ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje zmian i poprawek na forum
Autor Wiadomość
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 08:10   

Moglibyśmy stworzyć własne polskie Stronghold heavengames(Dobrze pisze?), Albo chociaż przetłumaczyć to angielskie.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 16:06   Propozycje zmian i poprawek na forum

Proponuję reklamy ligi shc master ligue jakby co ja nie mam żadnego multikonta oto link http://www.sc-masterleague.aaf.pl/news.php
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
Ostatnio zmieniony przez Odyn 12 Lipiec 09, 14:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 19:12   

Szeryf99 napisał/a:
co ja nie mam żadnego multikonta

No to czemu o tym piszesz? :) .
Poza tym to raczej temat do zamknięcia/przeniesiena do działu turniejów, multiplae ritp.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 21:13   

ponceriusz napisał/a:
Jeszcze powinna być możliwość dodawania krótkiego komentarza, gdy się zgłasza czyiś post.

Poszukam odpowiedniego moda. Jak znajdę, to zaaplikuję.

maciekolos napisał/a:
Moglibyśmy stworzyć własne polskie Stronghold heavengames(Dobrze pisze?), Albo chociaż przetłumaczyć to angielskie.

W jakim celu? Nie za bardzo rozumiem sens takiego działania...
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 22:13   

na heavengames jest sporo różnych rzeczy do stronga. Ja tam czasem zaglądam, i tam podane jest np. to, jak zrobić taką mapę-rysunek
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 08:31   

Odyn napisał/a:
maciekolos napisał/a:
Moglibyśmy stworzyć własne polskie Stronghold heavengames(Dobrze pisze?), Albo chociaż przetłumaczyć to angielskie.

W jakim celu? Nie za bardzo rozumiem sens takiego działania...


Niektórzy się poprostu nie znają na angielskim. A jak przetłumaczy się "guglem" To wtedy jest w połowie przetłumaczone, ortografia anglików jest taka że te wyrazy, które zostaną przetłumaczone są jakieś badziewne. Np.: you projekcja nie być fajne. ta mapa wygłądać jak do 1 a nie do Crusader.
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 09:57   

A nie lepiej będzie wybrać najciekawsze artykuły z ich strony i tylko je przetłumaczyć? Linki do nich można zebrać w jednym temacie i rozdzielić je pomiędzy chętnych użytkowników.
 
 
Kokoju 
Piechur


Gra w: różne takie...
Wiek: 27
Posty: 505
Skąd: I tak nie trafisz...
Medale: Brak

Wysłany: 8 Lipiec 09, 11:30   

Też dobry pomysł. Ale swoją drogą, to według mnie mógłbyś skasować castellę polonę. Od kilku miesięcy nikt tam nie pisze, od jeszcze dłuższego czasu się tam rozgrywki nie prowadzi.
_________________
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! […] Gdzież jest ten piorun, który by was liznął swym językiem? Gdzież jest ten obłęd, który by wam zaszczepić należało? Patrzcie, ja was uczę nadczłowieka. On jest tym piorunem, on jest tym obłędem!”

Fryderyk Nietzsche
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Lipiec 09, 11:48   

Nie chciałbym nikogo atakować, ale według mnie potrzebne są drastyczne zmiany. Nie mam oczywiście dostępu do działu modów / adminów, ale powinno się zrezygnować z modów , którzy są nieaktywni. Bo po co nam, przykładowo admin który ograniczą swą aktywność na forum do napisania kilku postów w dziale dla modów, a raz do chińskiego roku napisze coś w pozostałych działach?
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Lipiec 09, 16:29   

Nie wszyscy tak jak Wy mają czas siedzieć non stop na forum i pisać posty... Niektórzy są już nawet dorośli,a poza tym mają swoje życie prywatne. A Wy, 11-12 latkowie odrobi 2 zad. z matmy ile to jest 2/4 + 1/4 i nara ma wolne. Co prawda są wakacje, ale tym bardziej - imprezy i te inne ;) Moim zdaniem jest ok.

Oczywiście nie piszę tutaj o sobie, bo sam po wakacjach dopiero do gima idę ;P
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Lipiec 09, 16:39   

Ale są np. też tacy co miesiąc jednego posta piszą a są cały czas na forum...

PS Ja nie mam 12 lat jestem 3 lata od ciebie starszy to sobie lepiej uważaj...
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 17:44   

Odyn wiedział kogo mianuje na moderatora. Jestem pewny, że nikogo nie odwoła :) [ no chyba, że mnie, czego bym nie chciał ^^ ] Moderator nie musi pisać postów. Wystarczy, że będzie czuwał nad porządkiem na forum.

Jeżeli chodzi o wiek userów to nie bierzemy go pod uwagę. Każdy tutaj jest równy. O każdym użytkowniku świadczy poziom jego wypowiedzi.
 
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

  Wysłany: 10 Lipiec 09, 17:57   

Moderator nie musi pisać jego zadaniem jest utrzymanie porządku na forum. Co do bycia na forum... Poza internetem jest takie coś jak świat realny :mrgreen: i nie mozna ciągle siedzieć na forum bo można fioła dostać :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 10 Lipiec 09, 20:22   

Luz, wiem, że wiek nie ma tu nic do rzeczy, ale chodzi mi o to, że w I LO jest więcej nauki niż w 4 klasie podstawówki, nie uważasz, Bordinio ? :P Wspomniałem o wieku userów tylko z tego powodu. Nice Friend, mam se uwazać ? A co, przyjdziesz do mnie i mnie zbijesz ? xD Hah. A tak btw. to czemu miałeś w "wiek" 12 ? Dziwne. Moderator nie musi wcale pisac postów, do jego zadań należy pilnowanie porządku na forum. Jak nie chce pisać, to nie pisze - proste. Tak samo jak ja czy Ty - raz piszę, bo chcę się wypowiedzieć, raz nie. Czy to, że jest moderatorem nakazuje mu aktywnie uczestniczyć w wielu dyskusjach na forum ? Nie.

Tyle ode mnie.
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 10 Lipiec 09, 20:31   

Ale też inni wogóle od 6 miesięcy nie są na forum...(Tyczy się modów)




Dobra zamykam moją propozycje nie piszcie już o niej i no comment!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz