ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zangielszczenie gry
Autor Wiadomość
Kalisz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 10, 20:53   Zangielszczenie gry

Witam, googlarka mi nie pomogła, bądź po prostu słabo szukałem ;) czy istnieje jakiś patch, czy może jakaś mozliwość podmienienia plików do Strongholda klasycznego aby zangielszczyć grę ? Ponieważ pozwoliłem sobie odświeżyc kilka starszych gier i znalazłem gdzieś zakopanego Strongholda ;) Zainstalowałem jednak ku mojemu niezadowoleniu jest to pełna wersja spolszczona. Napisy jeszcze polskie (tak jak np w crusaderze) przeżyje jednak czy da się jakoś zmienić dialogi na angielskie (jakaś podmiana plików czy coś)? Ponieważ ten polski dubbing... no powiedzmy sobie szczerze -> jest żałosny ;p

dziekuje za info ;)
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 10, 07:48   

Nie ma takiej możliwości. Można jedynie podmienić głosy, ale nie wiem czy ktokolwiek wstawi te pliki.

Swoją drogą zangielszczenia sam szukałem, ale do gry Crazy Machines 2, bo miałem po niemiecku. Ale żeby Polak szukał zangielszczenia do polskiej wersji gry? Po pierwsze zawsze (choćbyś idealnie umiał angielski) lepiej będzie Ci słuchać polskich głosów. Po drugie polski dubbing w tej grze nie jest taki zły, a po trzecie Twierdza to gra oparta na budowie zamków, a nie do wsłuchiwania się w "cudowne" przemówienia skryby.
 
 
Kalisz 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 4 Kwiecień 10, 10:51   

no własnie o takie podmienienie głosów by mi chodziło prawde mówiąc, aby mowiono po angielsku ;> grałem niegdyś w wersję z polskimi napisami oraz angielskim głosem i o wiele lepiej mi się grało tak. Np jak kiedyś mogłem spokojnie, z przyjemnością ogladać dialogi między poszczególnymi misjami kampanii tak teraz musze je przewijac bo głosy zupełnie nie trzymają klimatu gry, np w głosie szczura w wersji pl w ogóle nie słysze tego jego panicznego strachu przed wszystkim dookoła, który np daje się ewidentnie słyszeć w wersji ang ^^. I mi nie chodzi tutaj o te gadanie skryby tylko np jak przeciwnik atakuje jego wiadomość do nas, czy dialogi miedzy misjami. Chodzi mi tu po prostu o czystą przyjemność ze słuchania przeciwników/sojuszników ^^ jeśli ktoś miałby wolną chwilę chętnie przyjmę paczkę pliczków dźwiękowych z wersji angielskiej zupload'owana na jakis serverek.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz