ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:56
Nowy klan - Wakacyjni Rozbójnicy
Autor Wiadomość
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 22:42   

Tylko jaki jest sens takiego "wakacyjnego" klanu? Tzn. jaki cel?
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:50   

Klan funkcjonuje we wakacje i tylko wtedy... Po wakacjach klan zostaje rozwiązany... Może z braku czasu na gre? Nie wiem.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 11:52   

Nie, z tego co się zorientowałem chyba grają tylko w wakacje, a potem jedynie zawieszają działalność. Trochę bez sensu, w wakacje często trudno znaleźć wspólny termin do gry.
 
 
Gall Anonim 
Wędrowiec

Wiek: 32
Posty: 6
Skąd: Przemyśl
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 17:01   

Po prostu jesteśmy(będziemy) aktywni w większej mierze w okresie wakacyjnym. W roku szkolnym różnie bywa nie zawsze znajdziemy czas. Obowiązki mamy większe. Co nie oznacza, że od czasu do czasu nie będziemy grać.

[ Dodano: 3 Sierpień 09, 17:05 ]
DonKamillo napisał/a:
Tylko jaki jest sens takiego "wakacyjnego" klanu? Tzn. jaki cel?


Dobra zabawa z Cruskiem :)

[ Dodano: 3 Sierpień 09, 17:21 ]
Prescot napisał/a:
Cytat:
Na razie strona odpowiada naszym umiejętnością gry ;) Wszystko w swoim czasie :-D


Skoro ta strona odpowiada waszym umiejętnościom to wole nie wiedzieć na jak niskim poziomie one są..



Zawsze bierzesz wszystko dosłownie??

Może faktycznie nie próbój się dowiadywać na jakims poziomie są nasze umiejętności bo jeszcze przypadkiem przegrasz albo zwycięstwo przyjdzie z problemami i co wtedy ? :P
_________________
http://rozbojnicy.co.cc
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 21:06   

Prescot napisał/a:
Cytat:
Na razie strona odpowiada naszym umiejętnością gry ;) Wszystko w swoim czasie :-D


Skoro ta strona odpowiada waszym umiejętnościom to wole nie wiedzieć na jak niskim poziomie one są..

Cóż popisałeś się 8-) Tylko jakoś twoje "pojazdy" nie robią na mnie wrażenia :D
_________________
http://rozbojnicy.co.cc/
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Sierpień 09, 13:47   

a ja uważam że obydwoje nie na temat piszecie, krytyka może być, ale np. aod nie miało strony a kto by ich z polski nawalił? 2-3 osoby? lutel? ja? kamillo? masosz/ i kto jeszcze? a strony nie mieli. strona jest nieważna, a najlepiej jak się kłócicie zagrać 2v2/1v1 i wtedy juz ok.
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 09, 11:07   

Holyking ma rację :P Tak to bd najlepiej rozwiązać :) )
W każdym razie ja 12 sierpnia wyjeżdżam na wakacje i podania proszę pisać na GG do Kielcika (jest w dziale członkowie) :) )
_________________
http://rozbojnicy.co.cc/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 9 Sierpień 09, 17:08   

No tak, liczą się umiejętności... Co z tego, że strona będzie piękna, idealna, jak nie bedzie miał kto grać?
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
turgon 
Osadnik

Posty: 30
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 09, 12:16   

Jestem jeszcze do niedzieli :) Lepiej pisać na GG :)
_________________
http://rozbojnicy.co.cc/
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 09, 17:13   

Cytat:
Zawsze bierzesz wszystko dosłownie??

Może faktycznie nie próbój się dowiadywać na jakims poziomie są nasze umiejętności bo jeszcze przypadkiem przegrasz albo zwycięstwo przyjdzie z problemami i co wtedy ? :P


To nie ja napisałem że wasza strona dorównuje waszemu poziomowi gry, stwierdziłem tylko fakty, więc nie próbuj udawać mądrego i na mnie jeździć za twoją pomyłkę. Zapraszam 1vs1 jeśli chcesz, może nie grałem pare miesięcy ale sądze że bym dał radę.
Cytat:

Cóż popisałeś się 8-) Tylko jakoś twoje "pojazdy" nie robią na mnie wrażenia :D


j.w
_________________
6023179
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz