ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:54
Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 20 Sierpień 09, 21:57   

Siwy napisał/a:
Kamilsoon


Kamilsoon nie rushuje na 100%, bo z nim grałem i ładną armię wyszkolił :P
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 23 Sierpień 09, 13:53   

Ze mną nigdy nie grałeś :D W bożonarodzeniowym grałeś z Magnatelem ;]
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 23 Sierpień 09, 16:36   

Aaa... Racja, pomyliłem Cie z nim, sorry xD. W każdym razie tylko wtedy rushowałem ;) .
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 09, 18:14   

Zmieniliśmy formę rekrutacji, ponieważ znudziło nam się kasowanie 50 podań tygodniowo o treści zwykłego spamu od naszego tajemniczego superśmiesznego kolegi. Więcej info w linku w moim podpisie. Proszę pisać jeśli jesteście zainteresowani.

DO TAJEMNICZEGO SPAMERA - I co teraz cwaniaku?
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 24 Sierpień 09, 23:36   

Widać jakiś tajemniczy rusher chciał Wam zrobić problem... teraz was pewnie oleje...
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 25 Sierpień 09, 11:11   

Nie lepiej poprostu zrobić cenzurę słów?
_________________
6023179
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 25 Sierpień 09, 11:17   

nie, bo to nikogo nie powstrzyma. Np jak wprowadze cenzurę od słowa Ku**, to każdy napisze np. ku* **a wystarczy zrobić spacje. A jak wysylają teksty typu:

Nick - ZABIJE WAS
Wiek - BO
GG - WAS
Poprzednie klany - NIE LUBIE

to musiałbym polowe słownika cenzurować a i tak znajdą jakiś sposób by to ominąć. Poza tym nie chodzi o cenzurę wulgarnych slów, a o to, bym nie musiał kasować kilkudziesięciu podań dziennie. I żadnego spamu. Teraz niech się ma tamtem cwaniaczek z pyszna. A jak zacznie spamować gg czy e-maila to po prostu kolesia zablokuje i bede mial spokój.
Nie ma co siedzieć i wpisywać słowa do filtra, jak można po prostu zmienić formę rekrutacji :P podania już są zablokowane, więc moge wam podać skrzynke mailową na którą podania przychodziły i sami zobaczycie ile spamu tam doszło.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 25 Sierpień 09, 12:20   

Cytat:
podania już są zablokowane, więc moge wam podać skrzynke mailową na którą podania przychodziły i sami zobaczycie ile spamu tam doszło.


Nie, nie podawaj ;) . Być może kiedyś znowu wznowimy tą formę rekrutacji. Można po prostu screeny porobić, jak ktoś jest ciekawy tego spamu.
 
 
DonKamillo 
Dzielny wojak

Posty: 640
Medale: Brak

Wysłany: 25 Sierpień 09, 22:21   

To może wrzućcie na strone skrypt do rejestracji i każdy, żeby wysłać formularz musiałby się najpierw zarejestrować a później zalogować. I z jednego konta jedno podanie na x czasu by można wysyłać. Wątpię czy komuś by się chciało zakładać xxx kont e-mail tylko po to , żeby was denerwować... ale to już więcej zabawy ze stronką jest i tak łatwo się raczej tego by nie zrobiło...
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 29 Sierpień 09, 18:11   

IMHO nie ma sensu robić ze strony portalu społecznościowego xD. Po co konta itp. Podania na e-mail i gg póki co. Po co wytaczać haubicę na muchę... :D
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 30 Sierpień 09, 20:08   

Tak czy owak rekrutacja się zakończyła, albo zakończy się niebawem ;)
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 30 Sierpień 09, 22:02   

Zakończyła parę godzin temu. 16 osób akurat ;) .
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 16:23   

8. Aro juz dawno jest w innym klanie, a ja, Pakito, Erni, Nemo, Arystek Rox, All Filippo i Kamilsoon odchodzimy. Tak więc rekrutację można znowu otworzyć.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Szeryf99 
Szlachcic


Gra w: wszystko i nic
Wiek: 30
Posty: 324
Skąd: Stąd
Medale: Brak

  Wysłany: 14 Wrzesień 09, 20:37   

Nie chcę nic mówić ale prawda zaglądałem na wasze forum i zaglądam i po niektórych postach zobaczyłem ,że ten klan nie pociągnie w końcu "Jaki Pan taki Kram". Zły szef klanu to klan się rozpadł. Thompson nie wiem po co Siwego wybieraliście styl tu nic do rzeczy nie ma nieważne czy jakiś prosty ubf czy skomplikowane ugu ważna jest dobra zabawa, atmosfera. Nie ,żeby co ale ja bym na przykład nie niszczył klanu ale zmienił szefa na Jankesa albo Thompsona no bo według mnie Jankes wniósł by do klanu coś fajnego a thompson umiał by rządzić klanem.
_________________
Zapraszam na mój kanał yt, a tam filmiki także z serii Stronghold:
https://www.youtube.com/c...-3K5fx9QHHVmdpg
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 14 Wrzesień 09, 21:09   

Dzieki Szeryf ale ja juz nie gram za często w Strongholda bo mam nauki od metra i moze i bym umiał lepiej rządzić, ale to zależy od czlonków. Lepiej jest gdy gra jest ogólnodostępna, tak jak w sh2, gdzie nie ma miliardów przeszkód typu ip, hamachi, zapory, i to wszystko na 10 minut gry z której wszyscy przez lagi poodchodzą... nic dziwnego, że nie chce się grać.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz