ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka dla początkujących
Autor Wiadomość
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 09:20   Nauka dla początkujących

Jest to temat, gdzie doświadczeni gracze mogą się zgłaszać, aby nauczać amatorów :) Początkujący wpisują się tu i nauczycielom zostają przypisani uczniowie (lub uczeń).

Amatorzy:
Speeder11... wypisany
Acrobot >
Piotrek... >
Krzychu >
baltek93 >
Fargoyaver >

Nauczyciele:
Magnatel >
DonKamillo >
RAH >
Masosz
Lutel >


Z wylosowania wynikło... Zestawienia:
Acrobot - Magnatel
Fargoyaver - DonKamillo
RAH - Piotrek... oraz Krzychu
Lutel - baltek93


Oczywiście niech pary (lub nie pary) się ze sobą skontaktują. Drogi RAH'u! Jeśli nie wystarczy Ci gadu-gadu, to spróbuję znaleźć ci ucznia ze skypem! Ci nie wiem czy mają skypa... Pogadaj sobie z nimi... Jeśli ci nie odpowiadają poszukam kogoś :D

Edit: Update ;)
Ostatnio zmieniony przez speeder11 16 Styczeń 09, 11:32, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
 
Magnatel 
Wolny chłop


Posty: 52
Skąd: Radom
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 16:30   

Jeśli to wypali to mogę jakiegoś jednego amatora zgarnąć pod swoje skrzydła.
_________________
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:10   

Czekam na kolejnych chętnych... zapraszam Lutela, Linkwinka, DonKamila i innych :) A także początkujący - zgłaszajcie się :)
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:34   

Ciekawy pomysł. No to ja zgłaszam się na ucznia. Nigdy nie grałem w multi (choć przymierzam sie do tego razem z kolegą) i czytając z czystej ciekawości te wszystkie poradniki nie rozumiem sensu wielu działań.
 
 
Piotrek... 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 18:46   

Ja też chętnie się zgłoszę na ucznia, gram z przerwami z jakieś 4 lata. Zamki można obejrzeć w temacie Zamki na Codzień.
 
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 21:16   

Ja tam mogę uczyć ale tylko jak grać multi w SH1 , niestety tak to jest jak ma się warchesta
:( żal ): Jak zakupie [być może to się zgłoszę na ucznia do SHC ;) )

Zdrówka życzę i WŚ :)
_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 21 Grudzień 08, 21:34   

Jeśli ktoś chce to zawsze może o coś zapytać w odpowiednim dziale i na pewno postaram się odpowiedzieć. A jeśli ktoś chce taki trening live to może się do mnie zgłosić i możemy się umówić na jakąś grę ale zanim ktoś zechce się do mnie zgłosić niech przeczyta wszystkie poradniki dotyczące multi które są dostępne na stronce i forum i trochę potrenuje wprowadzając to co jest w tych poradnikach w życie.
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 07:29   

Omg Kamillo, toś im pomógł... Acrobot na przykład czytał poradniki i dużo rzeczy nie rozumie. Przykro mi, ale ja odmawiam, wystarczy mi, że trenowałem ludzi w {C} z MatiKingiem ^^. Zapytajcie HolyKinga, on tu zbawcą świata stara się być.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:44   

Mi chodzi tu o trening live i o taktyki :P DonKamillo... rozumiem, że się zgłaszasz? :P

Czyli doszli dwaj nowi nauczyciele! Hurra! :P Witam Magnatela i DonKamilla... uczniów także :P
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:48   

[PLK]PitaKura napisał/a:
Ja tam mogę uczyć ale tylko jak grać multi w SH1 , niestety tak to jest jak ma się warchesta
:( żal ): Jak zakupie [być może to się zgłoszę na ucznia do SHC ;) )

Zdrówka życzę i WŚ :)


Czy ja dobrze rozumiem? Z warchestem nie da się grać w multi? Czy coś pomyliłem. Z Twojej wypowiedzi wyniki że nie można
Ostatnio zmieniony przez Acrobot 22 Grudzień 08, 08:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 08:54   

No niestety nie :( . Już kilka razy próbowałem ... Jak grasz z kimś kto nie ma warchesta to go wylaguje z rozgrywki . Nie wiem jaki jest problem :evil: . Dlatego gram tylko w SH1 bo tam nie ma tego problemu ;D .

_________________
http://www.lajty.pl/ -> Serwery CS 1.6
http://www.csaction.pl -> Moja stronka o Counter-Strike ;)
 
 
 
MK 
Wolny chłop

Posty: 58
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 22 Grudzień 08, 09:19   

Ja tam na warchescie sobie normalnie gram z ludzmi z zwyklym SHC przez GSA.
_________________
http://mk.ktopije.pl/
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 09:54   

Lutel mają przeczytać poradnik i wtedy się zgłosić, a że nie rozumieją to im wytłumaczę ale nie chce takich pytań "po co mi tyle ludzi" i widzieć jak ktoś w miejscu na 3 kamieniołomy stawia jeden, albo czeka aż drwal przyniesie deski...
 
 
Acrobot 
Mieszczanin


Posty: 113
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:48   

[PLK]PitaKura napisał/a:
No niestety nie :( . Już kilka razy próbowałem ... Jak grasz z kimś kto nie ma warchesta to go wylaguje z rozgrywki . Nie wiem jaki jest problem :evil: . Dlatego gram tylko w SH1 bo tam nie ma tego problemu ;D .



Szkoda...A czy można jeszzce kupić Crusadera bez Warchesta? Dla kilku wrogów (których i tak można ściągnąć) i jednej kampani moge się poświęcić, żeby była możliwość grać w multi.
 
 
PitaKura 
Wolny chłop


Wiek: 31
Posty: 98
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 22 Grudzień 08, 10:57   

Przez neta pewnie można kupić ;D. A propo warchesta to 2 razy wychodził więc nie wiem jakiego masz :D

To były dwie różne wersje ...
Ostatnio zmieniony przez PitaKura 22 Grudzień 08, 10:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz