ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[Aliance][Rekrutacja]Oficjalny Start
Autor Wiadomość
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 24 Lipiec 10, 21:00   [Aliance][Rekrutacja]Oficjalny Start

Witajcie hędego wszyscy towarzysze tego forum. Jako iż start zbliża się wielkimi krokami piszę na tym zacnym forum pewne ogłoszenie. Rozchodzi się o to wać panowie iż chciałbym zebrać kilka lub więcej chętnych osób które zaiste by chciały grać w pewnym jakby to nazwać klanie lub plemieniu. I otóż dlatego tutaj piszę owe ogłoszenie. Zasada by polegała na tym ze wybieramy jakąś prowincję wspólnym głosowaniem a następnie robimy konta tak aby trafić na ta dana prowincje (jeżeli trafisz na inną robisz nowe konto i tak do oporu). Dlaczego jedna i ta sama prowincja, ano dlatego ze jesteśmy blisko siebie i można sobie zawsze pomagać lub zorganizować zmasowany atak (wspomnienia plemion). Więc kochani ! Do boju !

PS: Nazwę i wszystkie szczegóły by się ustaliło jakoby zebrała by się zacna gromada osób chętnych do uczestniczenia w tym przedsięwzięciu. ZAPISY NA FORUM LUB PROSZĘ O KONTAKT NA GADU-GADU 745274.

Do imperatorów i władców forum. Proszę o nieusuwanie tematu a jeżeli cokolwiek mam poprawić lub dodać proszę pisać pw. Dziękuje i zapraszam do wzięcia udziału.

Ależ się rozpisałem.

EDIT:
Lista chętnych[24]:
-Laharos
-Drakon
-Exinferis
-Czes
-Majsi
-Persil
-Threeth
-grabol1990
-PolishCJ
-Kita
-Warlike
-Skordan
-Alexander I
-Tomcho
-Daner
-Lord Smerf
-Przemusio
-Adax
-WashingtonPLx
-Sespenar
-DAKA
-Roti
-brennus
-Rekamisu

Na razie moja wstępna sugestia nie konsultowana z nikim jest prowincja East Midlands (centrum mapy, szeroki dostęp do wojen, zmasowanych ataków itp), powiat Leicestershire lub Northamptonshire. Gmina? :P Do ustalenia.
Ostatnio zmieniony przez Laharos 2 Sierpień 10, 08:32, w całości zmieniany 14 razy  
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 07:38   

Pomysł zacny, proponowany przez wielu w tym i mnie nieskromnie mówiąc, ale dopiero ruszyła alfa 4, trzeba poczekać zanim będzie można cokolwiek o tym myśleć, lepiej mieć świeże i aktualne zgłoszenia.

Poza tym zamiast zakłądac nowe konta można porzucać wioski i zakłądać nowe :)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 08:40   

Zaiste waćpanie masz rację jakoby zapomniałem o tej opcji przy pisaniu owego tematu zatem wielkie podziękowania mój przyjacielu kieruje w twoją stronę ! Co do zgłoszeń wielmożny władco myślę ,że kto będzie chciał grać ten napisze. W końcu owa przygoda będzie darmowa za która nie trzeba będzie płacić złotych monet.
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 10:53   

(Nie chce mi się wysilać więc napiszę normalnie ;P )

Mimo, że to zaledwie Alpha4 to fakt faktem można się już organizować. Zbierzemy w ten sposób doświadczenie we wspólnym działaniu (jako grupa), które zaowocuje na przyszłość.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 12:04   

Zaiste twoje twierdzenie jest prawdziwe !.
Jakby się zebrała dosyć duża grupka osób mógłbym zorganizować serwer teamspeak lub ventrillo (komunikatory głosowe). Bo przecież poco pisać na forum jak lepiej sprawy obgadać :P .
 
 
Majsin 
Osadnik

Wiek: 33
Posty: 27
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 12:48   

Ja chętnie będę w tym uczestniczył, tylko trzeba to dobrze zorganizować przed startem gry (a może na beta już się zorganizujemy?). co do serwera głosowego to lepiej teamspeak, albo nawet skype :P :D
 
 
Kita 
Mieszczanin


Posty: 141
Skąd: Z wykopalisk
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 12:55   

Ja jestem za Ventrillo, sam mam zainstalowanego :)

Można można, w podobnych grach typu OGame czy Xwars doświadczone grupy wybierały "przodowników" w pewnych dziedzinach, tu trzeba zobaczyć jak to działa, może dla przykłądu też lepiej się opłaca by jeden se specjalizował w łucznikach, inny w pikinierach itp, wtedy można by robić najelpsze wojska rozdzielając po równo, czy coś w ten deseń.

Ja Alfę traktuję jako tutorial, zbieranie doświadczenia, na betę możemy stworzyć team i grać teamowo, a na normalu będziemy moli smigać posiadając doświadczenie aż z 2 tur

Oczywiście licząc że beta również będzie dla nas przeznaczona ;)
_________________

Nie rozmawiaj z idiotą, bo pierw zniży Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...
 
 
 
Bakur 
Osadnik

Posty: 39
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 13:10   

Ja wole TeamSpeak 3 od Venta :p
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 13:16   

Ok to zróbmy tak. Utworze listę chętnych w tym temacie. Chętne osoby niech napiszą w temacie pw czy gg czy są chętne. I wtedy na bete zorganizujemy już się jakoś na poważnie. :) Co do serwera to mi tam wszystko jedno.
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 13:53   

Pytanie tylko, czy to, że ma się dostęp do Alpha4 z automatu zapewni dostęp do beta?
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Laharos 
Wędrowiec

Posty: 17
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 13:55   

Beta ma być otwarta dla wszystkich. Przynajmniej w większości gier tak jest :P
 
 
Czes 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold Kingdoms
Wiek: 34
Posty: 146
Skąd: z Mazowsza
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 14:03   

No to zgłaszam się jako chętny do współpracy.
_________________
Stronghold: Kingdoms - Sir Arris Cathimon (W3)
Steam: IPL{Strażnik}Arris
 
 
 
Majsin 
Osadnik

Wiek: 33
Posty: 27
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 14:30   

Ja też chętnie wezmę w tym udział.
 
 
Persil 
Wolny chłop

Gra w: SH1,SH:C,extreme
Wiek: 26
Posty: 60
Skąd: jest dżem?
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 14:59   

Ja również chętnie wezmę udział w tym sojuszu i wspomogę wasze szeregi.
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 10, 15:12   

Ja też się zgłaszam. To jest na betę?
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz