ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje zmian i poprawek na forum
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 20:35   

Jeżeli już wyszedłeś z taką propozycją to zobaczymy co powie na to Odyn. [ żebyś już mógł spać spokojnie ;) ]

@Siwy nie miałem w zamyśle obalania Twojej "myśli" . Chodziło mi raczej o podporządkowywanie sobie młodszych wiekiem userów ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 12 Lipiec 09, 14:50   

Jedynym moderatorem, który jest od dłuższego czasu nieaktywny jest Warlike. I to dzięki Wam. Jeśli dobrze pamiętam, to zarzuciliście mu, że nadużywa swoich kompetencji i za bardzo ingeruje w posty użytkowników. Po tej nieprzyjemnej sytuacji postanowił zrobić sobie przerwę i wcale mu się nie dziwię. Bardzo źle przyjął Waszą krytykę. Degradowanie go byłby bardzo niesprawiedliwe.

Nice Friend, nie mogę tak po prostu pozbawić kogoś stanowiska. Na pewno nie na tym forum... Znamy się wszyscy zbyt długo, żeby odstawiać takie numery.
Jak Ty byś się czuł, gdybyś któregoś dnia np. po powrocie z wakacji zobaczył, że nie jesteś już modem? Pewnie niezbyt przyjemnie...

Na forum panuje dość dobry porządek, a byłoby jeszcze lepiej, gdybyście nie spamowali tak jak na przykład w tym temacie. Zamiast szukać wad i wytykać błędy innych, najpierw sprawdźcie, czy sami ich nie popełniacie.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 09, 15:10   

Przydałaby się mała zmiana, na stronie głównej przy każdym dziale piszę kiedy był napisany ostatni post (tak samo w działach pisze o tematach) lepszy by był format daty 07 grudzień 2009, niż 07.12.09. Gdy format daty jest tylko w liczbach, to (przynajmniej mi) wydaje się, że było to bardzo dawno, nie zważając na konkretną datę.
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 1 Sierpień 09, 17:35   

Nie wiem, co o tym sądzą inni, ale ja uważam, że to zajmowałoby zbyt dużo miejsca. Konieczne byłoby przeorganizowanie tej ramki i graniczących z nią innych, aby nowa wersja dat się zmieściła.
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 15:15   

Jakby były skrótami pisane, np. Lip, to by się zmieściły.
_________________
Good night white pride
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 15:16   

Teraz też są pisane skrótami ;-) .
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 2 Sierpień 09, 17:18   

Bez żadnych specjalnych modyfikacji zmieściła się wersja z pełnymi nazwami miesięcy. Rzeczywiście tak jest lepiej.
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 19:34   

Można by było dodać jakieś wyróżnienia dla piszących jakieś artykuły, tutoriale itp. Zachęciłoby to użytkowników do tego typu aktywności. Były wcześniej propozycje przetłumaczenia artykułów ze Stronghold Heavengames, ja uważam, że lepiej napisać swoje własne. Oczywiście artykuły powinny być zamieszczane na stronie. Alternatywą mogłoby być stworzenie działu "artykuły" na stronie i podawanie linków do tematów na forum.
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 20:53   

Może niekoniecznie tylko za pisanie artykułów, ale też jakiś inny wkład na temat gry...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 20:58   

To właśnie miałem na myśli.

Czekamy na wypowiedź admina lub moda.
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 21:45   

Lord Smerf napisał/a:
Można by było dodać jakieś wyróżnienia dla piszących jakieś artykuły, tutoriale itp. Zachęciłoby to użytkowników do tego typu aktywności.

Przedyskutuję to z moderatorami, jeśli uda mi się jakiegoś spotkać na forum ;)
Zastanawiałem się też nad kolejną edycją StrongholdNet Awards...
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 21:51   

Na starym forum na początku zaciekawił mnie temat "Instytut Pamięci Forumowej". Myślę, że przywrócenie tego organu :D do życia nie byłoby złym pomysłem. Warto pamiętać o tym, jak toczyły się dzieje forum i serwisu.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 12 Sierpień 09, 22:20   

Jak dla mnie do TeamPoland i Castella Polona mogłoby dołączyć RPG I. Bo wątpię, czy jeśli za jakiś czas All wróci, to trzeci raz uda mu się znaleźć chętnych do gry.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 29 Sierpień 09, 15:56   

Ja bym usunął sesję RPG. Skoro na innym forum się rozgrywa to po co ma być tutaj ten dział?
_________________

 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Wrzesień 09, 21:32   

Proponuję wywalić to ograniczenie edycji postu tylko przez 60 minut od jego napisania. IMHO wprowadzenie tego to nie był najlepszy pomysł ;) .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz