ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
[problem techniczny] Bład w grze Stronghold Crusader Extreme
Autor Wiadomość
Arti2 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 11:59   [problem techniczny] Bład w grze Stronghold Crusader Extreme

Witam. Mam problem, a mianowicie z grą SCE. Chciałem zagrać sobie przez Game Spy Arcade z kolegą. Wiem, że SCE jest udoskonalona pod względem gry przez sieć. I tutaj jest moj problem. Kolega się wbija na mój server, aktywujemy, i daję "Launch game".
GSA ładnie się minimalizuje, poczym nanowo sie rozwija i wyskakuje mi taki oto błąd:

"There was an error that prevendet the game from being launched. Check to make sure the game is properly installed and that path is correct."

SCE mam nie oryginalnego. Ściagnąłem cracka i odpala bez płyty, wgrałem patch 1.2.1
(o ile sie nie myle). Ktos wie jak to zrobic by ładnie śmigało???. Bardzo prosze o pomoc.


Z góry thx ~DuSt`
 
 
Alexander I 
Wolny chłop


Gra w: SH1, SHC, SH2
Wiek: 30
Posty: 85
Skąd: Z Polski
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 12:01   Re: Bład w grze Stronghold Crusader Extreme

Arti2 napisał/a:

SCE mam nie oryginalnego


Nikt Ci na tym Forum nie pomoże skoro masz pirata.
_________________
Kliknijcie w to:

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=59587

Wy nic nie stracicie ja trochę zyskam
 
 
intel005 
Mieszczanin


Gra w: Strongold Crusader, Stronghold Legends
Posty: 103
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 15:31   Re: Bład w grze Stronghold Crusader Extreme

Alexander I napisał/a:

Nikt Ci na tym Forum nie pomoże skoro masz pirata.


Może i tak, ale to forum jest do pomagania i pisania o Strongholdzie. Mogę się założyć, że przynajmniej 1/4 użytkowników na tym forum ma pirata.

Ale do rzeczy:
Arti2, Jeśli masz płytę z normalną instalką to przeinstaluj grę. Jeśli poprostu skopiowałeś piki na dysk to raczej nie pomożemy.
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 1 Kwiecień 10, 16:22   

intel005 napisał/a:
Może i tak, ale to forum jest do pomagania i pisania o Strongholdzie. Mogę się założyć, że przynajmniej 1/4 użytkowników na tym forum ma pirata.


A ja myślę, że więcej, bo użytkowników stałych można liczyć na palcach, a reszta to ponad 600 osób.

@Arti2 - rozwiązanie - kup oryginał.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz