ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Counter-Strike
Autor Wiadomość
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 27 Grudzień 10, 18:02   

Wiem jail break jest fajny ale... najgorsze to że są podmienione teksty: "afirmative" "negative" na np; Na .... się gapisz albo a ..... ci w d.... itd. grałem 2 dni w 2 się o tym dowiedziałem, nie wchodzę już na niego, ja teraz gram tylko i wyłącznie na modach (tylko zombie lub (POLECAM) BaseBuilder xD tam CT buduje sobie "bazę" tj. skakanie po platformach i musi być wejście do jego "kampy" bo inaczej BAN (ja taki błąd popełniłem ale na szczęście mam jeszcze IP 2 innych) i tam T muszą do nich dojść będąc zombie i mając tylko nóż (łapa zombie)+ dużo HP, speed zależy od servera, Ct wybierają sobie broń jaką chcą + pistolet (polecam ak47+ deagle)

W cs2d fajne jest to że jak założysz server to wtedy możesz rozdawać bronie, dawać ludzią speed, hp itd. oraz co najfajniejsze to tam servery się od razu wyszukują (nie trzeba IP serva) oraz jak robisz polski server to możesz dać bany za przeklinanie (yupiii)

P.S. Nie wiem czy w CS normalnym można rozdawać bronie bo nie zakładałem tam serva jeżeli można to przepraszam :)
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
lordmich 
Wolny chłop


Gra w: Stronghold
Wiek: 29
Posty: 67
Skąd: Płock
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 10, 18:26   

O tak, Base Builder jest super :D !
Gram w CS od chyba trzech lat, ale nieregularnie z dłuuugimi przerwami. Teraz powoli wracam do gry, pogrywam trochę na serwerach TP z mapami ESL.
_________________
Moje mapy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz