ZalogujRejestracjaSzukaj U�ytkownicy MedaleZaloguj si�, by sprawdzi� wiadomo�ciGrupyStatystyki

Na forum.stronghold.net.pl wykorzystujemy ciasteczka. Jeśli jeszcze nie masz dość tego typu komunikatów, więcej informacji znajdziesz w Polityce Cookies. zamknij


Poprzedni temat «» Następny temat
Pomógł

Jesteś za wprowadzeniem?
tak
58%
 58%  [ 14 ]
nie
41%
 41%  [ 10 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 17:08   Pomógł

Mam namyśli wprowadzenie Punktów pomógł.

Jest to na wielu forach
Chodzi o to że przykład ktoś założy temat z prośbom o pomoc z czymś i gdy ktoś pomoże (naprawdę pomoże) to da taki punkt.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 17:29   

Zaczęło by się dopiero. Kliknij pomógł! Albo inny spam xd Chociaż w sumie mogło by nawet byc. Pod jednym warunkiem. Wszelkie próby do nakłaniania kliknięcia przycisku kończą się warnem. xd
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Siwy 
Moderator


Wiek: 28
Posty: 1481
Skąd: Nowogród Bobrzański
Medale: 1 (Więcej...)
Srebrny szachista (Ilość: 1)

Wysłany: 3 Lipiec 09, 17:52   

Moim zdaniem na tego typu forum nie jest to za bardzo potrzebne, ale nie powiedziałbym też bezwarunkowego NIE ;) Jeśli już to taki system tych punktów, żeby pod postem za który ktoś wystawił punkt było napisane coś w stylu:
"Osoba otrzymała za ten post punkt pomocy od: Tutaj by były wyświetlane nick'i osób, które dały punkt za ten post"
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Lipiec 09, 18:22   

Moim zdaniem jest to niepotrzebne ale z drugiej strony jak ktoś ma wiele punktów Pomógł to ktoś mógłby kierować do niego pytania,bo wie że mu pomoże.
 
 
Przemas lr 
Rekrut


Wiek: 30
Posty: 400
Skąd: 53°04'N 19°27'
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Lipiec 09, 18:54   

Jestem za.
_________________

 
 
Bordinio 
Moderator


Gra w: Obecnie w żadną.
Posty: 1039
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 21:31   

E tam. Na 100% powstałyby totalny syf. Zawiązałyby się na pewno jakieś mafie, które non stop klikałyby na pomógł. Niektórzy na tym forum byliby lepsi od Caritasu. Tak w ogóle to jestem przeciw jeśli ktoś jeszcze nie wie ;p Takie rzeczy mogłyby obniżyć poziom forum, gdyż każdy dostosowywałby własne wypowiedzi do innych, tak aby jak najwięcej "pomógł" zgarnąć :)
 
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 21:32   

Dlaczego każdy? ;> Wg. mnie pomagam wtedy kiedy po primo chcę a po secundo wtedy kiedy wiem że pomogę dobrze. ;)
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Nice Friend 
Szlachcic


Wiek: 28
Posty: 260
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 3 Lipiec 09, 21:35   

To moglibyśmy jeszcze jeden punkt do regulaminu dać że nadużywanie wskażnika(?)Pomógł grozi warnem.Np.na www.runepl.com jest i nic się nie dzieje...
 
 
Threeth 
Dzielny wojak

Posty: 594
Skąd: Bielsko-Biała
Medale: Brak

Wysłany: 3 Lipiec 09, 23:02   

Zapomniałem dodać że tylko autor tematu mógł by dawać punkty.
_________________
>>Moje mapy<<
 
 
T-Rex 
Burżuj

Gra w: Crusader multi
Posty: 197
Skąd: Kraków
Medale: Brak

Wysłany: 4 Lipiec 09, 14:05   

Ja jestem przeciw "pomógł", a więcej za jakąś odpowiedzią typu "dziękuję, działa" autora postu czy pytania, jak mu ktoś pomógł. Może to dla niektórych spam, ale dla innych informacja, bo wtedy wiadomo, że to pomogło jak jest podobny problem.
 
 
HolyKing 
Burżuj

Wiek: 31
Posty: 201
Skąd: TP
Medale: Brak

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 4 Lipiec 09, 14:54   

jakby tylko autor mógł to by się świetnie sprawdziło.
_________________
Team Poland

" I Kiedy Wróg Poszedł Do Nieba, Ja Zostałem W Piekle"
 
 
 
Maciek 
Taktyk


Wiek: 23
Posty: 1103
Skąd: Głogów
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 15:52   

Eeee... Ja jestem przeciw nawet jak może to robić tylko ta osoba która stworzyła temat, bo wtedy wszyscy by pisali byle żeby "pomóc". A pewnie tym sposobeb np. tej misji nie przechodziła i do końca nie jest świadoma czy to się sprawdzi.

PS: Powróciłem po jedno tygodniowej przerwie:p. Musze zmienić avatar tak jak większość:P
_________________
Przesyłam Ci ziarno gorczycy, abyś mógł posmakować i zaakceptować gorycz mego zwycięstwa - Aleksander Macedoński w liście do Dariusza III.
 
 
 
jankes1124 
Dzielny wojak


Wiek: 31
Posty: 647
Skąd: Sieraków
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 18:05   

Jestem ze zdaniem neutralnym... Ale po co robić takie coś? Zresztą Bordinio dobrze wytłumaczył...
_________________
Wiesz, że 99,9% ludzi cierpi na chorobę, której objawem jest czytanie postów na forum trzymając rękę na myszce? Nie ściągaj ręki, teraz jest już za późno. Wiem, że Ty też na to cierpisz :P
 
 
 
Lord Smerf 
Skryba

Gra w: grę
Wiek: 27
Posty: 1208
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 19:15   

Moim zdaniem na forum nie ma za bardzo co zmieniać, na pewno jacyś spamerzy robiliby teraz wszystko nie tylko dla postów, ale też dla punktów pomógł, co mogłoby wprowadzić podwójne zamieszanie ;-) . Teraz jest dobrze, trzeba tylko zaczekać do premiery Stronghold Kingdoms, myślę, że wtedy na forum zarejestruje się więcej osób. Na razie wszystko jest OK.
 
 
All Filippo 
Burżuj


Gra w: Makao
Wiek: 29
Posty: 183
Skąd: Ostrowiec Św.
Medale: Brak

Wysłany: 5 Lipiec 09, 19:57   

A mi podoba się pomysł z piwkiem.
Przykład
_________________
Proszę, mówcie mi All ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | Template DarkMW created by razz