ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe informacje
Autor Wiadomość
bosman7 
Wędrowiec

Posty: 12
Medale: Brak

Wysłany: 7 Październik 09, 17:25   

Gra może być ciekawa, szkoda że mój komputer oraz łącze tego nie wytrzyma... Bo o takiej grze od dawna marzyłem ( jestem weteranem plemion oraz fanem gier o średniowieczu, dodatkowo studiuję historię więc była by dla mnie to pyszna gra :D ).
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 10, 19:11   

Link podany przez Pana Odyna niestety nie działa - strona została usunięta :/ .
Gra może być nawet bardzo fajna, tylko czy dożyjemy premiery? :D
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 2 Styczeń 10, 19:24   

Fryzjer, strona, która została podana przez Odyna nie została usunięta. Ona jest ale nie została wypełniona artykułami jak właśnie Odyn wspominał.
_________________
|M|pr0
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 3 Styczeń 10, 09:59   

Zmienili adres Wiki Stronghold Kingdoms. Teraz nowych informacji można szukać pod adresem http://shk.replayirc.com/Main_Page
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 05:50   

Dzisiaj o godzinie 00:28 dostałem maila od Firefly Studios o takiej treści:


Kod:
Welcome to Stronghold Kingdoms!

Congratulations!  You have been chosen to take part in the latest Stronghold Kingdoms Alpha Test.  The alpha allows us to test the performance of the game with thousands of real players and receive feedback from players to see what they like or don’t like and ultimately gauge how fun the game is to play.

Stronghold Kingdoms is different from previous Stronghold games as it is set in a persistent online world.  When you switch off your computer your villagers continue farming their crops and making resources.  Buildings take time to build and armies take time to reach their targets.  You can dip in for 5 minutes and send off an attack or stay for an hour and tweak your whole economy, it’s completely up to you.

You will find that the game is already very playable and pretty stable but please bear in mind that as the game is still in development you will encounter programming bugs, the occasional crash, unfinished/missing graphics and a number of gameplay balancing issues but that’s why we need your help.

Enough talking, lets play!  First thing you need to do is create a user at our registration site:

IMPORTANT: You must register using the email address that this email was sent to.

http://login.strongholdkingdoms.com

After you register on the site you will be sent an activation email.  You can now click on the download button to download the Stronghold Kingdoms client.

IMPORTANT: Before you can play Stronghold Kingdoms you must activate your account.  Click on the activation link in the activation email that has been sent to you to activate your account.  If you have not received an activation email please check your Junk Mail folder.

MINIMUM REQUIREMENTS:

    * Windows XP SP2, Windows Vista SP1 or Windows 7 (Windows Update recommended)
    * Internet Explorer 7 or above (temporary requirement for the alpha test)
    * 1024x768 Screen Resolution (temporary requirement for the alpha test)
    * 512Mb RAM

IMPORTANT: We highly recommend you install and play the Stronghold Kingdoms Alpha using an account with administrator permissions.

Once the game is installed, run it, login and start playing!  The game can be launched from the Start Menu on XP or from the Games folder on Vista/Windows 7.

The help systems in the game are still fairly limited so playing the game for the first time can be quite daunting.  You can access a beginner’s guide at the login screen or through the in-game Help menu.

There is also a FAQ which contains lots of useful information and is a great reference for both new and veteran players.

Last but not least don’t forget the Stronghold Kingdoms players are a great community and it’s always worth asking questions if you are unsure of something.

As this is an alpha test your feedback is invaluable to us. In the next few days we will launch a forum where you can leave your thoughts and comments which can be accessed via the game or the web using your new username and password.

http://login.strongholdkingdoms.com/forum

Finally, as the game is still in the alpha stage we are asking everyone not to release screenshots or videos.  We do however appreciate that people want to talk about Stronghold Kingdoms to their friends or on the web and we have no problems with that.

We really hope you enjoy the game and look forward to hearing your feedback.

The Firefly Team



Jednym słowem, zarejestrujcie się tutaj http://login.strongholdkingdoms.com i pobierzcie klienta. To długo oczekiwana wersja Alpha 3.


EDIT: Właśnie odpaliłem :) Miałem wątpliwości co do klienta... Tylko 16 MB :shock:

PS: Chyba jestem pierwszym Polakiem, który w to gra :P
_________________


 
 
 
Godfex 
Wędrowiec


Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 13:08   

Panie, ja również dostałem zaproszenie do testów alfa. Heh, już za parę minut zagram :)
 
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 13:59   

http://www.youtube.com/us...ds?blend=2&ob=1


Kliknijcie. Zamieszczone tutaj informacje mogą wam się przydać.

Pozdro,

Wojownik

Edit : Słuchajcie, zalogowałem się prawie w tym , tylko , czy to jest płatne ?
Mi każą tam kliknąć sing me up lub no thanks. Domniemywam, że to pierwsze trzeba "wklikać", ale czy łączą się z tym jakieś koszty lub tym podobne ?

Byłbym wdzięczny za pomoc.
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 14:30   

Testowanie jest darmowe, jednak podczas zakładania konta musisz akceptować regulamin. Głównym warunkiem zostania testerem jest składanie raportów o znalezionych błędach, więc rejestracja dla samej gry jest nie do końca uczciwa.
 
 
Hunter 
Ciężkozbrojny


Gra w: Stronghold & Stronghold Crusader
Wiek: 25
Posty: 799
Skąd: Z forum.
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 15:51   

Very very thanks, Odyn ;-)
_________________
o/ -> KAMPANIA <- \o
 
 
kijanek6 
Wędrowiec


Wiek: 35
Posty: 22
Medale: Brak

Wysłany: 27 Luty 10, 18:24   

D-star napisał/a:
Jednym słowem, zarejestrujcie się tutaj http://login.strongholdkingdoms.com i pobierzcie klienta. To długo oczekiwana wersja Alpha 3.

Nie zarejestrują się, bo konto musi być na email, na który przyszła wiadomość o alfie.

D-star napisał/a:
EDIT: Właśnie odpaliłem :) Miałem wątpliwości co do klienta... Tylko 16 MB :shock:

Potem ściąga się 60MB.

Bardzo fajnie, że chcesz się ze wszystkimi podzielić, ale Firefly zaznaczyło, żeby niczego z alfy nie ujawniać. Wiesz, jak mnie korci, żeby skrobnąć im o tym mejla...? ;)
_________________
Kolor bordo, kolor krwi
Jestem dziki, jestem zły
 
 
davis140 
Mieszczanin


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 28
Posty: 127
Skąd: Jaświly
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 07:55   

Sądzę, że właśnie darmowość gry da jej poparcie wielu graczy. W końcu tyle się słyszy o grach MMO, w które niemal całkowicie wkradła się komercja i płatności...
 
 
 
D-star 
Wolny chłop

Posty: 71
Skąd: Jerozolima
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 08:05   

kijanek6 napisał/a:
D-star napisał/a:
Jednym słowem, zarejestrujcie się tutaj http://login.strongholdkingdoms.com i pobierzcie klienta. To długo oczekiwana wersja Alpha 3.

Nie zarejestrują się, bo konto musi być na email, na który przyszła wiadomość o alfie.

Podejrzewam, że wystarczy subskrybować http://www.strongholdkingdoms.com/ ale to tak nawiasem.

kijanek6 napisał/a:
Bardzo fajnie, że chcesz się ze wszystkimi podzielić, ale Firefly zaznaczyło, żeby niczego z alfy nie ujawniać. Wiesz, jak mnie korci, żeby skrobnąć im o tym mejla...? ;)

To chyba miał być taki żart, albo nie rozumiem :| ?
Kod:
We do however appreciate that people want to talk about Stronghold Kingdoms to their friends or on the web and we have no problems with that.
_________________


 
 
 
Olej 
Wędrowiec

Posty: 2
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 17:35   

Czy da rade jeszcze uczestniczyć w testach (alpha3)
 
 
SYM 
Wędrowiec


Posty: 3
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 18:04   

Witam!
Mi nic na skrzynkę nie przychodzi
Ostatnio zmieniony przez SYM 28 Luty 10, 19:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 28 Luty 10, 18:09   

Olej napisał/a:
Czy da rade jeszcze uczestniczyć w testach (alpha3)

Nie, nie sądzę. Musisz poczekać do testów beta.

Przypominam, że podstawowe informacje o grze można znaleźć na stronie:
http://stronghold.gry-online.pl/index.php?id=faqsk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz