StrongholdNet - forum graczy Stronghold
Największe polskie forum o grach z serii Stronghold.

Edytor map - Solidny mappack do Twierdzy 1

Hunter - 27 Lipiec 14, 10:30
Temat postu: Solidny mappack do Twierdzy 1
Ostatnio przeglądałem moje strongholdowe archiwum i znalazłem tam sporo perełek w postaci map stworzonych przeze mnie jak i innych polskich mapmakerów, które przez lata pobierałem. Chciałbym tym zestawieniem je odświeżyć, bo większość z nas dzisiaj tych dzieł nie widziało na oczy lub nie pamięta, a linki dawno powygasały. Tym razem kładę paczkę w dropboxa, dzięki temu tym razem będzie cały czas dostępna.

LINK -> https://www.dropbox.com/s...luth%20o%21.rar


Uwaga - większość poniższych mapek nie należy do mnie i w żaden sposób ich sobie nie przypisuję. Zestaw zawiera mapy autorstwa:
:arrow: Hunter
:arrow: olowek
:arrow: Nidor
:arrow: Kokoju
:arrow: Ponceriusz
:arrow: Threeth

FOTOGALERIA NA ZACHĘTĘ













Saluth! o/ o/ o/

Szyszek - 27 Lipiec 14, 12:14

Mapki po screenach wyglądają genialnie, widać że mapki były robione szczegółowo, a autorzy mieli pomysł na każdą z nich. Pobiorę z chęcią.

Świetny pomysł.

Threeth - 27 Lipiec 14, 13:30

Dobry mappack, ale z moich mapek to brakuje tam tej
http://forum.stronghold.n...opic.php?t=2823
osobiście uważam, iż jest ona lepsza od Kerhadu :) Osobiście dodałbym również kilka innych map np. Olowka

Hunter - 28 Lipiec 14, 09:42

Wiadomo, że jest jeszcze wiele innych, lepszych lub na równym poziomie mapek, ale ciężko znaleźć je wszystkie ;) Jeżeli macie jakieś dobre mapy, które uważacie że powinny znaleźć się w tym zestawie, to polecam śmiało dawać linki w komentarzach do tego tematu jak Threeth. Można by wtedy zrobić taki stronghold-netowy "best-of" ;-)
Siwy - 28 Lipiec 14, 11:26

Taki StrongholdNet Best of już funkcjonuje. Mogę go ew. uzupełnić o dodatkowe mapy, do których linki wygasły, gdy go robiłem ;) .
Hunter - 29 Lipiec 14, 10:13

A proszę cię bardzo, czyń swą powinność ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group