ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze taktyki.
Autor Wiadomość
Piotrek 
Burżuj


Wiek: 24
Posty: 188
Skąd: Syców
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 5/3/3
  Wysłany: 12 Listopad 10, 18:47   Nasze taktyki.

W tym temacie możemy główkowac jak i również chwalic się swoimi taktykami w SHL.

Używam tylko i wyłącznie zamku zła wiec opisze jego taktyke.

Opis taktyki Zamku Zła: 30 katapult, możemy dołożyc troszki tarcz do ochrony. 40 creppusiów i 200 wilczkow załatwi sprawe może i z tym kozakiem vladem :mrgreen: :mrgreen: . Zapraszam do opisywania.

Pzdr graczy SHL.
Ostatnio zmieniony przez Kacper 1 Sierpień 11, 15:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 25 Listopad 10, 18:33   

A więc tak:

Najczęściej gram lodem i ludźmi...

Lód:
Wysyłam smoka, ten wywala ludzi z wież i murów. Potem do akcji wkraczają olbrzymy. Tak z 10 olbrzymów i murów nie ma, a jak coś zostanie to wysyłam katapulty. Potem posyłam Dietricha i kilku normalnych rycerzy (oczywiście na koniach). Oni wchodzą i atakują lorda i inne jednostki.
Ludzie/Artur/Światło:
j/w smok, potem kusznicy i łucznicy na co najmniej 6 wieżach oblężniczych. Potem tak z 20-30 katapult i z 5 trebuszy. No i tarcze (w lodzie nie trzeba było tarcz bo olbrzymy wytrzymywały strzały ). Merlinem wybijam żołnierzy pętających się pomiędzy budynkami i potem wysyłam rycerzy Okrągłego Stołu i Arcia oczywiście. Oni się zajmują lordem.
Ewentualnie jak gram złem to używam tego:
Oczywiście smok:P. Potem używam Wampirów ( 60 ), i oni przejmują tych co byli na wieżach. Potem tych przejętych posyłam na bramę, żeby otworzyli ją. Potem do zamku posyłam z 100 pałkarzy i żywot lorda dobiega końca.

Opisałem wszystkie taktyki. Może komuś się to przyda, a może ktoś mnie za nie opierniczy:P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
mroczny38 
Burżuj


Gra w: Stronghold 1, Crusader i Minecraft
Wiek: 25
Posty: 223
Skąd: Wrocław
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 17 Lipiec 11, 19:42   

Ja zazwyczaj robię tak: ja walcze dobrymi więc rekrutuję ponad 100 pałkarzy, 200 zbrojnych, 200 łuczników i 20 trebuszy. Trebuszami niszczę mury, koszary, zbrojownie itp. Łucznikami pod mury rozwalam ludzi wroga. Pałkarzami i zbrojnymi wchodzę do siedziby wroga i tak walczymy.

Edycja: Kacper
Ostatnio zmieniony przez Kacper 17 Lipiec 11, 19:49, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Yaardrake 
Wędrowiec


Gra w: Wszystkie Strongholdy(poza 3- nie działa :(
Wiek: 26
Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 17 Styczeń 12, 20:15   

Ja gram wszystkim.
Źli- 200 wilkołaków i 3 ich wyrzutnie. Jak będą wystrzelone za mury wszystkie kierować na lorda- nie przyżyje tego.
Dobro- smok + 300 łuczników + 300 kuszników ( na dobrze chroniony zamek). Drabiniarze i 200 zbrojnych.
Lód- 150 wilków + parę katapult i te drewniane dachy. Robię dziurę w murze i wysyłam wilki by wykończyły łuczników. Jak nie wystarczają to rzucam do walki jeszcze gigantów.

Jak robię inwazję na zamek to wielkimi siłami :)
 
 
TwierdzaBoss 
Burżuj


Gra w: Twierdza 1 rulez!
Wiek: 24
Posty: 173
Skąd: Polska
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 15 Lipiec 12, 19:59   

ja robię smoki i wspieram łukami...

[ Dodano: 15 Lipiec 12, 21:01 ]
Yaardrake napisał/a:
Ja gram wszystkim.
Źli- 200 wilkołaków i 3 ich wyrzutnie. Jak będą wystrzelone za mury wszystkie kierować na lorda- nie przyżyje tego.
Dobro- smok + 300 łuczników + 300 kuszników ( na dobrze chroniony zamek). Drabiniarze i 200 zbrojnych.
Lód- 150 wilków + parę katapult i te drewniane dachy. Robię dziurę w murze i wysyłam wilki by wykończyły łuczników. Jak nie wystarczają to rzucam do walki jeszcze gigantów.

Jak robię inwazję na zamek to wielkimi siłami :)


zło ma najlepiej (skąd ja to znam?)właśnie przez te wystrzeliwane wilczki...
śmiesznie wyglądają te wilczki jak lecą (czarny humor :D )
_________________
Wywalam z tego forum z żalem...żegnajcie i przepraszam za spam itd. nie będę się mścił spamem na ludziach którzy mają rację popiszę tu jeszcze i poczekam na bana...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz