ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:54
Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 17:03   

Amphibic napisał/a:
Zaraz.... Kamilsoon chyba rushuje a jest w waszym klanie .. Mam na kompie screen jak jestem w jego zamku i przypomina mi wyglądem graczy którzy wyskakują z wojskiem odrazu po pt ;p...


Grałem z Kamilsoon' em i wystawił armię za mur zamku, ale nie atakował mnie tak szybko... Więc dlatego został przyjęty...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 20:19   

może wiedział że nie może rushować ;)
Tak poza tym, ciągle przysyłane są nam jakże zabawne podania typu "Nick="CH*J, Wiek="Ci" Numer GG="W"" itd. Do tych, strasznie dowcipnych (zapewne dzieci) apeluję, że wasze podania i tak są usuwane. I tak nikogo nie śmieszą. Żeby było do tematu, to zapraszamy do rekrutacji. Ale przyjmujemy normalne podania!
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 3 Sierpień 09, 20:39   

I tak jest już dość sporo osób, aby organizować rozgrywki... A tacy dowcipnisie to mogą na plac zabaw się iść pobawić...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
atryk12 
Wędrowiec

Posty: 6
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 19:40   

Dlaczego nie sprawdziliście mojego podania? Wysłałem je chyba tydzień temu.
 
 
captaincoguar 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 4 Sierpień 09, 22:11   

Ja się przyczepię do regulaminu , który nie ma sensu i wydaje sie z lekka dziecinny .


Cytat:
Regulamin

1. Nie rushujemy! Głównym celem Rycerzy Krzyża jest zjednoczenie graczy, którzy nie rushują. Rushować - czyli atakować zaraz po no-rush (zawieszeniu broni), nie posiadając zamku (najczęściej tylko niski mur i fosa, ale nie zawsze), zwykle przy uzyciu konnych łuczników przemieszanych z ruchomymi tarczami oraz assasynów.


Nie powinno się ingerować w styl gry(nikt nie ma takiego prawa -dziwię się ,że ktoś chce być w waszym klanie ) ... Co znaczy zaraz po rushu ? -Wtedy kiedy można atakowć ?

2
Cytat:
Każdy klanowicz musi posiadać avatar (obrazek wyświetlany przy nick'u w grze) z herbem Rycerzy Krzyża, który znajduje się w dziale "Nasz herb"

CL kieruje się modą ? A jeśli komuś się nie podoba herb ? -Bedziecie probowali zmienic
jego gust ?

Cytat:
Zabrania się opuszczania klanu bez poinformowania i uzasadnienia


Nie widzę kompletnie sensu tego punktu ? Jeśli ktoś usuwa tag oznacza to ,że nie chce być dalej klanowiczem danego klanu -Wy mu to zabraniacie ? A jak usunie -To co zrobicie ?

Cytat:
Każdy klanowicz ma prawo do opuszczenia naszego klanu po uprzednim poinformowaniu Lidera lub Współzałożyciela klanu.


Czy to tylko zwala z nóg mnie -czy kogoś jeszcze ? ma prawo .... lol ?

Cytat:

Należy grać! W przypadku nagłej i długiej nieaktywności gracz zostanie wydalony z klanu.


W takim przypadku tworzy się liste graczy nieaktywnych - Każdy lider z głową wie ,że ludzie często po nawet paro letniej przerwie potrafią wrócić do gry ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Widzę , że klan prowadzi bezmyślną politykę i raczej nie przetrwa długo .
Ci którzy chcą mieć klan z sensem niech pogadają z kimś z goc , t2x ,kort , BsT -tam chętnie kogoś czegoś nauczą i nie będą wtrącać się w styl gry .
_________________
www.clanodk.com
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 07:16   

Nie widzę w tym nic takiego, że parę osób zakłada klan na zasadach, jakie im pasują...

Cytat:
Eko "rushera" nie polega jedynie na walnięciu 60 k i jazda.

Serio HK?... lol

Cytat:
Gdy będę miał powiedzmy 1000 popa i podatki na - 12 bo zrobić to nie problem

Chodzi Ci tu o 30 czy 60 min no rush?...Czy może po prostu taka sobie fantazja?...
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 07:39   

Captaincoguar, jak komus nie podoba się regulamin, to nie musi przystępować do klanu. My nikomu nie każemy zmieniać stylu gry lub zachowywać się w okreslony sposob, lecz mamy jedynie swoje wymagania. I jeli ktoś się z tym nie zgadza, nikt go na siłę nie trzyma. Napisz własny regulamin, może go wkleimy na strone :D

[ Dodano: 5 Sierpień 09, 09:33 ]
Tak ogolnie, to ktoś nam przysłał wczoraj około godziny 21 ponad 35 podań do klanu o treści zwykłego spamu. Do autora tego tekstu - świetny dowcip, śmieliśmy się do upadłego. Jesteś super, już wie o tym całe forum i cały nasz klan. Proponuję zablokować pisanie podań i rozpocząć rekrutację do klanu poprzez gg. Osobiscie mogę ją poprowadzić. Na razie Siwy jest out, więc (do Jankesa) musimy samemu trochę porządzić.

W związku z nieobecnością naszego szefa, z góry przepraszam czekających na akceptację podania. W sprawie rekrutacji wszystkich zapraszam do pisania pod mój numer gg 4852797.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 5 Sierpień 09, 12:14   

T-Rex napisał/a:
Nie widzę w tym nic takiego, że parę osób zakłada klan na zasadach, jakie im pasują...

Cytat:
Eko "rushera" nie polega jedynie na walnięciu 60 k i jazda.

Serio HK?... lol

Cytat:
Gdy będę miał powiedzmy 1000 popa i podatki na - 12 bo zrobić to nie problem

Chodzi Ci tu o 30 czy 60 min no rush?...Czy może po prostu taka sobie fantazja?...


proponuje przyeczytanie mojego posta dokładnie... btw 1000 pop na no rush 20 to jakis problem? 2 lata temu to może tak ale dzisiaj 1k popa to żąden problem. a chodziło mi o po 10 pt no rush, czyli już po pt...

co do pierwszego quota mojego postu zastanów się t rex o co mi chodziło...

"-::HK::-"
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Sierpień 09, 15:43   

HK...może Ty się najpierw zastanów, co piszesz...

P.S. Nie odpowiadam na ten temat więcej, bo sensu w tym nie widzę, a i dział nie ten.
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 19 Sierpień 09, 17:34   

T-Rex napisał/a:
HK...może Ty się najpierw zastanów, co piszesz...

P.S. Nie odpowiadam na ten temat więcej, bo sensu w tym nie widzę, a i dział nie ten.


zastanawiam się zawsze zanim odpowiem i po raz kolejny napisze: czytanie ze zrozumieniem sie kłania... udzielacie się a nie macie zielonego pojecia, a raczej "udzielasz"
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 19 Sierpień 09, 18:06   

A ja z góry przypominam, że temat nazywa się "Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader" a nie "T-Rex vs HolyKing". Jak macie coś do siebie to załóżcie sobie osobny temat albo kłóćcie się na shoutboxie czy przez PW. Przestańcie tu spamować!
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 20 Sierpień 09, 11:07   

xD
thompson bądź dzisiaj o 18:00 na gadulcu to mnie sprawdzisz
PS: tak mam Crusadera, ale patcha musze ściągnąć na wersje 1.1
_________________

 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Sierpień 09, 12:11   

Cytat:
Nie powinno się ingerować w styl gry(nikt nie ma takiego prawa -dziwię się ,że ktoś chce być w waszym klanie ) ... Co znaczy zaraz po rushu ? -Wtedy kiedy można atakowć ?


My w nic nie ingerujemy. Po prostu, klan jest dla osób, które lubią grać budując zamki itp. Jak ktoś tak nie gra to nie jest w naszym klanie i tyle. Czy to jest ingerowanie w czyjś styl gry ? oO

Cytat:
CL kieruje się modą ? A jeśli komuś się nie podoba herb ? -Bedziecie probowali zmienic
jego gust ?


Prosty przykład z życia współczesnego :P . Piłkarz grając w jakimś klubie reprezentuje jego barwy, u nas każdy nasz klanowicz reprezentuje nasze barwy ;) .

Cytat:
Nie widzę kompletnie sensu tego punktu ? Jeśli ktoś usuwa tag oznacza to ,że nie chce być dalej klanowiczem danego klanu -Wy mu to zabraniacie ? A jak usunie -To co zrobicie ?


Patrz pkt. 11 regulaminu. Mam z każdym grać co 2 dni i sprawdzać, czy nadal ma nasz przedrostek i herb ?

Cytat:
Czy to tylko zwala z nóg mnie -czy kogoś jeszcze ? ma prawo .... lol ?


A mnie zwalają z nóg Twoje reposty na regulamin ;) . Jak Ci to nie pasuje to zmienie na "Każdy klanowicz może opuścić nasz klan po uprzednim poinformowaniu Szefa lub Współzałożyciela klanu." albo "Gdy chcesz opuścić nasz klan daj znać Szefowi lub Współzałożycielowi klanu."

Cytat:
W takim przypadku tworzy się liste graczy nieaktywnych - Każdy lider z głową wie ,że ludzie często po nawet paro letniej przerwie potrafią wrócić do gry ...


Jedyna słuszna uwaga co do regulaminu ;) . Mieliśmy robić listę nieaktywnych.
____________________________________________

Podania wypełniać normalnie na stronie. Jak będą problemy ze spamem to poszukam skryptu umożliwiającego wysłanie tylko jednego podania na np. 30 minut.
 
 
speeder11 
Szlachcic


Posty: 329
Skąd: Stronghold Crusader
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 20 Sierpień 09, 12:26   

Siwy, przecież ty rushowales :D

Edit: No i Ivor i Kamilsoon też :D D-star też nie rushowal czasami?

Skąd nagle taka zmiana stylu gry? ;]
_________________
Sesja RPG - Xevius Latenius, złodziejaszek, 234 złota.
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 20 Sierpień 09, 14:32   

Ja tylko jak z Tobą grałem to raz rushowałem (to był turniej Bożonarodzeniowy z tego co pamiętam), bo wiedziałem, że grając po swojemu większych szans z rusherem nie mam ;) .

A nie wiem jak Kamilsoon, czy Ivor, albo D-Star :P .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz