ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Blue Screen
Autor Wiadomość
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 12 Czerwiec 11, 11:38   [problem techniczny] Blue Screen

Mam problem z Stronghold, który polega na tym że jak wyłączam grę to bojawia mi się tzw. Blue Screen. Gram na laptopie z Pendrive, i to nie jest wina wymagań ani Pendrive bo jak gram w Stronghold Crusader na tym samym Pendrive i kompie wszystko działa.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 12 Czerwiec 11, 14:00   

Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz gre... Jeśli to nie pomoże to nie wiem co zrobić ...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 12 Czerwiec 11, 17:14   

jankes1124 napisał/a:
Odinstaluj i zainstaluj jeszcze raz gre...

Na Pendrive? Ktoś tu chyba z impry wrócił nieżywy (ciekawe co było :D ), ja skopiowałem zainstalowaną twierdzę na PenDrive i gram z twierdzą na PenDrive nie wklejając na dysk. Wszystko działa z krzyżowcem, tylko z jedynką jest tak pod koniec, jak grę wyłączam, spróbuję z tym żyć, no chyba że ktoś coś wymyśli :)
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 16 Lipiec 11, 20:22   

A to jest ściągana czy orginalna wersja?
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 00:53   

Rozwiązaniem powinien być reinstall a jak nie pomoże to instalacja z innej kopii gry. Jeśli posiadasz oryginał to możesz ją legalnie ściągnąć np. z jakiegoś warezu. Jeśli nie masz oryginalnej to możesz również ściągnąć lecz nie legalnie. W każdym razie musisz zainstalować z innej kopii.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 09:23   

To też zależ od tego jaką ma wersje (orginał lub pirat). W piratach często tak jest ale jeśli to jest orginał to oznacza, że masz porysowaną lub wybrudzoną płyte. I z takiej płyt przerzuciłeś na PenDrive.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 17 Lipiec 11, 12:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 12:13   

Co to znaczy pirat? Pirat to każda gra która nie jest oryginalna. Ale każdy "pirat" to kopia z płyty oryginalnej a pliki to nie są buty, że można je podrobić i będą miały słabszą jakość. To co jest na płycie oryginalnej to przeważnie jest w każdej kopii ściąganej.
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 12:21   

Nie zawsze
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 13:22   

DonKamillo, nie da się dokładnie wszystkiego przegrać, podczas przegrywania z płyty oryginalnej na inną płytkę przeważnie występują błędy.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 17:47   

Jakie? Nigdy się nie spotkałem, żeby były jakieś problemy z kopiowaniem zawartości płyty a przez 5 lat byłem uploaderem na pewnym nie ważne jakim warezie więc trochę plików przez mój dysk przeleciało. Jak się czegoś nie skopiuje to tego nie ma i gra w ogóle nie działa.

Jedyne z czym mogą być problemy to np. błędy CRC przy pakowaniu ale to inna sprawa...
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 18:11   

Ja się na tym nie znam, ale jak przegrywałem to wyskakiwały mi jakieś błędy (nie pamiętam, bo to było lata temu, a po drugie nie zwracałem uwagi), lecz i tak dawałem Ignoruj i wszystko się na końcu ładnie przegrało. Ale coś tam jednak było... :P :D
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 18:16   

A no to chyba, że coś źle robiłeś. Jakbyś ogarnął co to za błędy i kopiował prawidłowo to błędów by nie było.
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 17 Lipiec 11, 18:33   

Ale i tak z grą było wszystko w porządku ;)
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz