ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kacper
30 Lipiec 11, 22:54
Rycerze Krzyża - klan Stronghold Crusader
Autor Wiadomość
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 12:01   

Rushuja :) Ostatnio grałem z takimi dwoma... chyba jacyś zieloni strasznie. Przez 40 minut nie umieli zabić mi lorda, który stał na wieży razem z mangonelą, kusznikami i tarczami. Mieli o wiele więcej wojska ode mnie. W moim teamie był jakis noobek...padł zaraz po no rush, odsłaniając mi flankę... nie lubię grać na łączone zamki. [Niektóre mapy K@W to niewypały ;p ]



Co do ataku po 3 minutach po no rush to dla mnie jest to rush ;p Bo i tak czy siak pędzicie po to, aby zebrać jak największą armię i zaraz potem zaatakować. Obsadzenie zamku w tak krótkim czasie nie jest wcale łatwe i dlatego większość graczy pada w pierwszej rundzie.
 
 
 
Prescot 
Burżuj


Posty: 194
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 15:38   

Oj ludzie jeszcze rushują i to duża część graczy, na game ranger tylko żółtodzioby w strongholda nie rushuja. Ale swoją drogą klan który nie rushuje przetrwa dłużej bo rushowanie jest nudne ;-)
_________________
6023179
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 16:51   

Co do All Filippo w pierwszej chwili myślałem, że chodzi mu o stronę, którą Siwy napisał...



P.S. Jeśli myślisz, że mój tok myślenia schodzi na psy, o właśnie Twój tok myślenia schodzi na psy...

P.P.S. Tylko się nie obraź za to wyżej.
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 17:01   

Nie ma się o co kłócić. Odpowiedź Holy King'a nie była jednoznaczna. Oczywiście, że pierwsze skojarzenie pada na post, ale skąd wiadomo, że Holy nie był na stronie i właśnie nie ocenił jej "rozpisania" tj. wyglądu.


Co do klanu to zobaczymy jak się rozwinie. Ze swojej strony życzę powodzenia :)

Jeżeli mógłbym jedną rzecz doradzić to "obniżyłbym" trochę stopkę. Tak dziwnie te "separatory" żelazne "wpijają" się w "śrubki" ?


Po ilości klanów widzę, że może Polska scena Stronghold jednak odżyje :) Ah te dawne potyczki klanowe.... łezka się w oku kręci.
 
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 17:28   

Powodzenia dla nowego klanu :-)

Nie wiem, co Wam tak ten rush głowę zawraca :-D
Prescot napisał/a:
na game ranger tylko żółtodzioby w strongholda nie rushuja
- a grałeś też z innymi?...bo wielu tak jak ja nie rushują :-P
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 17:31   

No Bordinio nie załamuj mnie... Przecież Holy ZACYTOWAŁ wypowiedź Siwego i odniósł się do niej.
A co do topicu. Widac że polska scena SH rodzi się na nowo. Ciekawe na jak długo. :)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 7 Lipiec 09, 18:24   

Hm, no nie lubimy rusherów zwyczajnie, i nie chcemy mieć ich w swoich szeregach. Zwyczajnie nie lubie tej 'taktyki' i tyle :P

Bordinio - strona się w zalezności od ilości treści wydłuża. Być może w niektórych działach troszkę źle wygląda to "okucie", ale cóż... Pech. Najważniejsza jest treść.

Prescot - Mam nadzieję, że szybko nie padniemy.

All Filippo - Dajmy już spokój z tym :)
 
 
DixoN 
Wędrowiec

Posty: 1
Medale: Brak

Wysłany: 9 Lipiec 09, 12:24   

ej zagracie cos przeciwko mnie ??? gg 6500157
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 18:09   

ja bym bardzo prosil tych, co pisza do nas podania aby podawali prawdziwe dane a nie takie jak np.

Nick - "CH**"
Wiek - "CH**"
GG - "KU**A"
Poprzednie klany "A ch** cie to obchodzi"

takich super dowcipnych prosze zeby pisali na powaznie a jak nie to prosze w ogole nie pisac, bo to jest normalnie takie smieszne ze nie wiem co. uhahauhaha...
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 10 Lipiec 09, 18:12   

Widać osoby, które składają owe podanie mają dość niska inteligencję... Jak chcą się pośmiać czy porobić jakieś żarty to może zajrzeć na stronę do tego przeznaczoną.


P.S. Nie róbcie się śmieszni. (Do autorów podania).
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Kroniki 
Mieszczanin

Wiek: 30
Posty: 140
Medale: Brak

Wysłany: 13 Lipiec 09, 23:57   

Zastanawiałem się właśnie, czy nie zacząć znów w Cruska trochę popykać, a skoro się scena rozwija to może i na multi zawitam? Rushowanie... nigdy za tym stylem nie przepadałem i Siwy coś pewnie o tym wie. Jak teraz stoi klan, co robicie, co organizujecie i czy gracie? Zastanawiam się nad dołączeniem, tylko nie wiem, którego Cruska zainstalować. Z Extreme, czy Warchesta? Albo zwykłego od kolegi pożyczyć? Trochę nie grałem, więc trening na multi się zawsze przyda.
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 09, 00:32   

Siwy napisał/a:
A Ci na GameRanger rushują ? Tak, żebym wiedział, czy istnieją jeszcze rusherzy.


Nie wszyscy rushują, przykładowo jeżeli wchodzisz do gry jako szósty gracz (3v3) to 2-4 graczy gra (lub stara się grac) rushem.

Często po opisie room'u możesz wywnioskowac czy będzie tam gracz rushujący czy nie...
np: "beginners only!", "Please no noobs" albo "only good players" ...

Polecam Ci po prostu ściągnąc ten program i przekonac się samemu co w krzakach buczy ^^..
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
Masosz 
Osadnik

Posty: 34
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 09, 00:41   

Co to znaczy grać rushem ? (tak z ciekawości pytam)
 
 
 
Amphibic 
Wolny chłop


Gra w: SHC (Game Ranger), Warchest.
Wiek: 30
Posty: 82
Medale: Brak

Wysłany: 14 Lipiec 09, 09:06   

HolyKing napisał/a:
Rushować - czyli atakować zaraz po no-rush (zawieszeniu broni), nie posiadając zamku (najczęściej tylko niski mur i fosa, ale nie zawsze), zwykle przy uzyciu konnych łuczników przemieszanych z ruchomymi tarczami oraz assasynów.

ZAMEK - pojęcie względne

rozumiem że np ze mną wasi klanowicze nie zagrają?


Zaraz.... Kamilsoon chyba rushuje a jest w waszym klanie .. Mam na kompie screen jak jestem w jego zamku i przypomina mi wyglądem graczy którzy wyskakują z wojskiem odrazu po pt ;p...
_________________
Jak chcecie pograć w SHC na GR czy spytać o cokolwiek to raczej na gg.
 
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 3 Sierpień 09, 13:40   

Kilka słów ode mnie.

Osobiście miałem epizod gry w którym grałem zamkiem napakowanym kusznikami mangonelami na wieżach, i jest to fajna opcja ale:

Eko "rushera" nie polega jedynie na walnięciu 60 k i jazda.

Przykładowo:

Widze że ktoś nie rushuje, to mogę nie dawać podatków na 24, zrobić sobie 10 katapult i troche tarcz z konnymi, i ciągnąć pop bez ustanku, a ataki odpierać ( piszę to z praktyki ).
Gdy będę miał powiedzmy 1000 popa i podatki na - 12 bo zrobić to nie problem, to wtedy kto lepiej wychodzi ? obrońca ma obładowany zamek ale pop musi być od nowa, a rusher moge wykorzystać i odnowić w szybkim dosyć tempie.

Ale i tak powiem wam że w dzisiejszych czasach gdy ta gra mocno podupadła nie ważne jak kto gra ale ważne że GRA. na kłótnie moliśmy sobie pozwolić gdy była masa graczy... niech każdy gra jak chce. może być 50000 obrońców, i tylko np ja mogę rushować i bede szczęśliwy bo będzie z kim grać.:)
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz