ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka : Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
wojtas630 
Wędrowiec


Gra w: Crusader :)
Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Głuchołazy
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 09, 11:05   Muzyka : Stronghold Crusader

Witam wszystkich Fanów Strogholda mam mały problem. Potrzebuje znalezc lub odpalić jedną muzyke ze strongholda lecz nie mam pojęcia jak ona się nazywa,ale wiem w którym momencie jest grany ten utwór.Najpierw wcisnijcie Kampanie historyczne potem kliknijcie Pasek Wici wojenne i ten utwór znajduje się w 3 misji gdy nastepuje 1 atak arabów. Bardzo był bym wdzieczny jeśli ktoś mi pomoże :-D
_________________
"Moi Ludzie Są Szybsi Niż Wiatr, Bardziej Cisi niż Wąż...Masz Racje Że Się Ich Obawiasz"

Nizar The Silent (Cichy)
Ostatnio zmieniony przez Odyn 21 Wrzesień 09, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 19:04   

Nie pomogę ci z określeniem nazwy utworu, bo nie znam ich na tyle dobrze. Możesz go jednak znaleźć w łatwy sposób. Wejdź na stronę http://stronghold.heaveng...s/crusadermusic , pobrać wszystkie piosenki w formacie mp3, a następnie odnajdź tą, której szukałeś.
 
 
wojtas630 
Wędrowiec


Gra w: Crusader :)
Wiek: 30
Posty: 17
Skąd: Głuchołazy
Medale: Brak

  Wysłany: 8 Marzec 10, 18:32   

Niestety posiciągałem wszystkie i nie ma jej tam nie wiem dlaczego...Lecz Niedawno zdenerwowałem się xD...I nagrałem sobie tą Piosenkę i jestem Bardzo Szczęśliwy :D :D:D...Dzięki Panie Administratorze za Ten Link w Sumie Bardzo mi się Przydał... Przesyłam Pozdrowienia :) :mrgreen:
_________________
"Moi Ludzie Są Szybsi Niż Wiatr, Bardziej Cisi niż Wąż...Masz Racje Że Się Ich Obawiasz"

Nizar The Silent (Cichy)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz