ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bordinio
9 Kwiecień 10, 19:20
Nowe powitanie przy starcie gry
Autor Wiadomość
ryby9 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

  Wysłany: 31 Marzec 10, 11:03   Nowe powitanie przy starcie gry

Dowiedziałem się czegoś.Poszukajcie w folderze z grą name.wav np twierdza/fx/speech
jest tam dużo tych name z cyferkami zmieńcie swoje imię w grze na Megalord wyłączcie grę i znowu włączcie skryba powie Greating's Megalord.
Aby zrobić swoje przywitanie ściągamy program ivona piszemy tekst np.witaj panie
zapisujemy w formacie WAV jako General_Startgame
wsadzamy do folderu twierdza/fx/speech i włączamy grę zmieniamy imię na swoje ponownie wyłączamy i włączamy cieszymy się nowym powitaniem

PS.zróbcie kopię zapasasową pliku General_startgame.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 31 Lipiec 11, 17:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gad 
Wędrowiec

Gra w: SH1 Deluxe; SH Crusader
Wiek: 30
Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 10, 11:54   

Ameryki to żeś nie odkrył, poza tym, zły dział. Cóż to za przyjemność usłyszeć od iwony "Witaj Lordzie Ryby9". Nic ciekawego z taką ivoną. Do tego wersja demonstracyjna teoretycznie nie czyta głoski "u". A jeszcze poza tym nie jestem pewien, czy ten format, używany przez ivonę funkcjonuje w crusaderze, sprawdzałeś to? Mam nadzieję, że tak, skoro wystawiłeś taki topik.
 
 
 
ryby9 
Wędrowiec

Posty: 10
Medale: Brak

Wysłany: 31 Marzec 10, 12:46   

mi w SH działa :p
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Kwiecień 10, 12:27   

1.Czemu taka nazwa tematu?
2.Zły dział.
3.Nie napisałeś nawet, która gra.
4.Moim zdaniem każdy tak potrafi zrobić, poza tym głównie strata czasu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz