ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Tibia
Autor Wiadomość
Fargoyaver 
Wędrowiec

Wiek: 28
Posty: 13
Skąd: Częstochowa
Medale: Brak

Wysłany: 28 Grudzień 08, 19:03   

Tibia.. Jak by była 3D to pewnie byłby następny metin2 czy coś w tym stylu...
Grałem w to pewien czas ale ponieważ nie chciało mi się samemu grać skończyłem na 26 lvlu.. wątpie by tibia z dźwiękami, ładną grafiką itd. była tą samą grą..
Kroniki napisał/a:
Powinny powstać jakieś ośrodki na świecie działające na przeciw Tibii i uzależnieniu od niej. To by było coś : )

To nie lepiej zrobić ośrodki na świecie działające przeciw grom?
 
 
 
Adde 
Wędrowiec

Gra w: SH1, SH:C
Wiek: 27
Posty: 8
Skąd: Łódż
Medale: Brak

Wysłany: 6 Styczeń 09, 17:41   

Kolega mnie kiedyś namówił, grałem trochę ale nie za dużo. Uważam, że Tibia jest średnią grą. Do grafiki nic nie mam, do muzyki też(głośniki mi nie działają :mrgreen: ), jedyne za co nie lubię Tibi to armia dzieciów cieciów :-P
 
 
 
Kosmitak 
Wędrowiec

Posty: 8
Skąd: Stargard
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 10:41   

Lubisz chodzic kwadratem, zabijac kółka, zbierac trójkąty - Tibia to właśnie gra dla ciebie :D

A tak na serio beznadzieja, ja kiedyś trochę grałem i mi się znudziło,
Wielkie G , tylko tam się chodzi wbija lvl i zabija potworki.
Żeby gra była fajna nawet MMORPG to musi miec jakąś fabułę a tu nic nie ma.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Styczeń 09, 11:48   

Cisne na lajtownym otsie acidsot.no-ip.org polecam
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 20 Styczeń 09, 18:53   

D-star napisał/a:
A potem narodziło się jeszcze jedno pytanie: Dlaczego allegro.pl nie założyło osobnego działu nazwanego "Tibia"? Można się nieźle dorobić :) . Chociaż trochę czasu trzeba włożyć :)

Może dlatego że handel kontami jest nielegalny ...

Tibia tibia tibia... Grałem w to dawno temu, 55 Elder Druid na Jamerze... Tamte czasy wspominam bardzo źle, grając w tibię mimo wielu "kolegów" czułem się bardzo samotnie. Z jakich powodów zacząłem i przestałem grac??
Zacząłem dlatego że nie mając internetu ... W cudownym miejscu zwanym "GOK" nie było nic innego.. Kolega założył mi postac i szybko przyzwyczaiłem się do tej gry. Namówiłem rodziców na internet niby do nauki.. Całe dnie i noce spędzałem przed tą grą.
Powody odejścia od gry:
- Nowe, coraz bezsensowniejsze update'y..
- Coraz większe ilości botterów
- Dwa najgorsze napisy "Account number or password is not correct", "You are dead."

Chciałem tylko dodac że Dzieci Neostrady nie grają w tibie tylko przeważnie na otsach -.- ... Do tibii trzeba troche wytrwałości żeby nie porzucic jej po pierwszych trzech zgonach.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Marzec 09, 13:02   

Ja takich gier nie lubie,ale każdy lubi co innego.
 
 
Driller 
Burżuj


Wiek: 31
Posty: 241
Medale: Brak

Wysłany: 29 Marzec 09, 19:39   

Ja do tej gry nic nie mam. Sam po krótkich oględzinach stwierdzam, że kijem bym tego nie dotknął, ale nie przeszkadza mi to, że ktoś w to gra 16 godzin dziennie. Dzięki takim grom często jest się z czego pośmiać na informatyce :D
 
 
 
Dzyl 
Wolny chłop


Posty: 53
Medale: Brak

Wysłany: 30 Marzec 09, 13:51   

Ja grałem kiedyś w tibię, wbiłem 24 lvl druidem i 20 lvl knightem, zagrałem na wielu otsach( miałem nawet swojego ) I w końcu ta gra mi się znudziła.Bo ile można nawalać ciągle w jedną grę ? ja nie rozumiem ludzi którzy grają w tibie latami i im się nie nudzi.
_________________

 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 29 Czerwiec 09, 12:49   

Zrobiłem coś czego żaden szanujący się tibijczyk by nie zrobił. Skończyłem grac! : / Każdy w pewnym momencie nałogowiec dochodzi do wniosku że szkoda czasu na takie bzdury lepiej iśc z kumplami niż gra w Tibie. Ja niestety za późno się o tym przekonałem. ;d Nie gram już prawie od 2 miesięcy i czuję się dużo lepiej. No a co do postaci... Sprzedana. Przynajmniej jest za co na wakacje jechac. :)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 09:41   

All Filippo napisał/a:
Zrobiłem coś czego żaden szanujący się tibijczyk by nie zrobił. Skończyłem grac! : / Każdy w pewnym momencie nałogowiec dochodzi do wniosku że szkoda czasu na takie bzdury lepiej iśc z kumplami niż gra w Tibie. Ja niestety za późno się o tym przekonałem. ;d Nie gram już prawie od 2 miesięcy i czuję się dużo lepiej. No a co do postaci... Sprzedana. Przynajmniej jest za co na wakacje jechac. :)

Gratulacje :)
_________________

 
 
Huangdi 
Osadnik

Posty: 33
Skąd: Warszawa
Medale: Brak

Wysłany: 30 Czerwiec 09, 16:46   

Cytat:
Zrobiłem coś czego żaden szanujący się tibijczyk by nie zrobił. Skończyłem grac! : / Każdy w pewnym momencie nałogowiec dochodzi do wniosku że szkoda czasu na takie bzdury lepiej iśc z kumplami niż gra w Tibie. Ja niestety za późno się o tym przekonałem. ;d Nie gram już prawie od 2 miesięcy i czuję się dużo lepiej. No a co do postaci... Sprzedana. Przynajmniej jest za co na wakacje jechac. :)


Powodzenia na nowej drodze życia... oby lepszej niż bycie "knajtem" czy czymś tam innym.
_________________
Lepiej być rodzynkiem w cieście niż podnosić rękę w faszystowskim geście.
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 30 Czerwiec 09, 17:47   

All Filippo napisał/a:
Zrobiłem coś czego żaden szanujący się tibijczyk by nie zrobił. Skończyłem grac! : / Każdy w pewnym momencie nałogowiec dochodzi do wniosku że szkoda czasu na takie bzdury lepiej iśc z kumplami niż gra w Tibie. Ja niestety za późno się o tym przekonałem. ;d Nie gram już prawie od 2 miesięcy i czuję się dużo lepiej. No a co do postaci... Sprzedana. Przynajmniej jest za co na wakacje jechac. :)

Będziesz napewno częściej na forum...:)
Ja grałem miesiąc i koledzy namawiali żebym zakończył gre.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 09, 19:45   

Huangdi napisał/a:
bycie "knajtem"


No i walić z aksa :D

Wolę pograć w Biedronka The Game :D

A tak ogólnie to nigdy w to nie grałem, nie będę i nie mam zamiaru :D Jak widzę, jak koledzy z mojej klasy grają, jak się potem zachowują, to mi się odechciewa wypowiedzieć tego słowa.
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 1 Lipiec 09, 21:29   

Cytat:
Jak widzę, jak koledzy z mojej klasy grają, jak się potem zachowują, to mi się odechciewa wypowiedzieć tego słowa.


Tzn. jak? Mają to samo co i moi? xd Zwiększony poziom agresji?
Niestety ale Tibia nie działa tak na wszystkich ludzi... Przynajmniej po sobie i po gronie moich najlepszych kumpli z tamtych czasów z którymi nadal utrzymuję kontakt. Są to osoby bardzo inteligentne z którymi zawsze mogę pogadac, zwierzyc sie itp. :)
Wszystko zależy od charakteru wiadomo że jak ktoś nie ma zbyt silnej woli i łatwo wpada "w nałóg" to szanse na wyjście z twarzą ma niewielkie.
Ps. Ja byłem KNIGHTEM i waliłem z AXE! :)

Ps 2. Gdyby kogoś interesowało to jest ostatni awans z poziomem mojej postaci. Mimo wszystko cieszę się że mam teraz co wspominac i to pozytywnie :)

_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 1 Lipiec 09, 21:41   

wszystko jest dla ludzi moim zdaniem :) grałem kiedy.ś w tibie i na realu i na otsach, ale jakoś nie zaciągnąłem się specjalnie. ale grana w umiarze moze być niezgorszą rozrywką
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz