ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
World of Warcraft
Autor Wiadomość
Ganmot 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 09, 12:26   World of Warcraft

Gra ktoś jeszcze w wow'a?
 
 
 
GeeWhiz 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 73
Skąd: Toruń
Medale: Brak

Wysłany: 25 Luty 09, 19:59   

Aktualnie nie gram, ostatnio może z 5 lat temu, szybko mi się znudził, polecam raczej Guild Wars :)
 
 
tusilos 
Mieszczanin


Gra w: wszystkie gry jakie znasz.
Wiek: 26
Posty: 122
Skąd: z Polski
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 27 Maj 09, 15:55   

ja gram
_________________
One more block...
One more block...
One more block...
One more block...
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 14 Czerwiec 09, 13:36   

O taki temacik przeoczyłem :D Ja gram ostatnio miałem przerwę, ale planuję teraz kupić na wakacje. Fajna gierka. Szkoda tylko, że trzeba płacić abonament, ale rekompensuje to świetna społeczność. Można poznać wielu nowych ludzi, nie koniecznie z Polski :)

Guild Wars jest taki byle jaki wg mnie. Zalatuje wschodem, nie ma świata tylko plansze, graczy nie spotkasz poza miastami ;/ Interakcja z innymi ludźmi tworzy właśnie klimat gry. GW tego nie ma.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 14 Czerwiec 09, 20:13   

Kuzyn grał to gra odrazu mi się spodobała.Poznałem wielu ludzi,każdy inny.Grałem z 2 lata ale teraz nie gram.
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 15 Czerwiec 09, 06:48   

Ale tam są jakieś światy czy cuś :mrgreen: ? Nie można zagrać za free O_o :mrgreen: :mrgreen: ??
_________________
|M|pr0
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 08:32   

:mrgreen: Grałem może z 2 miesiące i się znudziło... Przerzuciłem się później na Stronghold'a...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 16:59   

Jest jeden wielki świat. Oczywiście da radę grać za free na tzw. serwerach pirackich [prywatnych] jest ich kilka w necie, ale są namiastką tego co na globalach [płatnych]. Na prywatnych servach często są lagi, bugi i inne problemy. Na globalu płacisz za jakoś etc. etc. etc .

Oczywiście jest kilka serwerów globalnych, na których można grać. Wykupując np. możliwość grania przez 30 dni, możesz dowolnie grać na jakich chcesz serwerach.
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 15 Czerwiec 09, 21:02   

Acha ;) , dzięki. A ile się płaci na 30 dni : >?
_________________
|M|pr0
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Czerwiec 09, 19:34   

strasznie to uzaleznia wiem po moim bracie. jak widze co to z niego zrobiło to sie boje do kompa przysiaść. wiecie ze na rozmowach o prace w USA jedno z obowiązkowych pytań jest "Czy gra Pan/Pani w WOW-a?"
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 17:47   

Nie słyszałem o tym hehe :P

No tak wciąga niestety, ale za to jeżeli masz dobrą gildię to możesz sobie angielski pod szlifować zarówno pisany jak i ustny.

30 dni - nie wiem jak teraz, ale kiedyś było 19$ więc to jest jakieś 60 zł
60 dni - około 86 zł
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 20 Czerwiec 09, 21:56   

Hmm... Szkoda kasy i szkoda czasu na grę... Uzależniłem się już od jednej ale udało mi się z tego nałogu wyjść i się z tego ciesze. Więc nie będę grał w WOW'a ;) .
_________________
|M|pr0
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 21 Czerwiec 09, 13:09   

Tak tylko teraz trendy są gry z abonamentem i w ogóle chyba odejdą od trybu single player ;/ I w końcu trzeba będzie coś wybrać :D
 
 
 
Crixu206 
Osadnik


Gra w: Wszystkie jakie wyszły :)
Wiek: 30
Posty: 30
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Maj 10, 09:29   

Stary temat ale trudno ja sam sobie pykam na prywatnym serwie i powiem wam że fajnie jest jak cała społeczność to Polacy a wcale nie jest to mała społeczność ponieważ jest to jeden z największych Polskich serwerów i gra się tak jak na globalu. Jedyne wady to DC ponieważ prywatne serwy są ustawiane na emulatorze(Który jest dziurawy jak ser szwajcarski) ale poza tym jest ok gram na privie ponieważ szkoda mi kasy na abonament.Ludzie z Blizardu wybaczcie szkoda mi na was pieniędzy :D xD
_________________
Siemanko Ja Jestem Bielak206 i zapraszam was na mój kanał YT ; ) http://www.youtube.com/user/Bielak206?feature=mhee Pozdrawiam !
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz