ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
25 Luty 11, 14:10
Hamachi nie znajduje serwera
Autor Wiadomość
Bohuniasty 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie :)
Posty: 2
Skąd: Warszawa/Błonie
Medale: Brak

Wysłany: 24 Luty 11, 21:45   Hamachi nie znajduje serwera

Witam.
Czy jest coś z grą czy z moim systemem czy może z kompem że nie mogę znaleźć servera łączącego się przez hamach, a jak znajdę i klikam by wejść to czekam około 10sekund i gra się wyłącza!i. Sprawdzałem to na innych kompach (bo mam 2 lapy+ z windowsem XP) i normalnie wszystko działa, a ja mam Win7 i niestety ale nie chce się nic zrobić.

Wyłączałem zapory, antyviruski i odblokowywałem program lecz bez jakiegokolwiek rezultatu!

PS. Gdy ja robię server to brat go nie widzi na swoim kompie, jak ja chcę dołączyć to wyskakuje zamknięcie programu i tyle...

Czy ktoś zna odpowiedź co mam zrobić by normalnie zagrać przez sieć w Crusadera?

Z góry dziękuje za pomoc!
Ostatnio zmieniony przez Kacper 30 Lipiec 11, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 11, 09:52   

Spróbuj przez Gameranger'a, jest na forum ten program. Co do Twojego problemu to ja mam też tak na XP. Jedynym rozwiązaniem, aby szczęśliwie się połączyć jest restart routera i kompa. Po tych czynnościach od razu muszę się z innym graczem szybko zgadać. Inaczej czynności muszę powtórzyć. Nie wiem dlaczego tak jest, ale Twój problem jest dość pospolity.
Gameranger powinien Ci pomóc, szczególnie, że jest bardzo prosty w obsłudze.
 
 
 
Bohuniasty 
Wędrowiec

Gra w: Wszystkie :)
Posty: 2
Skąd: Warszawa/Błonie
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 11, 14:22   

No robiłem to ale nic... Jestem połączony w pokoju w braciakiem ale w grze nie da rady się zobaczyć ani połączyć!
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 11, 15:34   

Właśnie w tym problem. Nikt z was nie ma zewnętrznego IP, ale na lanie też się nie połączycie. Mam ten sam problem, tyle że Gameranger załatwia sprawę. [ Mówisz, że ten program nie pomaga ? ] Jeżeli nie pomaga, to ja Ci nie pomogę ;( Nie jestem w ogóle specem w tej kategorii.
 
 
 
Droździak 
Wędrowiec


Gra w: obecnie to tylko Crusader zwykły i Warchest
Wiek: 29
Posty: 20
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 15 Marzec 11, 16:06   

ja gram przez Hamachi ale v 1.cośtam bo v 2.cośtam jest walnięta i jestem zadowolony
_________________
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/User
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz