ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Piercing oraz inne formy samookaleczania :P
Autor Wiadomość
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:55   Piercing oraz inne formy samookaleczania :P

Czy ktoś się tym interesujecie? Macie kolczyki, tatuaże bądź inne ozdoby na Ciele? ;>
Ja dośc dawno temu złapałem bakcyla na punkcie kolczyków (bez przesady mam jednego xd) oraz tatuażu. Niestety nie mogę zrobic sobie żadnego tatuażu (brak środków finansowych oraz problem z trądzikiem) ale w przyszłości zamierzam sobie wykonac jakiegoś bazgrołka na ciele. ;) Robię to ponieważ chcę wyróżniac się wśród innych ludzi posiadaniem kolczyka bądź tatuażu oraz dlatego iż po prostu to mnie kręci. :)
A co Wy o tym sądzicie?
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
xSoNyx 
Wolny chłop


Wiek: 29
Posty: 79
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 22:03   

Chciałbym zobaczyc prawnika;D z tatuazem :D w sądzie wyrok byłby napewno PRAWO-MOCNY ^^^:D
_________________
Nie ma takiej wojny której nie można wygrać.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 22:04   

Dlaczego nie? Ja zamierzam akurat iśc w kierunku psychologii. A wyobrażasz sobie psychologa szkolnego który co trzeci dzień jara bucha i ma świetny kontakt z młodzieżą? Bo ja tak. :P Niestety miałem taki okres w życiu kiedy paliłem.
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 08:16   

Tatuaże to ja robie sobie sam z chrupek CheetosXD Ostatecznie nie mam żadnych kolczyków lub "prawdziwych" tatuaży i niezbyt się tym interesuje.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 13:01   

Ponceriusz temat jak każdy inny, co w nim jest złego, bo nie wiem ;)
Kiedyś zastanawiałem się nad małym tatuażem w kształcie orła legionu rzymskie z podpisem S.P.Q.R bądź Rome. Coś w stylu tej koszulki. Oczywiście tatuaż byłby dużo mniejszy. Może kiedyś zrealizuje swoje marzenie o takim tatuażu :-P Na razie kasę odkładam na co innego.
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 11:47   

maciekolos napisał/a:
Tatuaże to ja robie sobie sam z chrupek CheetosXD


Żeś dowalił :mrgreen: .
Kolczyka nigdy bym sobie nie dał zrobić... Tatuaż hmm chciałem ale mi to rodzice z głowy wybili : O! :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 9 Grudzień 10, 01:10   

Fajny temat ze tez go wcześniej nie zauważyłem

Co do kolczyków to dla mnie ich noszenie jest nie tylko śmieszne ale wręcz pedalskie.Po prostu żal mi typów którzy mają kolczyki w nosie uchu brwi nie wiem gdzie jeszcze.
NIGDY się w to nie bawiłem i nie będę bawił
Co do tatuaży to już prędzej jednak mają to do siebie że bardzo ciężko jest je usunąc i praktycznie jesteśmy skazani na nie do samej smierci; a więc też jestem na nie

All Filippo napisał/a:
Robię to ponieważ chcę wyróżniac się wśród innych ludzi posiadaniem kolczyka bądź tatuażu oraz dlatego iż po prostu to mnie kręci. :)
A co Wy o tym sądzicie?


Jest masę innych sposobów w jakimi możemy się wyróżnic z tłumu np fryzura albo ubiór.
Jak kogoś uraziłem to sorry.
 
 
Willhelm III 
Osadnik


Gra w: SHC, SH2 Deluxe
Wiek: 28
Posty: 41
Skąd: Bytom
Medale: Brak

Wysłany: 9 Grudzień 10, 15:58   

Mnie nie kręcą ani kolczyki, ani tatuaże. A to dlatego że moim zdaniem koleś z kolczykiem w brwi, uchu, nosie, wędzidełku, sutku lub w czymkolwiek innym, ma jakieś zapędy homoseksualne, albo chce jakoś pokazać w tłumie swoją głupotę i nie widzi lepszego pomysłu. A co do tatuaży to nie mam za wiele, ale bez przesady, nie wiem czy ktoś chciałby wyglądać tak jak ten gość :-D http://fakty.interia.pl/g...jecie,390023,27
_________________
Alanné mba yi woma... wé
Ho tou sondé
Ho ma... yé
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz