ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec kariery Karola Bieleckiego!
Autor Wiadomość
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

  Wysłany: 18 Czerwiec 10, 22:04   Koniec kariery Karola Bieleckiego!

W towarzyskim meczu Polska:Chorwacja rozgrywanym nie tak dawno, bo bodaj w niedzielę, jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych doznał dotkliwej kontuzji - jeden j,#$%@ (dobra, powstrzymam się) z przeciwników wsadził mu PALEC DO OKA! Ty pokrzywdzonym był Karol Bielecki.
Dziś dowiadujemy się ostatecznie - Bielecki nie będzie już widział na to oko i musi skończyć karierę! Ziemia zadrżała, ręce opadły, kibice polscy pogrążeni w smutku...

A ten, który mu to urządził, nawet nie przeprosił! Chorwaci to jednak świnie :evil:
:evil: :evil: :evil: !
Zapraszam do komentowania ;(.
 
 
 
przemusio 
Piechur


Gra w: czasami zrobię mapę na konkurs (SH/ SHC),
Wiek: 26
Posty: 460
Skąd: Gdynia
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 06:48   

Sorki, ale jakbym zaczął komentować to bym bana dostał. :( (lubię ręczną)
_________________

 
 
Drizzt 
Burżuj

Gra w: SH1, SHCrusader, SH2
Wiek: 28
Posty: 157
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 09:32   

Fryzjer jak gdzie niegdzie patrze twoje posty, to ocenisz poszczególne przypadki na większą skalę, więc ten Chorwat jest świnią a nie Chorwaci.
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 09:59   

To była, mój drogi, przenośnia. Mówiąc ,,Chorwaci" miałem na myśli drużynę piłki ręcznej z tego kraju, która już niejednokrotnie pokazywała, że zasługują na takie określenie. W meczu towarzyskim takie faule! Mogę zrozumieć, jakby to był mecz o wszystko, np. o puchar świata, ale nie w spotkaniu o pietruszkę! I to nie jest pierwszy raz! Kto oglądał trochę piłkę ręczną, ten widział, że ta reprezentacja gra bardzo "nieładnie".

Nie to jest zresztą ważne w tym temacie. Został on utworzony NIE w celu bluzgania na Chorwatów, tylko niejako dla uczczenia osoby Karola Bieleckiego - jednego z najlepszych piłkarzy ręcznych w Polsce, który musiał skończyć karierę, bo stracił wzrok w jednym oku. I nie chodzi mi o to, żeby go wielbić wniebogłosy, tylko porozmawiać o nim i jego dotychczasowych osiągnięciach. Nie zrozumcie mnie źle - widziałem już awanturę na forum, jaka wybuchła w temacie o katastrofie pod Smoleńskiem. Nie chcę popełnić tego samego błędu co autorzy tamtego wątku, gdyż oczywiście - każdy człowiek jest tak samo ważny. Nie ma równych i równiejszych. Ale chyba ten temat zostanie przez szanowną publikę dopuszczony? To tylko tak na wszelki wypadek, żeby nie doszło do powtórki haseł pewnej osoby "mam go w d...", "g... mnie to obchodzi". Wracając do konkretów, bo trochę odbiegłem w tej chwili od tematu, chciałbym, aby wypowiedzieli się FANI, którym szkoda takiego piłkarza, którzy oglądają ten sport, którym naprawdę szkoda Bieleckiego. Nie wiem, czemu tak długo ciągnę tegoż posta, może dlatego, że lubię pisać, ale gwoli ścisłości - drugi akapit nie był skierowany do Ciebie, Drizzt (wiem, jak to dziwnie w tej chwili wygląda), tylko do ogółu społeczności StrongholdNet i potencjalnych posterów w tym temacie.

Wracając do wątku: ostatnio kariera Karola Bieleckiego, jak i całej polskiej reprezentacji, kwitła (nie to, co w piłce nożnej). Odnosiliśmy liczne sukcesy i wygrywaliśmy mecz po meczu. Dlatego szkoda, że zostanie ona tak nagle przerwana, w dodatku NIE z winy tego piłkarza, i to w meczu towarzyskim, który przecież nie był taki ważny... Co tu więcej dodać? Po prostu przykro...
 
 
 
Warlike 
Moderator
Wodzu, prowadź!


Wiek: 30
Posty: 228
Skąd: Gorlice
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 10, 18:32   

http://sport.wp.pl/kat,17...,wiadomosc.html
http://sport.wp.pl/kat,65...,wiadomosc.html

Nawet Wenta uważa, że nie powinno się piętnować Chorwata za to co zrobił... A co do reprezentacji Chorwacji i stylu ich gry - nie będę się wypowiadał bo się na tym nie znam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz