ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Reaktywacja "Historii Grattandu"
Autor Wiadomość
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 16:46   Reaktywacja "Historii Grattandu"

Może niektórych zdziwi mój pomysł, ale postanowiłem odświeżyć Historię Grattandu. Czemu nie wiem, ale po prostu: Aby był porządek, skasowałem stare tematy i zrobię inne, dla zachowania schludności działu. Mam nadzieję, że może jednak ktoś dołączy (Najlepiej Speeder, Przemas lub Kroniki bo oni według mnie "Są doświadczeni" w grze w foumowe erpegi. ), mimo iż na forum jest inny RPG.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 08:41   

Kiedy chcesz startować? Ja poczekam aż inni się wypowiedzą, zanim sam dołączę, przeczytam dokładniej pozostałe tematy, bo przed napisaniem posta przeczytałem tylko po kawałku z każdego, żeby zobaczyć czy coś się zmieniło i fabułę całą. Mapki nie ściągałem. Poczekam, aż ktoś wrzuci na hosting obrazkowy. Dodam, że nie wiem czy będę miał czas na granie w oba RPGi na forum, bo wakacje są i siadam na kompa albo tylko rano, do obiadu tak, albo wieczorem, bądź w nocy. Cały dzień jestem na dworze i planuję od końca lipca parę wyjazdów, na dłużej, na krócej, ale z dostępem do kompa i neta nie wiem jak będzie. Może przy chwili wolnego na komórce już zacznę historię bohatera pisać, to po jakimś czasie wrzucę, gdybym jednak miał grać. Historia mi się podoba i system rozwoju także. Miałbym parę pytań, ale jak jeszcze swojej pozycji nie jestem pewien to zachowam je dla siebie. Czekamy na wypowiedzi innych "zapalonych graczy".
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 8 Lipiec 09, 10:49   

Ja niestety nie ołącze, nie chce mi się w dwóch sesjach na raz grać...
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz