcze nie wyszła, więc nie można mówić o ocenie ogólnej. Na razie reklamują - dobrze, że przynajmniej na steam, może przybędzie trochę graczy.
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 11:12   

1.) Oko... Może jak spadał z wieży to mu się włócznia nabiła?
2.) Od Wieprza i pani Prosiak! :mrgreen:
3.)Nie ma co się tu rozpisywać, gdyż nie wiele wiemy o tej fabule, jednakże, może na początku puszczą upadek Wilka z wieży, a co do fabuły to nie jest trochę przereklamowana, gdyż znowu trzeba zabić Wilka oraz jego "kolegów".
4.) To do tego, pewnie na początku będziemy musieli rozbudować wioskę, jak to było w każdej Twierdzy ( prócz Krucjaty ).
5.) Gra zapowiada się świetnie. Bardzo podoba mi się grafika i te upadki, gdy np. zastrzelony łucznik spada z murów. ;)
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 11, 16:45   

Erek napisał/a:
1.) Oko... Może jak spadał z wieży to mu się włócznia nabiła?


W takiej okoliczności by nie przeżył :P
Spróbuj sobie tak zrobić i zobaczymy czy tylko coś ci się z okiem stanie czy po prostu dedniesz ;)


[ Dodano: 4 Sierpień 11, 17:49 ]
DonKamillo napisał/a:
mogą powiedzieć, że.... wpadł mu do oka komar? Albo co gorsza mucha? :shock:


Hehe to już naprawdę nienormalny pomysł ale wszystko możliwe :P
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 7 Sierpień 11, 00:32   

@Zohan
To była Ironia z ich strony..
1. Myślę, że może nawet tego nie wyjaśnią, a jeśli chodzi o to czemu tak to zrobili, to myślę po to aby uzyskać lepszy efekt.
2. To pytanie na które mamy ci odpowiedzieć czy spekulować? :D To tylko wie FireFly i trudno powiedzieć.
3. Wg. mnie trochę przereklamowany. Powrót do 1, aby ożywić dawne wspomnienia, to może tylko zepsuć całokształt, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
4. Królestwo będziemy mieć tylko w kampanii, a w Wolnej Grze będziemy mogli zrobić Potężną Twierdzę. Aczkolwiek mam nadzieje, że będzie to REALISTYCZNE. Czyli np. nie opłaca nam się robić setki tartaków, aby móc sprzedać drewno, na które zawsze będzie popyt :D Mi się podoba bardziej prowadzić drewnianą wioskę za palisadą, małymi manufakturkami.
5. Jak zagram to zobaczę :P
 
 
Zohan 
Burżuj


Gra w: ALL
Wiek: 50
Posty: 165
Medale: Brak

Wysłany: 8 Sierpień 11, 10:19   

Wiem ze to byla ironia a co do dyskusji to mysle ze wilk znow bedzie najsilniejszy
_________________
Prawda jest tylko jedna.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 8 Sierpień 11, 12:46   

Ironia ironią ale śmiech będzie jak ta ironia się potwierdzi...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz