ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] W jakim pliku sa zapisane misje kampani
Autor Wiadomość
Stonn 
Wędrowiec

Wiek: 30
Posty: 6
Skąd: A z Hamburga xD
Medale: Brak

  Wysłany: 9 Lipiec 10, 18:14   [problem techniczny] W jakim pliku sa zapisane misje kampani

Chciałem zaktualizować moja Twierdze: Krzyżowiec (PL) do Extreme. Najpierw zrobiłem kopie i potem zaktualizowałem. Się okazało, że się wszystko zrobiło po angielsku. Wiec zacząłem wymieniać pliki, pomiędzy oboma folderami. Tak namieszałem, że na końcu miałem 5 rożnych kopii, niektóre działały po polsku, inne były pół na pół, ale były misje, w innych zaś misje kampanii nie miały tytułów i w ogolę.
No wiec chciałem zainstalować grę ponownie i tylko skopiować plik, w którym jest zapisane, które misje kampanii zostały jucz wypełnione. Ale niestety nie mam pojęcia który to. Wiem, że nie jest to aplikacja odpalająca grę. Wie ktoś, który to?
Próbowałem tez z patchami, i przestał działać Extreme a gra raptem była po niemiecku : ?

Jeżeli nikt, nie wie który to plik, to będę przechodził jeszcze raz do tego samego momentu. Z Cheat Enginge'em nie będzie trudno, ale taka nudna i żmudna praca. Na fair nie chce mi się ich przechodzić jeszcze raz.

No dobra, z tego co obczailem to zapisy powinny byc w folderze 'save'. Ale on u mnie zawsze byl pusty mimo, ze gre nie raz zapisywalem. Gre mam oryginalna, a jak sciagne jakis zapis i go tam wrzuce to dziala. Ktos wie gdzie te pliki sa, albo czemu ich tam nie ma!? xD
Ostatnio zmieniony przez Kacper 16 Sierpień 11, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 20 Lipiec 10, 12:12   

U mnie te pliki są w folderze "moje dokumenty/stronghold crusader/saves
 
 
 
Janek 
Wędrowiec

Gra w: Crusader - Crusader Extreme
Wiek: 33
Posty: 22
Skąd: Kozienice
Medale: Brak

Wysłany: 29 Sierpień 10, 17:25   

U mnie pliki są w folderze maps. I oznaczone są naprzykład crusader_misjon_1a.map crusader_misjon 2a.map itd :)
_________________
Nie mam pomysłu na ciekawy PODPIS więc niech będzie o taki xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz