ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:54
Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 16:44   Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader

Rycerze Krzyża

Klan dla graczy nie rushujących



Własnie założyłem wraz z Thompsonem i Jankesem1124 klan Rycerze Krzyża. Klan ten jest dla graczy, którzy nie rushują i nie lubią tego typu rozgrywek. Jeśli nienawidzisz rushu to dołącz do nas. Klan będzie organizował wiele turniejów wewnątrzklanowych (tylko dla klanowiczów), gdzie nie spotka się na swojej drodze rushera. Poznasz wielu graczy co graja tak jak Ty!

Serdecznie zapraszamy!

Strona klanowa
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 16:57   

Nie rushujemy! Głównym celem Rycerzy Krzyża jest zjednoczenie graczy, którzy nie rushują. Rushować - czyli atakować zaraz po no-rush (zawieszeniu broni), nie posiadając zamku (najczęściej tylko niski mur i fosa, ale nie zawsze), zwykle przy uzyciu konnych łuczników przemieszanych z ruchomymi tarczami oraz assasynów.

ZAMEK - pojęcie względne

rozumiem że np ze mną wasi klanowicze nie zagrają?
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 17:39   

Dlaczego mają nie zagrać. Jak będą chcieli i Ty sie zgodzisz (będziesz chciał) to se zagracie xD Chodzi o to, że w klanie nie będzie graczy co graja taką 'taktyką' jak np. Ty i cała reszta pr0 ;) Ten klan raczej nie bedzie jakiś mistrzowski, bo jak ktoś jest bardzo dobrym rusherem, jak np. Ty czy inny Don Kamillo albo Lutel to wiadomo, że będziemy mieli marne szanse. Chodzi tu głównie o zgromadzenie w jednym klanie wszystkich chętnych co lubią budować zamki i organizować prawdziwe (w sensie, że takie jak te 700 lat temu) oblężenia, a nie ataki zaraz po no-rush HA + tarcze i sinsy, czy innymi zestawami. Nie chcę obrażać żadnego gracza co tak gra, a jedynie reklamuję klanik dla ludzi co tak nie grają.
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 17:40   

Siwy napisał/a:
Dlaczego mają nie zagrać. Jak będą chcieli i Ty sie zgodzisz (będziesz chciał) to se zagracie xD Chodzi o to, że w klanie nie będzie graczy co graja taką 'taktyką' jak np. Ty i cała reszta pr0 ;) Ten klan raczej nie bedzie jakiś mistrzowski, bo jak ktoś jest bardzo dobrym rusherem, jak np. Ty czy inny Don Kamillo albo Lutel to wiadomo, że będziemy mieli marne szanse. Chodzi tu głównie o zgromadzenie w jednym klanie wszystkich chętnych co lubią budować zamki i organizować prawdziwe (w sensie, że takie jak te 700 lat temu) oblężenia, a nie ataki zaraz po no-rush HA + tarcze i sinsy, czy innymi zestawami. Nie chcę obrażać żadnego gracza co tak gra, a jedynie reklamuję klanik dla ludzi co tak nie grają.

spoko rozumiem, ladnie to rozpisałeś, życze powodzonka;)
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 17:42   

HolyKing napisał/a:
ladnie to rozpisałeś


Chodzi Ci o stronę czo ostatniego posta Siwego?
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 18:02   

Raczej o post. Dzięki, wiem, że pewnie nie będzie tłoku, ale to może i dobrze, każdy z każdym się dobrze pozna :)
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 19:15   

Po toku myślenia niektórych osób myślę, że poziom inteligencji dzisiejszej młodzieży coraz bardziej schodzi na psy.
A co do topicu to zastanawiam się czy nie wrócic do Strongholda i nie zotac "rekrutem" xd
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:21   

Sorry za offtopic, ale że co masz na myśli pisząc
Cytat:
Po toku myślenia niektórych osób myślę, że poziom inteligencji dzisiejszej młodzieży coraz bardziej schodzi na psy. (...)
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:25   

Błagam was, nie łączcie naszej gry z rushowaniem... ile razy mam to mówić. Ani ja, ani HolyKing, ani DonKamillo, ani nikt inny nie musi rushować żeby wygrać... tu we wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o gospodarkę.
Rush to stara forma gry na GSA z 2005 roku czy obecnie po części na GameRanger z tego co zaobserwowałem. A zgromadzenie ładnego wojska i próba(!) ataku po 3-5 minut to już nie jest rushowanie...
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:41   

Siwy napisał/a:
Sorry za offtopic, ale że co masz na myśli pisząc
Cytat:
Po toku myślenia niektórych osób myślę, że poziom inteligencji dzisiejszej młodzieży coraz bardziej schodzi na psy. (...)


Dobiło mnie to. Siwy odpowiedział HolyKing'owi, Holy podsumował wypowiedź Siwego a kolega jankes1124 nie zajarzył. Ludzie myślcie trochę proszę...

A tak co do klanu. Teoretycznie chciałbym się może nawet i zapisac ale dział rekrutacja mi się nie ładuje. Do kogo mam się zgłosic?
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:48   

Lutel napisał/a:
Błagam was, nie łączcie naszej gry z rushowaniem... ile razy mam to mówić. Ani ja, ani HolyKing, ani DonKamillo, ani nikt inny nie musi rushować żeby wygrać... tu we wszystkim chodzi tylko i wyłącznie o gospodarkę.
Rush to stara forma gry na GSA z 2005 roku czy obecnie po części na GameRanger z tego co zaobserwowałem. A zgromadzenie ładnego wojska i próba(!) ataku po 3-5 minut to już nie jest rushowanie...


to prawda, szczerze mówiąc grając "nasze eko" wygodniej nam jest nie rushowac, bo nam jedynie leci kasa i pop. ale nie temat o rushu czy kampienie itp itd.

all filippo - zakladka rekrutacja raz dziala raz nie, jest tam formularz zgłoszeniowy
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 21:50   

Wreszcie o dziwo zadziałała. :P
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 6 Lipiec 09, 22:34   

Nie wiem dlaczego Wam nie działa czasem... Mi zawsze chodzi xD Btw. Dobra, nie wiem jak się tam gra u Was, może już sie tak nie gra, ale na Hamachi graliśmy z jednym ziomkiem to rushował i myślałem, że dalej się tak gra xD Ale chodzi mi o to, że np, nie budujesz typowego zamku, nie obstawiasz wież kusznikami itp. I atakujesz 3-5 min po no rush, czyli w pewnym sensie rushujesz, bo jest to kilka min po no-rush. Nie wiem, dobra taką masz taktyke, co mnie to obchodzi, każdy gra jak woli. Muszę może inaczej to napisać (to w topie czy też w regulaminie), zresztą, może ma któryś z Was czas na chwilke gry, żebym zobaczył jak teraz sie gra ? :D Inaczej ujmując chodzi nam o graczy co grają tak, że buduje sobie zamek, obrone solidną stawiają, tworzą armię do ataku - oblegają dopiero zamek przeciwnika. Ale nie o to, że robi sobie full eko podczas no-rush'u, odgradza się murem i fosą, zaraz po nim próbuje już wygrać, jak sie nie uda to mu to na rękę, bo i tak ma super eko i spróbuje później xD Tak zrozumiałem teraźniejszy styl gry (znaczy ten Wasz) :P

I piszesz też, że na tym GameRanger są rusherzy, więc dalej się tak gra, tylko może nie tyle Ci pr0 co niższa półka ? :D
 
 
Lutel 
Wojownik


Posty: 724
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 11:27   

Na GameRanger jest zdecydowanie niższa półka, bo mnie cheater'em nazywają.
Jak umie się robić taką gospodarkę jak my to i zamek ładny można zbudować i czekać nawet 10 godzin z atakiem... tylko, że wtedy będziemy mieli ze 100.000 złota i już na pewno wygramy...
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Lipiec 09, 11:33   

No dobra, to fajnie, że nie rushujecie xD A Ci na GameRanger rushują ? Tak, żebym wiedział, czy istnieją jeszcze rusherzy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz