ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nagłe podniesienie popularności?
Autor Wiadomość
Piter559 
Osadnik

Gra w: SHC, Sacred 2, Red Orchestra, Cs, Gothic
Wiek: 29
Posty: 46
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 10, 08:55   Nagłe podniesienie popularności?

Walczyłem sobie właśnie z Nizarem, Wilkiem i Marszałkiem na mapie "Patrol Graniczny". Zniszczyłem Marszałka, zacząłem niszczyć Nizara, zniszczyłem mu prawie całe wojsko konnymi łucznikami (prawie bo assasyni przeżyli), przygotowałem oddział niewolników do odkopania fosy i podpalenia jego zamku (takie moje sadystyczne zapędy). Przekopałem, podpaliłem i patrzę... Nizar nie ma żarcia, wszystkie budynki poniszczone, populacja 30 i nagle patrzę populacja z 30 skoczyła na 70. To bug czy co? Czy istnieje sposób na takie nagłe podniesienie popularności? Dodam, że Nizar niczego nowego nie zbudował, a kasy też już nie miał...
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 7 Luty 10, 13:16   

Popularność się nagle podnosi, jak wszyscy ludzie odejdą (nie tylko chłopi, ale też pracownicy). Czasami musi w tym pomóc wróg, bo zazwyczaj zostaje w zamku jakieś 4 ludzi, którzy nigdy nie odchodzą, nawet jak masz popularność na 0 , więc po prostu zabiłeś nizarowi tych 4 ostatnich ludzi.
_________________
Good night white pride
 
 
ImpPoland 
Wolny chłop


Gra w: 1 Deluxe, Crusader, 2, Extreme
Wiek: 28
Posty: 67
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Medale: Brak

Wysłany: 4 Marzec 10, 18:37   

Według mnie to nie jest bug, ale w multiplayer to nie działa ^^
_________________
http://www.youtube.com/user/Impcabal?feature=mhum - Poradniki oraz filmy z Stronghold Crusader i nie tylko!
http://www.lastfm.pl/user/Podwojny12 - Profil na last fm
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 24 Czerwiec 10, 13:14   

Heh a ja kiedyś jak rozwalałem nizara to mi się nudziło i zamiast zabić lorda to biłem jego poddanych zabiłem mu czterech ostatnich i... zrobiło mi się to samo co @Piterowi :roll:
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Mixer 
Osadnik


Wiek: 29
Posty: 26
Skąd: Gdańsk
Medale: Brak

Wysłany: 26 Czerwiec 10, 21:32   

Bo to jest tak żeby mógł dalej "grać" nawet jak ma zero populacji i kasy. Zabijając tych 4 paraliżujemy wroga tak że nie może nic zrobić. Dlatego jest ten przyrost populacji - aby miał szansę się odbudować :] Tak mi się wydaje ;D
_________________
Polak Węgier dwa bratanki, i do szabli i do szklanki!
Lengyel, magyar két jó barát, együtt harcol, s issza borát!

Przyjaźń wiecznie!
Barátság örökké!
Friendship forever!
 
 
 
DarnokOk 
Rekrut

Wiek: 24
Posty: 359
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 10, 16:38   

Heh tylko tym paraliżujemy wroga bo wróg nie jest takim sadysta i od razu zabija gracza a nie poddanych xD
_________________
Mam tyle lat, a nadal czuję się jak dziecko. I git 🤡
 
 
Gumbas1994 
Wędrowiec

Gra w: Stronghold Crusader & Twierdza Deluxe
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 14:45   

no też mam taki BUG nie miał kasy nic żadnego zamku czy domku a populacja mu rosła
 
 
 
yankee90210 
Osadnik


Gra w: Crusader,Warchest,Extreme
Wiek: 28
Posty: 26
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 10, 14:52   

To nie jest bug
 
 
 
Krzychu 
Osadnik

Posty: 41
Skąd: Skądś...
Medale: Brak

Wysłany: 21 Sierpień 10, 20:46   

Tak, to nie jest bug, ale pamiętam, jak grałem z kolegą na multiplayer i miałem popularność na 0 wszyscy chłopi odeszli, a zostało tych owych 4, i wtedy nagle popularność skoczyła mi na 90. Nie wiedziałem czy to bug czy nie w każdym razie pomógł mi wygrać ;]
_________________
Nie mam podpisu
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 10, 10:20   

To nie jest bug, a jedynie inteligentne wyjście twórców. Jak mielibyśmy się odbudować całkowicie pogrążeni ? Skok popularności pozwala na dalszą grę i daje możliwość powrotu do potęgi. Dzięki temu wydająca się porażka nie musi się równać prawdziwej porażce. Oczywiście, niektórym i tak nie pomoże bo ci, którzy nie potrafią tego wykorzystać i tak przegrają.
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Sierpień 10, 16:01   

To jest normalne, nie jest to jedyna pomoc twórców gry dla botów.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz