ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomógł

Jesteś za wprowadzeniem?
tak
58%
 58%  [ 14 ]
nie
41%
 41%  [ 10 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 22:44   

Według mnie wprowadzanie opcji pomógł jest niepotrzebne. Forum do tej pory funkcjonuje bez opcji pomógł i ma się dobrze, więc po co to wprowadzać. Zresztą Bordinio fajnie to wytłumaczył.


PS. Ten gościu z tego forum, co podał All Filippo powinien dostać kopa w d*** a nie piwo, za szerzenie piractwa. W dodatku piracić tak fajną grę, to świętokradztwo...
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 22:49   

Mi się podoba tylko pomysł. :P (Z podziękowaniem), Ale co poradzisz że piractwo jest tak popularne? Nie ukrywam sam mam stare konto na tym forum...
Do Cruxa bądź innych moderatorów:
Ja wcale nie propaguję wśród userów piractwa ani innych stron! Podałem tylko przykład strony z zastosowaniem przycisku "pomógł".
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Kalimach 
Wolny chłop

Posty: 85
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 09:40   

Napisałem tylko, że to co robi ten gościu z tego forum to chamstwo.
Nigdzie nie napisałem, że propagujesz piractwo ;)
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 6 Lipiec 09, 11:36   

Ja tylko uprzedziłem obawy władz forumowych. :) Wcale nie uważałem że Ty mnie skrytykowałeś.
Co do opcji może ktoś z wyżej postawionych by się wypowiedział? ;>
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Odyn 
Administrator


Wiek: 34
Posty: 856
Medale: Brak

Wysłany: 7 Lipiec 09, 21:04   

Sama idea nie jest zła, ale przy tak dużej ilości młodych użytkowników włączenie tej opcji mogłoby się źle skończyć. Musiałbym wprowadzić kolejny punkt do regulaminu, żebyście nie nadużywali "pomogłów", przez co posypałyby się warny...
Według mnie nie warto.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 6 Listopad 09, 09:39   

Odyn napisał/a:
Sama idea nie jest zła, ale przy tak dużej ilości młodych użytkowników włączenie tej opcji mogłoby się źle skończyć. Musiałbym wprowadzić kolejny punkt do regulaminu, żebyście nie nadużywali "pomogłów", przez co posypałyby się warny...
Według mnie nie warto.

"pomógł" można by było dawać np. po napisaniu 100 postów (tak jest na gtasite)
_________________

 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 09, 13:17   

Ten temat jest trochę stary, ale co tam. Najlepsze rozwiązanie co do tego pomysłu to chyba dodać punkt do regulaminu że za nadużywanie i proszenie o punkty grozi ostrzeżenie. Pomysł Przemasa też niezły.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 09, 16:54   

właśnie nie za bardzo. co z tego, że ktoś ma 100 postów, skoro wcale nikomu nie musiał pomagać? każdy może nabijać posty w hydeparku i dostać za to nagrode? Poza tym każdy nowy user będzie chciał tę rangę mieć i zacznie nabijać posty, więc na pewno pojawi się dużo spamu (a to rowna sie dodatkowa robota dla modów), jak dla mnie ja bym zostawił jak jest.
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
ponceriusz 
Dzielny wojak

Gra w: SH1 HD, SHC HD, SH2
Wiek: 26
Posty: 615
Skąd: Poznań
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 09, 17:04   

Przemas lr napisał/a:
"pomógł" można by było dawać np. po napisaniu 100 postów (tak jest na gtasite)


Nie kierujmy się lepiej tym co na forum gtasite, tam każdy ma w podpisie:
POMOGŁEM? DAJ RESPA!
_________________
Good night white pride
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 09, 17:06   

Thomson ale jaką rangę? Tu nikt nie mówi o randze tylko o punktach.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
Marori 
Burżuj

Gra w: Warchest
Posty: 243
Medale: Brak

Wysłany: 6 Listopad 09, 17:31   

Thompson chyba nie zajarzył :mrgreen: ... Ale to pomógł to świetna myśl. Może to by przyciągnęło trochę osób do forum. Choćby dlatego, że: ( "Musze mieć dużą ilość "pomógł""). hehe :mrgreen:
_________________
|M|pr0
 
 
thompson 
Rekrut


Gra w: SH2 multi (okazyjnie)
Wiek: 30
Posty: 415
Skąd: Szczecin
Medale: Brak

Wysłany: 7 Listopad 09, 15:49   

nie wiem jak nazwać "pomogły" to użyłem słowa ranga. teraz bede mówił "punkty" :P
_________________
http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 
 
 
Crux 
Moderator
In hoc signo vinces!


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader
Wiek: 30
Posty: 283
Skąd: Radom/Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 8 Listopad 09, 12:14   

Za małe forum, nie ma sensu. Poza tym, klikalibyście non stop w to to. Pamiętacie tag YOU? No właśnie...
_________________
"Crux - półmityczna legenda forum" - Siwy

"...na dłuższą metę nie opłaca się ufać żadnym politykom, zaś w krótkiej perspektywie co najwyżej tym, którzy nie mają nic do stracenia (a póki Crux nie założy nam jakiejś nowej Żelaznej Gwardii, o tych ostatnich możemy tylko pomarzyć)" - Lord Smerf
 
 
 
MaxMacior 
Burżuj


Gra w: Null
Posty: 151
Skąd: Sam nie wiem...
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 8 Listopad 09, 12:19   

Nawet jeśli by twórca nie mógł dać swojemu postu pomógł to i tak by zrobił inne konto da jeden raz usuwa następnie daje itwn. (i tak w nieskończoność).
_________________
Ja vs. Wilk
SH:3
Kto Wygra?
 
 
 
Fryzjer 
Szlachcic


Gra w: Stronghold, Stronghold Crusader, SC Extreme
Wiek: 28
Posty: 331
Medale: Brak

Wysłany: 31 Grudzień 09, 13:52   

Osobiście miałem fora internetowe i tam było coś takiego jak Reputacja. Każdy mógł dać plusa innemu. I wcale nie było to aż tak nadużywane :) . Wystarczyło wprowadzić zasadę, iż userzy mogą dawać plusa za konkretne rzeczy i tylko raz na posta i wszystko było w normie :) . No, oczywiście, wszystko zależy od postawy użytkowników. Myślę, że coś takiego jak ,,Pochwały", Plusy, czy Pomógł (jak zwał, tak zwał) to nienajgorszy pomysł - motywuje do działania, pomocy, etc.

Inna sprawa (myślę, że to nawet lepszy pomysł, niż dawanie userom prawa pochwalenia) to danie tejże możliwości (nadania nagrody pochwalnej) tylko Administracji. Wtedy jakby jakiś użytkownik chciał kogoś pochwalić, mógłby napisać Prywatną Wiadomość do Moderatora wraz z uzasadnieniem prośby :) :) :)

Podsumowując
Ogólnie jestem na TAK, ale proponuję pewne skurczenie możliwości userów w tejże opcji:
Dwie możliwości:
1. Zasady przyznawania (podane w pierwszym paragrafie) - jeśli chcemy zaufać userom
2. Przyznawanie tylko przez Administrację - jeśli nie ufamy userom :)

To tyle ode mnie. Pozdrawiam, Fani Twierdzy!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz