ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przerywa połączenie podczas gry
Autor Wiadomość
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 19 Marzec 11, 11:57   Przerywa połączenie podczas gry

Mam livebox'a internet z neostrady 6mb i bardzo często przerywa mi połączenie zaraz po rozpoczęciu gry :/
Co może być przyczyną i w jaki sposób mogę to naprawić ?
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Marzec 11, 10:51   

Raczej nie kwestia samego internetu (chyba, że rozłącza neta nie tylko wyrzuca z gry?)
Spróbuj zrobić reinstall shc, sprawdzić czy antywirus nie robi problemów i ewentualnie reinstall game ranger.
 
 
Attyla 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Crusader v1.1
Posty: 112
Medale: 1 (Więcej...)
Złoty szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Marzec 11, 18:47   

Niestety, ale jest to kwestia internetu.
Stwierdziłem, iż przyczyną jest przeciążenie, gdyż zdarza się to głównie, a właściwie tylko w weekendy po południu... :/
Ostatnio zmieniony przez Kacper 25 Marzec 11, 18:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 26 Marzec 11, 03:12   

W takim razie sprawdź realną prędkość i jeśli faktycznie jest słabsza to zadzwoń do TP i zgłoś "oficjalnie" reklamację obsługi bo masz do tego prawo a jak np internet nie działa na takiej prędkości jaką masz w umowie przez 4 weekendy w miesiącu czyli 8/30 to według prawa (kiedyś tak było) masz prawo do zapłacenia abonamentu w wysokości 22/30 kwoty jaka jest w umowie. Tzn. nie płacisz za te dni w których internet nie działał tak jak TP się zobowiązała. W praktyce nie ma się co bawić i kilka groszy bo więcej zamieszania niż pożytku ale często dla spokoju i, żeby nie psuć reputacji TP spróbuje coś z tym zrobić i ewentualnie trochę zainwestować w infrastrukturę...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz