ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
MyBrute-Jak zacząć, poradnik :)
Autor Wiadomość
cinkol 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 18 Kwiecień 09, 15:12   MyBrute-Jak zacząć, poradnik :)

Jest to prosta gra przez przeglądarkę. Nie wymaga ona za dużych umiejętności, ale można ładnie pocieszyć oko oglądając jak walczy nasz "wojownik".

Gra jest bardzo prosta, większość osób poradzi sobie bez mojego poradnika, ale osobom mającym problemy z językiem angielskim może się przydać.

Rejestrując się z mojego linku, nie sprawia to różnicy w twoim przebiegu gry, mi nieznacznie pomaga. Dzięki temu, mam cię tak jakby w znajomych, a dzięki temu, że ty awansujesz dostaję 1 pkt doświadczenia od twojego awansu.

Rejestrujemy naszą postać z tego linku KLIK

Ujrzymy taką oto stronę :




1- Wpisujemy imię naszego wojownika.
2- Wybieramy poprzez klikanie jaki ma mieć wygląd.
3- Możemy zmienić kolor jego wyglądu.
4- Zatwierdzamy.


Następnie ujrzymy walkę naszego wojownika. Po skończonej walce obojętnie czy zwycięskiej czy przegranej pojawi nam się link na obrazku, który skieruje nas do miejsca z którego możemy sterować poczynaniami naszego bohatera:



Po wciśnięciu na link ujrzymy "główne menu". Na początku radziłbym założyć hasło dla naszej postaci, aby nikt inny nie mógł nią sterować. Klikamy w miejsce oznaczone czerwoną ramką:




A następnie naszym oczom ukaże się kolejne menu tutaj w miejsca oznaczone czerwoną ramką wpisujemy nasze hasło, a następnie je zatwierdzamy.




Gdy nasze konto jest już bezpieczne, logujemy się na nie,a następnie możemy przejść do walki. W głównym menu klikamy na duży przycisk ARENA. Naszym oczom ukaże się menu, gdzie wybieramy z kim chcemy walczyć:




Wybieramy jedną postać z ramki, a następnie oglądamy poczynania naszej postaci. Po walce możemy udać się z powrotem do menu głównego lub walczyć dalej. W czasie walki nasza postać zdobywa doświadczenie dzięki czemu zdobywa kolejne poziomy. Za każdy poziom nasza postać zdobywa losowe statystyki/przedmioty/zwierzątka/umiejętności. Nic nie wybieramy samemu robi to za nas komputer. W dalszym etapie gry można dołączać do klanów, uczestniczyć w turniejach. Gra ma za zadanie sprawić nam przyjemność, a nie sprawdzić kto potrafi więcej siedzieć przed kompem. Życzę szczęśliwej gry. Koniec.
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 24 Kwiecień 09, 17:01   

Gra mi się nie spodobała.
Wole jakieś 3D.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 24 Kwiecień 09, 18:52   

Fajna jest gierka, wystarczy spędzić na niej 5 minut dziennie, nie więcej. To nie to samo, co jakieś Ogame, czy Travian... Klikajcie w podpis mój i walczcie :D
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 25 Lipiec 09, 12:19   

No, no mam kilka tych "brutów", a gram trzema. Fajne.
_________________
Good night white pride
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz