ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Wspomnienie gry - która to?
Autor Wiadomość
Nighte 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 18:29   Wspomnienie gry - która to?

Elo.

Dobra, zaczynamy.. Ok. 5 lat temu, jak jeszcze własnego kompa nie miałem i byłem brzdącem widziałem jak kuzyn gra w grę RPG.. Jakiś tydzien temu sobie to przypomniałem i zachciałem sobie pograć, bo pamiętam, że bardzo mi się podobała... Jestem praktycznie na 100% pewny, że to była Twierdza.. Z tym jednym problemem, że, dobrze pamiętam, kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć... Miał ducha na jakimś budynku itd.. I teraz chodzi mi o to, czy jest możliwość, żeby mapa była do odkrywania bo ani w Twierdzy, ani w Krzyżowcu nie znalazłem takiej opcji.. Jeśli źle pamiętam to wyprowadźcie mnie z błędu :) .
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 18:38   

Nie ma takiej możliwości.
 
 
Nighte 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 18:43   

Więc... Co to może być za gra?
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 19:02   

Nighte napisał/a:
kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć...


Myślę, że chodzi Ci o smolne rowy, i to nie było do odkrycia. Funkcję smolbnych rowów można przeczytać gdzie indziej.

Nighte napisał/a:
Miał ducha na jakimś budynku itd..


To się dzieje w kampaniach historycznych gdy mamy Ołtarz. Myślę, że chodzi tu o Tyr, bo na południe od miasta były bagna i smolne rowy, i pewnie dobudowano Ołtarz.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nighte 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 23 Październik 09, 19:04   

Haha.. Aż się rozesmiać musiałem :d. Aż taki mały nie byłem, żeby nie pamiętać, że to była czarna mapa po prostu, a nie smolne rowy :) .. Czyli nie wiadomo cóż to za gra? Kuzyna mógłbym spytać ale on już dwadzieścia pare lat ma i wątpie żeby pamiętał :D
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 09, 18:47   

To napewno nie jest twierdza. Ja bym dał propozycje age of empires.
_________________
Good night white pride
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 25 Październik 09, 20:00   

A może to był Tzar ?
_________________
|M|pr0
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 26 Październik 09, 14:09   

Nighte napisał/a:
Elo.

Dobra, zaczynamy.. Ok. 5 lat temu, jak jeszcze własnego kompa nie miałem i byłem brzdącem widziałem jak kuzyn gra w grę RPG.. Jakiś tydzien temu sobie to przypomniałem i zachciałem sobie pograć, bo pamiętam, że bardzo mi się podobała... Jestem praktycznie na 100% pewny, że to była Twierdza.. Z tym jednym problemem, że, dobrze pamiętam, kuzyn grając miał na mapie taki czarne pole poza murami i musiał dopiero ten kawałek odkryć... Miał ducha na jakimś budynku itd.. I teraz chodzi mi o to, czy jest możliwość, żeby mapa była do odkrywania bo ani w Twierdzy, ani w Krzyżowcu nie znalazłem takiej opcji.. Jeśli źle pamiętam to wyprowadźcie mnie z błędu :) .

Marori napisał/a:
A może to był Tzar ?


Marori ma rację. Ja sam jeszcze mam tą grę, ona ma chyba gdzieś 10-15 lat. Tam jest taka jednostka jak duch. Jeśli tak to obok lub wokół bo możemy zobaczyć jednostkę za budynek. Czy to nie przypadkiem coś takiego?
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Moheromachia 
Wędrowiec

Posty: 14
Medale: Brak

Wysłany: 26 Październik 09, 17:28   

Ohhh ja w tą grę też grałem. Bardzo fajna była :)
_________________
 
 
Nighte 
Wędrowiec

Posty: 4
Medale: Brak

Wysłany: 29 Październik 09, 21:12   

A wiesz, to może być to.. Ale wydaje mi się jakby wtedy było to jakieś takie jakby z dalszej perspektywy...
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 30 Październik 09, 06:40   

Nighte napisał/a:
A wiesz, to może być to.. Ale wydaje mi się jakby wtedy było to jakieś takie jakby z dalszej perspektywy...


Eee... Naciśnij na obrazek to zobaczysz większy. A może ten obrazek cię przekona:
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz