ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Extreme
Autor Wiadomość
Xovenix 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 9 Luty 10, 14:20   Extreme

Siema. Niedawno zacząłem grać w Twierdzę Extreme. Już pierwsza misja mnie zaskoczyła. Wytrzymałem jakieś 20 minut z Kalifem... Nie wiedziałem nic o pasku mocy. Za drugim razem rozwaliłem Kalifa dosyć szybko. Jestem na 10 misji.

Mam do was pytania:
-Czy często używaliście paska mocy w kampanii?
-Jak wy niszczycie wrogie posterunki (ja używam tych kamieni z nieba albo podpalam) ?
-Czy pasek mocy jest też na multi (mam nadzieję, że nie bo według mnie to jest bez sensu) ?
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Luty 10, 13:57   

1) TAK ,zawsze
2) niszcze je kamieniami z spadającymi z nieba
3) jest , ale o ile dobrze pamiętam mozna go wyłączyc
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 24
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 10 Luty 10, 16:56   

Ja przeszedłem całą kampanię.

Odpowiedzi:
1. Zawsze.
2. Czasem żołnierzami z moich obozów, a jeśli nie miałem obozów to budowałem jak największy mur do obrony i czekałem na moc: "Kamienie z nieba" :-P
3. Jest, można go wyłączyć. Ja jak gram z noobami to wyłączam pasek bo oni nic nie robią(Brak zamku gospodarki) tylko cały czas strzały z nieba na mojego lorda, albo pałkarzy z 40(Przywołują ich mocami) i na lorda mojego od razu :-D

PS: Jak ktoś chce to mogę wysłać save z wszystkimi misjami.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Xovenix 
Wędrowiec

Posty: 5
Medale: Brak

Wysłany: 11 Luty 10, 12:01   

Save mi nie potrzebne. Przejdę niedługo. Teraz już nie mam problemów. Po prostu zmieniła się trochę taktyka w porównaniu do krzyżowca. W extreme szybko fosa, mury, paru łuczników i czekać aż pasek mocy się napełni :) .
 
 
Kamil 
Piechur


Gra w: Crusader(multi);Legends(single)
Wiek: 32
Posty: 473
Skąd: z daleka
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 11 Luty 10, 14:27   

Dokładnie :) Jeśli korzystamy z paska mocy to budowanie jakich kolwiek budynków związanych z gospodarką mija się z celem, poniewaz gotowkę mozemy uzyskac poprzez pasek mocy a poza tym nie ma nawet na to czasu ;o
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz