ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Ludność nie przybywa do zamku
Autor Wiadomość
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 10:19   [Problem] Ludność nie przybywa do zamku

Witam serdecznie. Szukałem odpowiedzi na mój problem, ale nie mogłem znaleźć. Nie wiąże sie on z jakimś limitem ludności, który osiągnąłem, tylko z dziwnym przypadkiem którego nie moge naprawić i dlatego prosze speców o pomoc.

Otóż gram w wolną budowe, zbudowałem ładne miasteczko z zamkiem i potężną warownią, wszystko szło ładnie i zacząłem tworzyć armie, by potem użyć F1. Niestety nagle zauważyłem, że ludzie nie przybywają mi do zamku, liczba ludności dziwnie skacze, jakby przybył człowiek a potem od razu go nie było. Domki oczywiście są, ludzie mnie kochają a i tak nie przybywają do zamku ;/ co więcej, zauważyłem dziwną ikonke nad książką, która pokazuje jakby "Zamknięty zamek" i chyba własnie oznacza to, że ludzie nie mogą dołączać do mojego zamku.

Wygląda to tak:

http://img838.imageshack....86/twierdza.png

Strzałka nr 1. liczba ludności, która ciągle stoi na 230 (a wcześniej powoli mi spadała, bo miałem ich nawet 246).

Strzałka nr 2. to puste ognisko, ludzi nie ma.

Strzałka nr 3. to własnie dziwna ikonka, na pewno znaczy to, że ludzie nie mogą mi przybywać do zamku, ale nie wiem jak to wyłączyć.

Tak jeszcze dla sprawdzenia włączyłem sobie jakiś stary save i poustawiałem tyle domków, że miałem ponad 300 mieszkańców, więc limitu ludności tu nie przekroczyłem.

Mam nadzieje że wszystko opisałem i prosze o pomoc ! :-P
 
 
Erek 
Dzielny wojak

Wiek: 23
Posty: 603
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 11:33   

Nie wiem co się stało, ale ta twoja dziwna ikonka chyba oznacza że twój zamek jest otoczony.
 
 
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 12:25   

A racja :P ale problemu nadal nie moge rozwiązać ;/ może coś wcisnąłem? Nie wiem, ale ciągle mam 230 ludzi i nie przybywają kolejni...
 
 
Artut97 
Burżuj

Gra w: Żadne
Wiek: 27
Posty: 244
Skąd: Zd-Wola
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 13:55   

Weź zrób, aby wszyscy ludzie odeszli. Następnie zrób, aby przyszli. Nie wiem czy to pomoże, ale trzeba próbować. ;-)
_________________
W naszych żyłach Rap płynie non-stop, non-stop
w naszych sercach prawdziwy Hip-Hop, Hip-Hop!
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 14:22   

Najpewniejsze jest to, że SH 2 to najbardziej zbugowana część z całej serii, dlatego myślę, że po przejściu kampanii głównej i ewentualnie przejścia szlaku w którym trzeba pobijać i bronić zamki (zapomniałem jak to się dokładnie nazywa) należy tą grę sobie odpuścić i nie tracić już czasu.
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 15:06   

ja zachęcam na multiplayer. A czy wszystkie osoby w twoim zamku pracują? Bo możesz mieć nie wiem, ile domków, a jeżeli nie będzie tyle samo miejsc pracy, to i tak nie przybędzie tyle osób, ile chcesz, bo nie będą mieli się gdzie pomieścić.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Artxt123 
Burżuj

Gra w: SH, SHC(wszystkie), SH2 Deluxe
Wiek: 27
Posty: 178
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 18:01   

thompson masz rację, ale ognisko w tej sytuacji powinno być pełne.
_________________
Modlitwa jest największą potęgą świata.
ks. Franciszek Jordan
Tylko pod krzyżem, tylko pod tym znakiem - Polska jest Polską, a Polak Polakiem.
Adam Mickiewicz
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 18:05   

no to nie wiem, w czym tkwi problem, mi np. raz sąd nie pracował mimo, iż wszystko było ok. Spróbuj reinstalować.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Junishi 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 10 Kwiecień 11, 18:37   

Dzieki za próbe pomocy. Zacząłem już inną budowe na własnej mapce (którą robiłem 3 lata temu i odziwo nadal ją miałem ;d) :P . Mam nadzieje, że teraz nie złapie tego buga :P .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz