ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Bordinio
22 Czerwiec 11, 16:00
[problem techniczny] Jednostki do ataku
Autor Wiadomość
Baron Von Rychu 
Osadnik


Gra w: Twierdza Krzyżowiec 2
Wiek: 33
Posty: 35
Medale: Brak

  Wysłany: 11 Czerwiec 11, 23:10   [problem techniczny] Jednostki do ataku

Wczoraj robiąc pierwszą misję do swojej kampanii zbudowałem zamek przeciwnika dodałem mu wojsko i w końcu dodałem armie do ataku na ten zamek i co się okazało ze po zmianie poziomu trudności ilość jednostek się nie zmieniała, wiec myślę sobie "fajnie przyda się to" i moje pytanie brzmi jak ja to zrobiłem bo próbowałem tego jeszcze raz na innej mapie ale za każdym razem zmieniała się ilość wojska.
Oto link do mapy jak ktoś chce to sprawdzić Mapa

[ Dodano: 12 Czerwiec 11, 17:10 ]
Temat można zamknąć, doszedłem dlaczego tak się stało. Wytłumaczę jak to zrobiłem może komuś się to przyda kiedyś. Bierzemy mapę z zrzeczeniem się zamku, samo zrzeczenie jest niepotrzebne musi być tylko "czas wyłączony" na początku i "czas włączony", ustalamy warunki włączenia czasu np. zabicie lorda czy tam zdobycie jakiś towarów to jest bez różnicy, następnie ustawiamy atak wroga może być nawet bardzo mały i 200 lat później byle tylko był i dzięki temu ilość ustawionych jednostek nie zmieni się przy zmianie poziomu trudności. Myślę że komuś tym pomogłem bo sobie na pewno.

[ Dodano: 12 Czerwiec 11, 17:49 ]
Sprostowanie: Nie trzeba mieć mapy z wyłączeniem czasu, wystarczy zbudować przeciwnikowi zamek ustawić obrońców następnie ustawić jednostki do ataku i ustawić w dowolnym czasie dowolny atak.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz